Cimoszewicz a kwadratura Słońca z Plutonem

Wczorajsza rezygnacja Włodzimierza Cimoszewicza przebiegła w dniu trudnym, bo na niebie kwadratura Słońca z Plutonem sprawiała, że nie był to łatwy dzień. Cimoszewicz zrezygnował przed utworzeniem się zerowego aspektu (co nastąpiło o 16.20 czasu polskiego). Gdyby poradził się astrologa, ten na pewno odradziłby mu zwoływanie konferencji w tak trudny dzień – Pluton w kwadraturze z Plutonem nie sprzyja łagodzniu konfliktów, a skłania do manipulacji, wymuszania, konfrontacji z własnymi słabościami i koniecznością wyboru między dwiema trudnymi opcjami.

Cimoszewicz w swoim horoskopie urodzeniowym ma koniunkcję Słońca w znaku Panny z Saturnem. Od kilku lat Pluton odziałuje kwadraturą (nomen omen) na jego Słońce, a teraz wpływa również kwadraturą na jego Saturna. Czyli nie mógł wybrać trudniejszego dnia na rezygnację – wczorajszy dzień jest symbolicznym obrazem, co się w jego życiu działo podczas tych tranzytów Plutona. W horoskopie Cimoszewicza Pluton (w znaku Panny) jest w kwadraturze z Marsem (w znaku Skorpiona) – co czyni z Cimoszewicza osobę skrytą, zawziętą, a nawet czasem mściwą, umiejącą wytrzymać dużo, jeśli walczy, ale jeśli ktoś odkrywa jego sekrety, tego Mars w Skorpionie nie jest w stanie wytrzymać.

Data urodzenia Włodzimierza Cimoszewicza: 13.09.1950, Warszawa, godziny nie znam, choc niektórzy podają 11.00, ale nie jest ona potwierdzona oficjalnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>