Horoskop tygodniowy 20-26.12.2010

Autorka: Miłosława Krogulska

Przed nami pełnia Księżyca, która na początku tygodnia przyniesie nam nerwowe nastroje i pośpiech w załatwianiu wszystkich spraw, jakie trzeba załatwić przed Świętami. Uważajmy na słowa, bądźmy wyrozumiali dla innych. Od 22 grudnia poprawa nastrojów i więcej spokoju. Uda się nam ze wszystkim zdążyć, a także zażegnać nieporozumienia i konflikty z początku tygodnia. Święta będą udane, wesołe i szczęśliwe.

20 grudnia 2010, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dzisiaj wszyscy będą doradzać, pomagać, komentować i omawiać cudze świąteczne plany. Wpływ Księżyca w znaku Bliźniąt sprzyja zakupom i pisaniu świątecznych kartek. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Jeśli nie masz jeszcze prezentów, znajdziesz je dzisiaj. Warto się reklamować, pisać świąteczne kartki, odzywać się do znajomych i odnawiać kontakty. Wieczorem możemy mieć problemy z zasypianiem, jeśli8 w nocy podróżujesz, bądź bardzo ostrożny.

21 grudnia 2010, wtorek
Księżyc w pełni w znaku Bliźniąt i od godz. 10.23 w znaku Raka
Dzień może być nerwowy, bo o godz. 9.15 czeka nas pełnia Księżyca. Wykorzystaj jej wpływ, aby szybko załatwić różne zawodowe i urzędowe sprawy, ale unikaj nerwów i komentowania cudzych błędów. Po godz. 10.23, gdy Księżyc na dobre wkroczy w znak Raka, aura stanie się senna i spokojna. O godz. 19.01 Księżyc znajdzie się w opozycji z Plutonem. Zamiast się spieszyć i denerwować z powodu zakupów lub korków na drodze, poszukaj wytchnienia i wybierz się na spacer lub randkę.

22 grudnia 2010, środa
Księżyc w znaku Raka
Czeka nas spokojniejszy i bardziej sympatyczny dzień. Ludzie będą otwarci na uczucia i dobrze nastawieni do innych. Jeśli cierpisz z powodu rodzinnych niesnasek, dzisiaj uda się je wyjaśnić i zaprowadzić zgodę wśród bliskich. O godz. 12.06 Księżyc znajdzie się w trygonie z Wenus. Trudno się będzie oprzeć słodyczom i deserom, dlatego oszczędzaj żołądek na Święta. O godz. 14.20 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Saturnem, nie planuj na tą chwilę ważnych spotkań.

23 grudnia 2010, czwartek
Księżyc w znaku Raka i od godz. 13.52 w znaku Lwa
Dzisiaj nasze nastroje będą zmienne, a wobec natłoku przedświątecznych obowiązków możemy stać się bardzo nerwowi. Zastanów się, co naprawdę jest warte uwagi i pracy, a z czego można zrezygnować. W godz. 8.27 do 13.52 Księżyc będzie w próżnym kursie. Dlatego dopiero po południu poczujemy przypływ sił, wtedy szybko uda się zrobić zakupy i domowe porządki. Randki będą gorące, o ile tylko uda się znaleźć na nie wolny czas.

24 grudnia 2010, piątek, Wigilia
Księżyc w znaku Lwa
Przed nami udana Wigilia, bo Księżyc w znaku Lwa sprzyja celebrowaniu rodzinnych spotkań i zwyczajów. Będziemy wyrozumiali i serdeczni, a także bardzo hojni dla innych. Nie oszczędzaj dzisiaj na tym, co sprawia ci przyjemność. O godz. 17.17 Księżyc znajdzie się w sekstylu do Saturna i wtedy warto zasiąść do wieczerzy. Strojenie choinki, kolędowanie i zabawy z dziećmi przypomną nam o dawnych czasach. O godz. 18.11 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Wenus. Odezwij się do krewnych, którzy są daleko, bo Wigilia sprzyja odnawianiu kontaktów.

25 grudnia 2010, sobota, Boże Narodzenie
Księżyc w znaku Lwa i od godz. 16.15 w znaku Panny
Od rana będziemy w radosnych, świątecznych humorach. W godz. 10.29 do 16.15 Księżyc będzie w próżnym kursie. Czas płynąć będzie bardzo szybko, ale będziemy rozproszeni, dlatego uważajmy, bo łatwo będzie o spóźnienia na świąteczne obiady i spotkania. Wszyscy będą sobie życzliwi, chętnie podzielą się swoimi sposobami na radzenie sobie z trudnościami. Po południu warto rozmawiać na poważniejsze tematy, łatwo zdobędziemy potrzebne informacje lub uzgodnimy wspólne stanowisko zresztą rodziny.

26 grudnia 2010, niedziela, Drugi Dzień Świąt
Księżyc w znaku Panny
Dzisiaj będziemy niezdecydowani i senni, chętnie usiądziemy na kanapie z widokiem na choinkę i wymigamy się od niektórych wizyt. Chętnie zagłębimy się w lekturze, odetchniemy od codziennych obowiązków. Dopiero od godz. 16.05, gdy Księżyc znajdzie się w trygonie z Marsem, poczujemy przypływ energii. Uważaj w podróży, bo możliwe są zguby i pomyłki. Sny i przeczucia mogą być prorocze, znajdź czas na medytację i sprawy związane z rozwojem duchowym.

Horoskop na tydzień dla 12 znaków zodiaku:
Baran
Sprawy związane z miłością, zabawą i wesołym towarzystwem zaprzątną twoją uwagę. Nie pozwól, aby wpłynęło to źle na twoje obowiązki. Planety radzą, abyś poważniej traktował innych ludzi i w żadnym razie nie drwił z ich uczuć! Święta upłyną w spokojnej i miłej atmosferze, jeśli nie będziesz narzucał innym swojej woli.

Byk
Znajdziesz rozwiązanie problemu, jaki cię ostatnio niepokoił. Uznasz, że wiesz, co masz robić i pozbędziesz się wewnętrznego niepokoju. Jeśli chcesz nawiązać kontakt z kimś, kto obdarzony jest władzą i autorytetem, to w tym tygodniu nadarzy się ku temu dobra okazja. Podczas Świąt staraj się nie myśleć o pracy i obowiązkach.

Bliźnięta
Czas, jaki poświęcisz innym ludziom nie okaże się stracony. Jeśli pracujesz w zawodzie związanym ze sztuką, to możesz liczyć na uznanie i większy zysk. W miłości zapowiada się udany tydzień. Samotne Bliźnięta spotkają interesującą i serdeczną osobę. W Święta pogodzisz się wreszcie z kimś z rodziny.

Rak
Ważna dla ciebie sprawa może nagle skomplikować się i będziesz musiał szybko zareagować. Nie wpadaj w panikę i zastanów się, co jest dla ciebie najbardziej korzystne! W razie potrzeby negocjuj i zwlekaj. Nowe rozwiązanie okaże się lepsze, niż stare ustalenia. Podczas Świąt odpoczywaj i nie zmieniaj wcześniej ustalonych planów.

Lew
Postaraj się docenić dobre rzeczy, jakie cię otaczają i na które sam zapracowałeś. Nic ci teraz nie grozi i możesz być pewien, że sporne sprawy wyjaśnią się na twoją korzyść. W miłości planety podpowiadają, abyś w tym tygodniu przypomniał sobie o rocznicach lub innych wydarzeniach, które są ważne dla bliskiej ci osoby. W Święta nie zapomnij o przyjaciołach.

Panna
W tym tygodniu unikaj próżnych przechwałek i szanuj ludzi, którzy zajmują niższe od twojego stanowisko. W ten sposób unikniesz kłopotów. W miłości możliwe chwilowe zamieszanie. Możesz zwątpić w swoje uczucia, a nawet bezpodstawnie podejrzewać o coś drugą osobę. Święta sprzyjają kontaktom z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

Waga
Czyjeś przykre słowa zabolą cię bardziej, niż przypuszczasz. Nie martw się tym i dalej rób to, co w głębi serca uważasz za słuszne. W miłości ktoś postąpi wbrew twoim życzeniom. Bądź jednak cierpliwy i uprzejmy, bo inaczej zbyt wiele emocji zakłóci twoją wewnętrzną równowagę. W Święta rozwiążesz rodzinną zagadkę.

Skorpion
W tym tygodniu możesz coś wygrać lub nieoczekiwanie dla otoczenia zwyciężysz w trudnej dyskusji. Bądź dobrej myśli, bo los jest po twojej stronie. Planety wskazują na udział w wesołej imprezie lub spotkaniu. W miłości zapowiada rozmowę o wspólnych zamierzeniach i inwestycjach.  Święta upłyną w miłej i przyjaznej atmosferze.

Strzelec
Czeka cię ważna rozmowa. Staniesz na przeciwko osoby, do której czujesz żal lub urazę. Bądź szczery, bo powodzenie jest po twojej stronie. Wyjaśnisz wątpliwości, oczyścisz dwuznaczną sytuację. We wszystkich wyzwaniach, przed jakimi staniesz w tym tygodniu, zachowaj spokój i postaw na racjonalne argumenty. Podczas Świąt porozmawiaj szczerze o rodzinnych planach.

Koziorożec
Ten tydzień nie sprzyja ryzykownym zamierzeniom. Ktoś z twojego otoczenia myśleć będzie o własnej korzyści, która przyniesie ci niewiele korzyści. Postaraj się nie ulegać cudzym wpływom i namowom. Zajmij się tym, co sam uważasz za ważne. Weź jednak pod uwagę, że możesz mieć mniej energii. W Święta przeżyjesz wiele rodzinnych wzruszeń.

Wodnik
Zastanów się, czy twój styl życia nie daje innym osobom powodów do plotek. W tym tygodniu postaraj się nie rzucać w oczy osobom, które mają do ciebie pretensje. Bądź skromny, nie chwal się swoimi pieniędzmi. W miłości strzeż się przelotnych pokus, bo erotyczne tajemnice przypadkowo wyjdą na jaw. Przy świątecznym stole nie wspominaj na siłę starych rodzinnych problemów.

Ryby
Ktoś może wycofać się z podjętych wcześniej ustaleń lub odwołać spotkanie, na którym ci zależy. Nie uzależniaj więc wszystkich swoich spraw i decyzji od postępowania innych ludzi. W Święta znajdź czas tylko dla siebie.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>