Horoskop miesięczny na Słońce w znaku Barana 20.03-20.04.2010

Droga Słońca przez znak Barana przyniesie nam więcej niespodzianek i okazji do szybkich decyzji. Czas płynąć będzie prędko, a wiosenna pogoda sprzyjać będzie poczuciu optymizmu i radości. Wejście Słońca w znak Barana jest jednocześnie początkiem nowego roku astrologicznego.

Zaraz po wejściu w znak Barana, w poniedziałek 22 marca, Słońce utworzyło trudny aspekt opozycji z Saturnem, co symbolizuje trudności, jakie trzeba pokonać na drodze do sukcesu.

26 marca, w piątek, Słońce znajdzie się w kwadraturze z Plutonem, a więc tego dnia różne skrywane emocje, a nawet uprzedzenia, mogą mieć wpływ na nasze decyzje i poglądy.

30 marca, we wtorek, Księżyc znajdzie się w pełni w znaku Wagi. Uczucia, emocje i relacje, jakie łączą nas z innymi ludźmi będą przedmiotem ważnych rozmów. Podczas pełni uważajmy, bo ludzie są obrażalscy i na wszystko reagują szybko, bez przemyślenia. Nie jest to dobry dzień na sprawy, które wymagają precyzji i logiki.

31 marca, w środę, Wenus wkroczy w znak Byka, którego jest władczynią. Nadchodzą dobre dni dla miłości i spraw finansowych, bo działanie Wenus będzie przyjazne i bardzo energetyczne.

2 kwietnia, w piątek, także Merkury wkroczy w znak Byka.

3 kwietnia, w Wielką Sobotę, Wenus znajdzie się w kwadraturze z Marsem. Unikajmy trudnych tematów, szczególnie dotyczących polityki, kobiet i pieniędzy, bo zepsujemy wielkanocną atmosferę.

5 kwietnia, w Poniedziałek Wielkanocny, Merkury znajdzie się w kwadraturze z Marsem, dlatego uważajmy podczas podróży i rodzinnych wizyt.

6 kwietnia, we wtorek, Księżyc znajdzie się w kwadrze, a Merkury w trygonie z Plutonem, będzie nam trudno odnaleźć się po Świętach w pracy lub szkole.

7 kwietnia, w środę, Saturn w ruchu wstecznym wkroczy do znaku Panny, gdzie pozostanie aż do 21 lipca. Zapowiada to problemy dla branż związanych z Merkurym, a być może okres nieco gorszej koniunktury gospodarczej.

14 kwietnia, w środę, Księżyc znajdzie się w nowiu w znaku Barana, a więc poczujemy, że czas odpocząć i odzyskać siły.

17 kwietnia, w sobotę, Wenus znajdzie się w sekstylu do Jowisza, co sprzyja sztuce i randkom.

Do 18 kwietnia postarajmy się załatwić wszystkie urzędowe sprawy, a nawet większe zakupy – szczególnie sprzętu AGD, telefonów, komputerów czy samochodów, bo Merkury wkroczy w ruch wsteczny.

Słońce opuści znak Barana 20.04.2010 o godz. 6.31 i wkroczy w cierpliwy, ziemski znak Byka. Towarzyszyć mu będzie jeden z najprzyjemniejszych astrologicznych aspektów, czyli trygon Księżyca i Jowisza.

Przeczytaj prognozę astrologiczną dla swojego znaku zodiaku:

Horoskop miesięczny dla Barana

Horoskop miesięczny dla Byka

Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Horoskop miesięczny dla Raka

Horoskop miesięczny dla Lwa

Horoskop miesięczny dla Panny

Horoskop miesięczny dla Wagi

Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Horoskop miesięczny dla Strzelca

Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Horoskop miesięczny dla Wodnika

Horoskop miesięczny dla Ryb

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>