II Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego „Astrologia: między tradycją i współczesnością” 27-28.02.2010 Warszawa

Już w ten weekend odbędzie się II Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego. Szczegółowy plan znajdziecie na naszej stronie.

Ci, którzy planują być od soboty rano, niech przyjdą trochę wcześniej – szturm recepcji od 8.00 do 8.30 to pewnik. Wygląda na to, że zapełnimy salę w całości – jej pojemność to 350 miejsc siedzących.

Od rana będzie można zapłacić w restauracji za obiad, żeby potem nie stać w kolejce w czasie przerwy obiadowej. Koszt zestawu 25 zł – będą dwa zestawy: wegetariański i mięsny.

Jeśli macie ulotki, plakaty i informacje o waszej astrologicznej działalności, zgłoście się do recepcji. Będzie tam tablica ogłoszeniowa, gdzie będzie można powiesić informacje i stolik na wyłożenie ulotek.

KIERMASZ ASTROLOGICZNY na konferencji 27-28.02 – jeśli macie książki, które chcecie sprzedać lub wymienić z innymi członkami PSA, przynieście je ze sobą. W czasie przerwy obiadowej w sobotę i w niedzielę między 13.30 i 15.30 będzie można to zrobić w sali konferencyjnej. Uwaga! Każdy sprzedaje i wymienia na własną rękę. Stowarzyszenie w tym nie uczestniczy i nie pobiera za to żadnych opłat.

DOJAZD na konferencję zebrała Miłka Krogulska na forum Anahelli.

Dzisiaj odbieramy wiosenny numer Trygonu, który wychodzi z dużym wyprzedzeniem specjalnie z okazji Konferencji. Ci, którzy nie odbiorą go osobiście na Konferencji, dostaną nasz kwartalnik pocztą.

Do zobaczenia!

Iza Podlaska i Mii Krogulska

tel. 0-600-28-488, 0-600-218-588

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>