Nów w Koziorożcu i opozycja Wenus z Saturnem

Wczoraj były mile zajecia o najmilszym polaczeniu planet w horoskopie – o aspektach Wenus z Jowiszem. Mimo to, co chwila wkradaly sie do wykładu Milki i komentarzy uczestników zajęć antyprzyklady o saturnicznych zachowaniach, a nawet o lumpeksach, a każda Wenus z Jowiszem sie wzdryga na te slowa. Wszystko to pewnie za sprawanowiu w znaku Koziorożca (dzis nad ranem) i zblizajacej sie opozycji Wenus do Saturna (22.01.2007 g.16.40 czasu polskiego) na niebie.

Księżyc w znaku Koziorożca jest na tzw. wygnaniu wedle terminologii astrologii klasycznej. Jest najdalej od swojego wladztwa, ma tam malo do gadania i niezbyt goscinnie go przyjmuja. Ciemno, zimno i do domu daleko, co dla Ksieżyca jest sytuacja straszna. Dzisiaj caly dzien zajmowalam sie wiec porzadkowaniem duzej ilosci paczek z nowymi ksiazkami, jakie przyszly do naszego sklepu i liczeniem, czy jakas nie zginela.

Opozycja Wenus z Saturnem, która będzie w poniedziałek, w 23 stopniu Wodnika i Lwa, nie sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości, romantycznym randkom, ale niestety sprzyja rozstaniom i nagłym zerwaniom (Saturn jest na wygnaniu w znaku Lwa, czyli jest osłabiony i nie działa konstruktywnie).

Dlatego jeśli ktoś planuje wielki interes, transakcję swojego życia, podpisuje kredyt w banku, zakłada firmę, umawia się na spotkanie o pracę lub chce zdobyć czyjeś serce, lepiej niech poczeka do środy, kiedy wpływ nowiu w znaku Koziorożca i opozycji Wenus do Saturna zniknie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>