Prohibicja

Spod jakiego znaku jest prohibicja? W Warszawie dziś i jutro obowiązuje całkowity zakaz sprzedaży alkohlu z piwem włącznie. To chyba faza Koziorożca (zakazy i regulacje) z dodatkiem Panny (powstrzymywanie się od konsumpcji w imie wyższych celów:) Rezultatem prohibicji jest faza Ryb – wszyscy gromadza zapasy, ktore wypijaja w wiekszych niz normalnie ilościach.

4 myśli nt. „Prohibicja

 1. Iza Autor wpisu

  Opublikowany przez aisak abuicok
  26 Maj 2006, 14:44

  O, to nam sie jeszcze zmieszala z prohibicja faza Blizniat, ktore co innego mowia, a co innego robia. Zakladam bowiem, ze te Bliznieta, ktore ja wprowadzily, nie popijaja teraz uroczystego obiadu herbata. Na ingerencje Blizniat dodatkowo wedlug mnie wskazuje fakt, ze prohibicja jest dwudniowa – dualizm potrzebny im jak powietrze.
  Pozdrawiam, ide sie napic.

 2. Iza Autor wpisu

  Opublikowany przez aisak abuicok
  26 Maj 2006, 18:05

  Muszę podzielić się z Wami sensacyjną informacją. Wiem kto stoi za prohibicją – lobby szklarzy! Mieszkam w budynku, w którym są dwa sklepy monopolowe. Do obu dziś w nocy się włamano :) Jeden ma już z powrotem szybę, w drugim właśnie wstawiają. Dotrwa do północy?

 3. Iza Autor wpisu

  Opublikowany przez Iza
  26 Maj 2006, 19:04

  No. no. a z tych zlych newsow – w dzien Dziecka tez bedzie porhibicja. I jak tu w te dwa wazne swieta swietowac z rodzicami?

 4. Iza Autor wpisu

  Opublikowany przez n.
  30 Maj 2006, 2:16
  Najwyrazniej zalozono ze:

  – po pierwsze : osoby powyzej 18 roku zycia to juz nie dzieci, nawet swoich rodzicow ;-)

  – po drugie: dzieci ponizej 18 roku zalewaja robaka 1 czerwca?

  – po trzecie: umoralnianie na sile tych rodzicow co nawet nie pamietaja ze jest 1 czerwca bo chodza pijani od rana do wieczora moze spowodowac tylko niepotrzebne wyladowanie agresji – za ktora nikt nie wezmie odpowiedzialnosci bo i tak jej nie biora chociazby przez brak zainteresowania takimi zjawiskami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>