Praca nad czerwcowym Trygonem – zakończona!

Czerwcowy numer Trygonu (kwartalnika Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego) został już zredagowany,  poskładany, wydrukowany i spakowany do wysyłki. Rano wyruszam na pocztę z wielką torbą listów – jest ich ponad sto! Niżej krótka fotorelacja z różnych etapów produkcji.

Ślęczenie nad korektą – ja z Anią Woźniak sprawdzamy m. in. tabelkę z aspektami Urana i Plutona do artykułu Jarka Gronerta:

trygon200902_korekta01

Każdy kot się przyda do pracy – a jak wiadomo, Miłka ma ich dużo :) Ania Woźniak i Miłka Krogulska nad korektą Trygonu nr 2(3)/2009:

trygon200902_korekta02

Paczki z numerami kwartalnika prosto z drukarni:

trygon200902_zdrukarni
Wysyłka czyli praca jak w fabryce – na akord – adresowanie, naklejanie znaczków i wypisywanie poleconych na ponad 100 listów. Na szczęście oprócz mnie, Ani Woźniak i Miłki stawił się do pomocy Przemek. We czwórkę daliśmy radę bardzo szybko – uwinęliśmy się ze wszystkim w dwie godziny:

trygon200902_wysylka
Teraz na chwilę spokój, a od lipca praca nad tekstami i cały proces redakcyjny zacznie się na nowo. W numerze wrześniowym ukarze się druga część wykładów z marcowej konferencji PSA oraz kilka nowych tekstów. Zapraszamy do współpracy – szczegóły na stronie Stowarzyszenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>