Interpretacja horoskopów horarnych

Na Astroportalu zamieściłam wczoraj i dziś dwie interpretacje horoskopów horarnych, jedna mojego autorstwa, druga Tomka Wińskiego:

Kiedy będę miała dom?

A. jest reprezentowana w tym horoskopie przez władcę ascendentu, czyli Słońce oraz przez Księżyc. Słońce, które pokazuje sytuację obecną A., znajduje się w Rybach. Słońce, z natury gorące i suche jest więc w znaku zimnym i wilgotnym, a więc całkowicie przeciwnym swojej naturze. Możemy być pewni, że A. znajduje się w naprawdę kiepskiej sytuacji. Co więcej, nie widać, żeby miała w ogóle jakikolwiek pomysł na wyjście z „mieszkaniowego” kryzysu, ponieważ Słońce jest położone w VIII domu horoskopu. Drugi sygnifikator, czyli Księżyc znajduje się w Wodniku i chociaż nie jest to dlań fortunne położenie, to samo w sobie na razie nie wnosi nam to żadnej dodatkowej informacji. Czytaj dalej i zobacz rysunek horoskopu.

Czy Marcin i Agnieszka kupią dziś Volvo?

Moi znajomi od pewnego czasu chcą sprzedać swój stary samochód i kupić nowy, ale nie z salonu, tylko używany. Zaczęli szukać różnych ofert. Pewnego dnia wybrali się pod Warszawę, aby obejrzeć używane Volvo i mieli nadzieję, że go kupią tego samego dnia. Byłam ciekawa, czy go dziś kupią, czy nie. Postawiłam horoskop na moment zadania sobie tego pytania.

Pierwsza rzecz, jaka rzuciła mi się w oczy, to Mars w Raku w koniunkcji z Ascendentem. Mnie jako Pytającą reprezentuje Ascendent, a samochód i wszystkie środki służące do szybkiego przemieszczania się to tradycyjnie planeta Mars. Horoskop pokazuje od razu, że jestem bardzo ciekawa, czy dojdzie do transakcji, a wręcz zaangażowana emocjonalnie (Mars w Raku) – nie chciałabym, żeby kupili samochód, bo ogólnie uważam, że jest to samochód drogi w utrzymaniu i eksploatacji.

Druga rzecz, ważna dla całego horoskopu, to że Księżyc znajduje się w próżnym kursie. Jest to zapowiedź problemów lub pokazuje statyczną sytuację, która za szybko się nie zmieni. Czytaj dalej i zobacz rysunek horoskopu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>