Kto urodził się 13 czerwca

Wszystkiego najlepszego dla Bliźniąt, które obchodzą dziś urodziny!

Autor: Jan Starża Dzierżbicki

Opis pochodzi z reprintu książki Jana Starży – Dzierżbickiego Pod jaką gwiazdą urodziłeś się – horoskopy na każdy dzień roku, Warszawa 1938 r.

Kto urodził się 13 czerwca

Miewa doskonałe pomysły i z powodzeniem realizuje swe projekty.

Dana idea, która go narazie zajmuje — wydaje mu się jedynie słuszną – i chce koniecznie przekonać o tym swe otoczenie. Jest to człowiek dość ambitny i ma on pewne dążenia w związku z działalnością publiczną, w zakresie polityki miejscowej lub też pracy społecznej.

Umysł jego, chociaż bardzo ruchliwy i zmienny – jednocześnie jest pozytywny i silny. Nierzadko tak się składa, że człowiek dziś urodzony jest najbardziej wykształconym ze wszystkich członków swej rodziny. Wykazuje on skłonności do zajmowania się literatura, sztuką lub nauką. Jego zawód zazwyczaj jest z tym związany.

Wiedzie mu się w związku z korespondencją, wydawnictwami, książkami, pismami i pracą literacką o charakterze tymczasowym, jak małe książki, broszury, gazety, publikacje itp. Powodzenie może osiągać również w związku z przesyłkami pocztą i wszelkimi środkami transportu.

Zajmuje się wiele troskami i sprawami innych ludzi i okazuje się nieraz pomocnym do granic swych możliwości. Gdy przejmie się czymś silnie – wówczas mało zwraca uwagi na sprawy materialne, gdyż w ogóle jest dość bezinteresowny. To też stratami finansowymi nie przejmuje się, a jego wynalazczy umysł pozwala mu zawsze odkryć jakieś nowe źródło zarobku.

Kto urodził się dzisiaj – w każdej potrzebie umie sobie poradzić i znajdzie sobie pomoc. Wiedzie mu się we współpracy z innymi.

Wadą jego jest, że niepotrzebnie sam się dręczy analizując nieustannie swe przeżycia i stany psychiczne.

2 myśli nt. „Kto urodził się 13 czerwca

  1. edka

    Bardzo się zgadza!!!! I jak to przeczytałam to wiem dlaczego „niepotrzebnie sam się dręczy analizując nieustannie swe przeżycia i stany psychiczne” właśnie teraz wpadłam w jakąś głupią analizę, ale jak to przeczytałam to może uda mi się nad sobą zapanować – pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>