Horoskop miesięczny na Słońce w znaku Wagi 22.09-23.10.2009

Nowy astrologiczny miesiąc powitaliśmy 22 września. Słońce wkroczyło w znak Wagi. Rozpocznie się czas jesieni i układania planów na resztę roku. Znak Wagi w zodiaku symbolizuje relacje z innymi ludźmi, zawieranie związków i umów. Pobyt Słońca w tym znaku sprzyja negocjacjom, większym imprezom, pokojowemu rozwiązywaniu różnych konfliktów. To dobry czas dla osób, które zajmują się pracą intelektualną, sztuką lub handlem. Gorszy dla osób, które pragną rzeczowych odpowiedzi. Plany i umowy, jakie zawieramy w znaku Wagi okazują się korzystne, ale podlegają przeróżnym zmianom i negocjacjom. Ludzie dążą jednak do kompromisu, a nie otwartych konfliktów – chyba, że uczestniczą w kampanii wyborczej, a wtedy zdolni są do wszystkiego, aby tylko upokorzyć przeciwników.

Energia znaku Wagi przynależy do żywiołu powietrza, a więc jest zmienna, ciekawska i szybka. Oznacza to, że nowe pomysły i plany będą się podobać, a kto umie szybko przystosować się do innych ludzi i nowych okoliczności, ten najwięcej w tym miesiącu zyska.

23 września (środa) na niebie trudne aspekty planet – Słońce w kwadraturze z Plutonem i Merkury w opozycji z Uranem zapowiadają niespokojny dzień. Dziś lepiej szukać nowych pomysłów i rozwiązań, niż kurczowo trzymać się starych planów.
29 września (wtorek) od godz. 15.15 Merkury znajdzie się w ruchu prostym, a więc nadejdzie korzystny czas dla podpisywania umów, zakupów, podróży.
4 października (niedziela) czeka nas pełnia Księżyca, a Merkury ponownie znajdzie się w opozycji z Uranem. Niedokończone pomysły i rozmowy znów staną się aktualne, a zaległe sprawy nagle ruszą do przodu.
8 października (czwartek) na niebie trudny aspekt Merkurego w koniunkcji z Saturnem, ciężka aura dnia nie sprzyja podróżom i ważnym dyskusjom lub spotkaniom.
9 października (piątek) Wenus znajdzie się w opozycji z Uranem, co zakochanym wróży szalone randki, a reszcie świata przyniesie zmienne nastroje i zachcianki.
10 października jeden z najlepszych aspektów w roku: Słońce znajdzie się w trygonie z Jowiszem, co zapewnia sukces i optymizm. Niestety jednocześnie Merkury znajdzie się w kwadraturze z Plutonem, co jest aspektem kłótni i podejrzeń.
13 października (wtorek) Jowisz znajdzie się w ruchu prostym, a Wenus w koniunkcji z Saturnem – dzień sprzyja interesom, ale nie randkom i towarzyskim spotkaniom.
15 października (czwartek) Wenus wkroczy w znak Wagi i znajdzie się w kwadraturze z Plutonem, uważajmy bo możliwe są kłótnie o pieniądze i wpływy.
16 października (piątek) Mars wkroczy w znak Lwa.
17 października (sobota) Słońce znajdzie się w trygonie z Neptunem, co sprzyja sztuce, sympatycznym spotkaniom, czarom i rozwojowi intuicji. Dzień później Księżyc znajdzie się w nowiu.
20 października (wtorek) Merkury znajdzie się w trygonie z Jowiszem, co sprzyja podróżom, zakupom i nauce.

Droga planet
Merkury od 24 stopni Panny do 19 stopni Wagi
Wenus od 2 stopni Panny do 8 Wagi
Mars od 17 stopni Raka do 2 Lwa
Jowisz w 17 stopniu Wodnika
Saturn od 25 do 29 stopni Panny
Uran od 24 do 23 stopni Ryb (retrogradacja)
Neptun od 24 do 23 stopni Wodnika (retrogradacja)
Pluton w 1 stopniu Koziorożca

Ingresy planet
Merkury wkracza w znak Wagi 10 października
Wenus wkracza w znak Wagi 15 października
Mars wkracza w znak Lwa 16 października

Horoskop miesięczny dla Barana
Horoskop miesięczny dla Byka
Horoskop miesięczny dla Bliźniąt
Horoskop miesięczny dla Raka
Horoskop miesięczny dla Lwa
Horoskop miesięczny dla Panny
Horoskop miesięczny dla Wagi
Horoskop miesięczny dla Skorpiona
Horoskop miesięczny dla Strzelca
Horoskop miesięczny dla Koziorożca
Horoskop miesięczny dla Wodnika
Horoskop miesięczny dla Ryb

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>