Kto urodził się 12 czerwca

Wszystkiego najlepszego dla Bliźniąt, które obchodzą dziś urodziny!

Autor: Jan Starża Dzierżbicki

Opis pochodzi z reprintu książki Jana Starży – Dzierżbickiego Pod jaką gwiazdą urodziłeś się – horoskopy na każdy dzień roku, Warszawa 1938 r.

Kto urodził się 12 czerwca

Zdolnym jest do głębokiej miłości.

Uprzejmy, grzeczny, jest dość szczęśliwy i odczuwa potrzebę czułości; łatwo się przywiązuje. Naturę ma dość szlachetną i potrafi ująć otoczenie. Przede wszystkim ceni spokój i zgodę. Usposobienie ma serdecznie; jest zdolny do głębokiej miłości.

W małżeństwie szuka zrozumienia intelektualnego i pokrewieństwa ducha, nie zwracając wielkiej uwagi na różnice wieku i warunki materialne. Jeśli może w nim osiągnąć pełną ocenę swej wartości psychicznej i podtrzymanie moralne – zawrze takie małżeństwo.

Najszczęśliwsze związki tworzy z osobami urodzonymi w czasie od dnia 22 września do dnia 23 października i od dnia 21 stycznia do 19 lutego.

Inteligentny, wrażliwy – dużo czasu poświęca na dociekania umysłowe lub badania teoretyczne. Dzięki swym zdolnościom literackim może osiągnąć uznanie.

Interesuje się silnie wszystkim, co nowe, ale to zainteresowanie równie szybko przemija, jak i powstaje. To, co go pochłania intelektualnie jednego dnia – na drugi – może już dlań nieraz nie istnieć…

Lubi piękno przyrody i jest zwolennikiem sztuki, zwłaszcza muzyki, śpiewu, poezji; czas swój chętnie im poświęca.

Jest człowiekiem miłym i uprzejmym w zachowaniu się względem innych. We współdziałaniu z ludźmi ceni przede wszystkim spokój i zgodę.

Nerwowy, drażliwy – lubi zmiany miejsca pobytu i chętnie podróżuje.

Co mu grozi? Może łatwo stać się ofiarą swojej próżności i ulegać wpływowi pochlebców.

Choroby. Ewentualne niedomagania to brak oddechu, astma, cierpienia płuc lub rozstroje nerwowe. U osób ciemnowłosych te cierpienia występują silniej aniżeli u blondynów.

Czeka go w życiu powodzenie, jak również szczęście rodzinne.

2 myśli nt. „Kto urodził się 12 czerwca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>