Horoskop miesięczny: Słońce w znaku Bliźniąt 20.05-21.06.2009

Nowy astrologiczny miesiąc powitaliśmy w środę, 20 maja 2009. Słońce wkroczyło w znak Bliźniąt. Rozpoczął się miesiąc sprzyjający towarzyskim wydarzeniom, wymianie wiedzy i doświadczeń.

Znak Bliźniąt w zodiaku symbolizuje powietrze, media i komunikację. Włada nim planeta Merkury, uznawana za symbol wiedzy, podróży i wzajemnego poznawania się.

Pobyt Słońca w znaku Bliźniąt sprzyja zajęciom, które związane są z nauką i poznawaniem otoczenia. Energia znaku Bliźniąt przynależy do żywiołu powietrza a więc jest związana ze zmiennością, zaangażowaniem i ciekawością. Oznacza to, że w naszym postępowaniu będziemy zmienni, staniemy się bardziej ruchliwi i otwarci na cudze problemy.

Droga Słońca przez znak Bliźniąt sprzyja podróżom i zawieraniu nowych znajomości. Czas płynąć będzie szybko, a spotkania towarzyskie uznamy za wyjątkowo sympatyczne. Jednak dopiero w czerwcu, kiedy Merkury znajdzie się w ruchu prostym, będziemy mogli w pełni skorzystać z okazji, jakie przyniosą nam planety. Przed nowiem, który czeka nas 24 maja, możemy czuć się zmęczeni i zagraniami. Kwadratura Merkurego do Neptuna i Jowisza (z dnia 20.05 i 21.05) to przestroga przed kłamstwami, nieporozumieniami, brakiem współpracy.

W środę 27.05 Mars znajdzie się w sekstylu z Jowiszem i z Neptunem, a Jowisz utworzy koniunkcję z Neptunem. To dobry dzień na medytację, ważne postanowienia, duchowe poszukiwania.

31.05 w niedzielę Merkury znajdzie się wreszcie w ruchu prostym, a Mars wkroczy w znak Byka. Rozpocznie się czas, który sprzyjać będzie sprawom finansowym i zawodowym.

2.06 we wtorek szczęście sprzyja artystom i zakochanym, Wenus w sekstylu do Neptuna i Jowisza uczyni nas romantycznymi i otwartymi.

4.06 w czwartek Mars znajdzie się w trygonie z Plutonem, ale ten aspekt w tym roku nie sprzyja ryzykownym działaniom.

5.06 w piątek aura może być trudna i męcząca, bo Słońce znajdzie się w kwadraturze z Saturnem. Tego dnia lepiej unikać spraw urzędowych, podobnie jak otwierania firm czy sklepów.

6.06 w sobotę Wenus wkroczy w znak Byka i szybko nabierzemy optymizmu. Weekend sprzyjać będzie zabawie i rozrywce, a przede wszystkim podróżom, bo w niedzielę

7.06 w niedzielę czeka nas energetyczna pełnia Księżyca.

8.06 w poniedziałek czeka nas lepszy dzień dla spraw finansowych, bo Wenus znajdzie się w trygonie z Plutonem.

9.06 we wtorek trudniejsze aspekty. Sekstyl Merkurego do Urana sprzyja ciekawym pomysłom, ale kwadratura Merkurego z Jowiszem może przynieść nieporozumienia i sprawi, że będziemy podatni na manipulacje.

10.06 w środę nie przesadzajmy z obietnicami, Merkury w kwadraturze z Jowiszem sprzyja tym, którzy twardo stąpają po ziemii.

14.06 w niedzielę Merkury wkroczy w znak Bliźniąt, którym włada. Sprzyja to komunikacji, podróżom, sukcesom w handlu.

15.06 w poniedziałek Jowisz wkroczy w ruch wsteczny i przez kolejne dni będzie przypominał nam o świetnych pomysłach, które zarzuciliśmy oraz o ludziach, z którymi warto byłoby odnowić kontakt.

18.06 w czwartek
Słońce znajdzie się w trygonie z Jowiszem, to dobry dzień na nowe przedsięwzięcia.

21.06 w niedzielę
Słońce opuści znak Bliźniąt i wkroczy do znaku Raka. Tego samego dnia Wenus i Mars spotkają się w koniunkcji.

Droga
planet:

Merkury od 26 stopni Byka do 9 stopni Bliźniąt
Wenus od 15 stopni Barana do 14 stopni Byka
Mars od 21 stopni Barana do 14 stopni Byka
Jowisz w 26 stopniu Wodnika
Saturn od 14 do 15 stopni Panny
Uran od 25 do 26 stopni Ryb
Neptun w 26 stopniu Wodnika
Pluton w 2 stopniu Koziorożca

Ingresy
planet:

Mars wkracza w znak Byka 31.05
Wenus wkracza w znak Byka 6.06
Merkury wkracza w znak Bliźniąt 14.06

Horoskop miesięczny dla Barana

Horoskop miesięczny dla Byka

Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Horoskop miesięczny dla Raka

Horoskop miesięczny dla Lwa

Horoskop miesięczny dla Panny

Horoskop miesięczny dla Wagi

Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Horoskop miesięczny dla Strzelca

Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Horoskop miesięczny dla Wodnika

Horoskop miesięczny dla Ryb

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>