Kto urodził się 9 czerwca

Wszystkiego najlepszego dla Bliźniąt, które obchodzą dziś urodziny!

Autor: Jan Starża Dzierżbicki

Opis pochodzi z reprintu książki Jana Starży – Dzierżbickiego Pod jaką gwiazdą urodziłeś się – horoskopy na każdy dzień roku, Warszawa 1938 r.

Kto urodził się dnia 9 czerwca

Niechaj się przygotuje, na zmienne koleje losu.

Wyróżnia się swym pożądaniem wiedzy, miewa oryginalne pomysły i ideje, a bywa również gorącym zwolennikiem sztuk pięknych i literatury. W ogóle jego zdolności umysłowe są duże, zarówno w kierunku czysto naukowym jak i we wszystkim, co dotyczy komunikacji, handlu, prawa.

Dzięki zdolnościom dyplomatycznym – zręcznie przeprowadza w życiu swe projekty. Jego poczynania zyskują często pewną popularność, gdyż jest to człowiek posiadający usposobienie społeczne i humanitarne.

Okazuje zamiłowanie do podróżowania, zajmuje się wieloma rzeczami naraz – natomiast praca systematyczna i wytrwała mniej go pociąga.

Podobnie jak podlega zmianom w swym zawodzie i skłonnościach – również jego stan posiadania i warunki materialne podlegają wahaniom. To też w życiu przechodzi od niedostatku do bogactwa, a potem znowu dają mu się we znaki materialne braki.

Straty i zyski, porażki życiowe i triumfy – zmieniają się kolejno i tworzą w całości życie dość niespokojne. Mimo te wszystkie zmiany – najczęściej tak się ułoży w życiu, że w końcu osiągnie dobrą sytuację, na której będzie się cieszyć pewnym uznaniem i powodzeniem.

Wady najgłówniejsze urodzin dzisiejszych – to uleganie złudzeniom i wytworom własnej fantazji, oraz brak umiejętności przewidywania, co w rezultacie daje straty materialne.

Co mu grozi? Może być w życiu narażonym na niebezpieczeństwa tajne, które trudno naprzód określić. Dzięki zmianom majątkowym, o jakich mówiliśmy uprrzednio – może być narażony na nieoczekiwaną biedę.

Kobieta dziś urodzona
– niezawsze cieszy się dobrym zdrowiem. Życie; nieraz przynosi jej ewentualność dwóch małżonków, przeważnie jedno niezbyt szczęśliwe.

3 myśli nt. „Kto urodził się 9 czerwca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>