Koniunkcja Jowisza z Plutonem w grudniu 2007

Zaopraszam do przeczytania mojego artykułu o koniunkcji Jowisza z Plutonem, który wczoraj ukazał się na Astroportalu. Oto jego fragment:

„Najbliższa koniunkcja Jowisza z Plutonem będzie 11 grudnia 2007 roku w 28 stopniu znaku Strzelca. Poprzedni raz te dwie planety spotkały się w tym miejscu zodiaku 250 lat temu. Jest to więc wyjątkowe wydarzenie, a jego oddziaływanie mogliśmy już odczuć od listopada 2006 roku, kiedy Jowisz wkroczył do Strzelca i zaczął zbliżać się do Plutona, który przebywa w ostatnich stopniach tego znaku. Jowisz w swoim znaku zodiaku dodaje rozmachu i zwiększa siłę oddziaływania rozpoczynającego się właśnie cyklu.

Jowisz i Pluton dają zapowiedź zmian w gospodarce, sposobie rządzenia i stanowieniu prawa na świecie, szczególnie w krajach, gdzie są problemy w tych dziedzinach. Kryzys ekonomiczny i polityczny oraz powolne wprowadzanie reform powtarza się w każdym z cykli. Ukryte działania i źródła problemów, teraz wychodzą na jaw. Dlatego początek każdego cyklu Jowisza i Plutona jest naznaczony politycznymi skandalami, pokazem sił, a nawet groźbą wojny, próbami manipulacji systemami gospodarczymi i państwowymi.” Czytaj więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>