Kto urodził się 26 maja

Wszystkiego najlepszego dla Bliźniąt, które obchodzą dziś urodziny!

Autor: Jan Starża Dzierżbicki

Opis pochodzi z reprintu książki Jana Starży – Dzierżbickiego Pod jaką gwiazdą urodziłeś się – horoskopy na każdy dzień roku, Warszawa 1938 r.

Kto urodził się dnia 26 maja

Lubi w życiu ryzykować. Inny jest w swych myślach, a inny w czynach.

Zręczny jest bardzo w wyrażaniu swych myśli, czy w słowie, czy w piśmie i okazuje zdolności artystyczne i literackie. Nieco wyniosły i egoistyczny – jest dobrym pracownikiem umysłowym; potrafi zwłaszcza dobrze rozumować i dowodzić słuszności swego zdania.

W sporach jest zacięty i nieustępliwy. Wykazuje w ogóle dość wojowniczą naturę – jest też zazdrosny. Nie cofa się w życiu przed ryzykiem i hazardem. Jest to człowiek wszechstronnie uzdolniony o naturze podwójnej. Inne jest jego wnętrze – a inaczej postępuje na zewnątrz.

Nastroje jego zmieniają się nieustannie. Gdy jest dobrze usposobiony – wówczas jest doskonałym pracownikiem i chętnie przychodzi z pomocą innym. Pod wpływem zaś złych nastrojów – jest bezwładny i obojętny. Naogół trzeba stwierdzić, że w życiu dość mu się wiedzie, a jego wszechstronne zainteresowania i projekty realizują się pomyślnie.

Przytem interesa swe prowadzi umiejętnie i systematycznie, i również w swych zajęciach i pracy umysłowej jest staranny i metodyczny. Zwraca uwagę na swe zachowanie się, wygląd zewnętrzny i troszczy się o ubranie.

Może liczyć na powodzenie i karierę w wojskowości. Jego bracia mogą osiągnąć dobre stanowiska. Czyni on odważne wysiłki w celu zdobycia bogactwa i osiągnięcia dobrego stanowiska.

Co mu grozi. Czeka go jednak opozycja wrogów, która będzie mu w tym przeszkadzać dość silnie i nie można powiedzieć napewno, czy mu się uda zwalczyć swych przeciwników. Życie tego zależne jest od ryzyka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>