Kto urodził się 29 kwietnia

Wszystkiego najlepszego dla Byków, które obchodzą dziś urodziny!

Autor: Jan Starża Dzierżbicki

Opis pochodzi z reprintu książki Jana Starży – Dzierżbickiego Pod jaką gwiazdą urodziłeś się – horoskopy na każdy dzień roku, Warszawa 1938 r.

Kto urodził się dnia 29 kwietnia

Jest człowiekiem pokojowym, który zaufał Opatrzności.

Umysł jego jest nastrojony pokojowo i życzliwie dla ludzkości. Dookoła niego skupiają się inni ludzie, przyciągani przez jego sympatyczną indywidualność. W otoczeniu swym budzi zaufanie i wiarę w siebie.

Pragnie on też wpłynąć dodatnio na swe otoczenie i podnieść je na wyższy poziom. Z chęcią zajmuje się rozpowszechnianiem nowych poglądów.

Troszczy się też o sprawy innych ludzi – chętnie pośredniczy dla dobra innych i opiekuje się słabszymi. Jednakże jego największe zainteresowanie skupia się na własnym domu i rodzinie. Odczuwa on na ogół przyciąganie do osób młodszych, a o swe dzieci troszczy się niezwykle.

Jego dobre intencje w stosunku do krewnych zostaną wynagrodzone, gdyż ci ostatni mogą mu przynieść korzyści życiowe. Lubi on zwierzęta i przyrodę; odczuwa przyciąganie do życia wiejskiego. Jego rodzina jest przeważnie dość liczna.

Czego się strzec winien. Chociaż posiada nadmiar sił życiowych – nieraz jednakże zapędza się za daleko, licząc na swój mocny organizm – czy to w zabawach, grze, użyciu – czy też w pracy. W ten sposób może rozpraszać swe siły i marnować je bez pożytku.

Choroby. Na ogół człowiek dziś urodzony odznacza się dobrym zdrowiem i mocnym organizmem. Ponieważ jednak ma bardzo rozwinięte upodobania smakowe i jest gastronomem – nieraz sobie w tym kierunku zbytnio pozwala, co może potem powodować powiększenie wątroby, niedomagania serca lub nerek. W wieku późniejszym wszystko to może dać się we znaki dość dotkliwie.

Trzeba podkreślić jednakże, że życie człowieka dziś urodzonego układać się będzie łatwo i szczęśliwie – a drogą swą kroczyć będzie łatwo i pomyślnie.

Jedna myśl nt. „Kto urodził się 29 kwietnia

  1. Renata86

    dziś mam urodziny i chciałam podziękować za opis urodzonych właśnie 29 kwietnia :)
    muszę przyznać że to co przeczytałam zgadza się w stosunku do mnie w 90% więc jest mi jeszcze bardziej miło. Dziękuję za wskazówki i za miłą wróżbę.

    pozdrawiam
    Renata ur. 29 kwietnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>