Artykuł Izy Podlaskiej w „Gwiazdy Mówią”

W najnowszym numerze „Gwiazdy Mówią” (34/2007) ukazał się mój artykuł o domowych roślinach jako remediach feng shui „Zielone rogi obfitości – rośliny, które przynoszą domowi szczęście”. Fragment artykułu:

„Rośliną, która zawsze zapewnia powodzenie, jest drzewko szczęścia. Symbolizuje wzrost dochodów i stabilność rodziny. Jego mięsiste listki Chińczykom kojarzą się z monetami. Drzewko szczęścia kwitnie bardzo rzadko, a jego kwiaty są jedną z najpomyślniejszych wróżb. To dobry prezent dla osób, które wprowadzają się do nowego mieszkania.

Symbolem dobrobytu jest też ananas, który zwiastuje i przyciąga powodzenie oraz para drzewek cytrynowych w doniczce, bowiem symbolizują wzrost i bogactwo.” Miłej lektury!

Jedna myśl nt. „Artykuł Izy Podlaskiej w „Gwiazdy Mówią”

  1. serce13

    Sztuka Feng Shui jest naprawdę dobr odkąd zmieniłam pokój według książki napisanej przez sławną wróżkę moje życie zmieniło się na lepsze bardzo się z tego cieszę i polecam warto wierzyć w magię ja to robię i mam szczęście
    serce
    P.S. zaufaj ludziom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>