II Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego 27-28.02.2010 Warszawa

II Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego
„Astrologia: między tradycją a współczesnością”
27-28.02.2010 Warszawa

Serdecznie zapraszamy na II Konferencję Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego, która odbędzie się 27 i 28 lutego 2010 roku w Warszawie. Tym razem spotykamy się aż na dwa dni, w dużej sali, miejsce jest przestronne i do naszej dyspozycji wraz z restauracją. Patronować nam będą Słońce i Jowisz, które utworzą w tych dniach dobroczynną koniunkcję. Temat konferencji brzmi: „Astrologia: między tradycją a współczesnością”, chcemy pokazać, jak w polskiej i światowej astrologii tradycja ściera się i miesza ze współczesnymi koncepcjami i technikami.

Mamy dwa razy więcej wykładowców, niż w zeszłym roku i dwa razy więcej tematów. Zadbamy też, aby było dużo czasu na integrację i poznanie się. Przygotowujemy wiele astrologicznych niespodzianek i atrakcji. Nie przegap takiego wydarzenia – zarezerwuj już dziś miejsce na konferencji!

Gościem specjalnym konferencji będzie John Frawley – jeden z najbardziej znanych i cenionych astrologów na świecie zajmujących się astrologią klasyczną i horarną, który zgodził się wygłosić dla nas wykład.

Na konferencji wystąpią również:
Leszek Weres, Leon Zawadzki, Maria Pieniążek, Wojciech Jóźwiak, Jarosław Gronert, Włodzimierz Zylbertal, Piotr Piotrowski, Piotr Gibaszewski, Wojciech Suchomski, Paweł Zawadzki, Józef Onoszko, Tomasz Wiński, Roman Fierfas, Anna Woźniak, Maria Raczyńska, Beata Kibil, Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska.

Informacje organizacyjne:

Rezerwacja miejsc: u Izabeli Podlaskiej (0-600-218-488) i Miłosławy Krogulskiej (0-600-218-588), e-mail info@polskaastrologia.pl

Termin: 27-28 lutego 2010 (sobota i niedziela)

Miejsce: Centrum Konferencyjne KOARA EXPO ul. Poligonowa 30, 04-051 Warszawa (dojście od ul. Ostrobramskiej, fragment Poligonowej odchodzący od przystanku autobusowego)

Jedzenie: mamy do swojej dyspozycji restaurację „U Siwka” na terenie Centrum Konferencyjnego, która będzie otwarte przez cały czas trwania konferencji, a także w sobotni wieczór i noc, kiedy będzie czas na integrację i poznawanie się. Od rana podawane będą kanapki, kawa, herbata, na obiad będą trzy zestawy do wyboru, wszystko w bardzo przystępnych cenach.

Nocleg: osoby chętne do wykupienia noclegu w pobliskim hotelu, prosimy o kontakt z nami, będziemy negocjować zniżkę dla konferencji, ale musimy wiedzieć, dla ilu osób. Im wcześniej dacie znać, tym większa będzie zniżka.

Szczegółowy plan i tematy wystąpień podamy w listopadzie. Najświeższe informacje o konferencji i bieżącej działalności PSA znajdziesz na stronie www.polskaastrologia.pl

Serdecznie zapraszamy!
Izabela Podlaska i Miłosława Krogulska – organizatorki
0-600-218-488, 0-600-218-588

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne
www.polskaastrologia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>