Znaki znaku Raka

W miniony czwartek na zajeciach poświęconych znakowi Raka co chwilę mieliśmy do czynienia z czynnościami lub wydarzeniami przyporządkowanymi temu znakowi. Było gorąca, pot się z nas lał strumieniami, a do tego kilka razy wylała się woda i kawy (Rak – znak wodny). Za oknem jakieś małe Raczątko obchodziło hucznie urodziny, przez co musieliśmy na jakiś czas zamknąć okno, żeby nie słyszec tych wrzasków. Sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie, czemu patronował władca znaku Raka – Księżyc.

5 myśli nt. „Znaki znaku Raka

 1. Iza Autor wpisu

  Opublikowany przez aisak abuicok
  26 Czerwca 2006, 21:40
  Witam!

  Rak, Rak – dziś burza, jaka przewaliła się nad Trójmiastem (morze!) spowodowała niemałe zamieszanie. Złamane drzewo uszkodziło trakcję kolejową powodując wstrzymanie ruchu pociągów. IC Neptun (nomen omen!) jadący z Gdyni do Warszawy ma w tej chwili 140 minut (sic!) opóźnienia :)
  A co powiecie o Nicole Kidman, która wczoraj na raczym nowiu (nie znam niestety godziny ceremonii) wyszła za mąż? Ponoć cała drogę do kościoła i podczas uroczystości płakała (leje, sie, leje) :) Niby nów, jako rozpoczęcie nowego etapu – czyli tu nowej drogi życia, powinien być niezły. Jeszcze ten rodzinny Rak… Oby, bo po tym scjentologu przydałoby jej się trochę normalności :)

 2. Iza Autor wpisu

  Opublikowany przez Iza
  26 Czerwca 2006, 23:28

  Horoskop Nicole Kidman i jej ex męża Toma C. też robiliśmy – swoją młodą żonę wybrał sobie w podobnym typie, co Nicole (Strzelco – Lew). A Nicole, która ma Słońce w sostatnim stopniu Bliźniąt, pewnie płakała, że znów koniec romansów z grupy powietrza i ognia, a zaczynają się wodne pieluchy :)

 3. Iza Autor wpisu

  Opublikowany przez Iza
  26 Czerwca 2006, 23:31
  Co do Neptuna – zawsze wydawał mi sie podejrzany ten pociąg, Wyjeżdża z w-wy tak wczesnie rano (chyba 6.10), że i tak wszyscy w nim śpią – co spełnia danine dla Neptuna, władcy znaku Ryb i innych światów.

  Ale ostatio przeraził mnie jeszcze inny Neptun – model kibla, sprzedawany aktulanie w promocji w Castoramie. Ja bym go nawet za darmo do własnej lazienki nie chciala. Usiadziesz i nie wiesz, co dalej sie stanie…

 4. Iza Autor wpisu

  Opublikowany przez Miłka
  27 Czerwca 2006, 0:32

  Witam,
  może model Neptun działa jak sedes z filmu Trainspotting… ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>