Horoskop tygodniowy 27.12.2010-2.01.2011

Autorka: Miłosława Krogulska

Po Świętach poczujemy, że czas odpocząć i znaleźć więcej czasu na nasze własne, prywatne sprawy. Ubywający Księżyc sprzyja zimowym wyjazdom, uprawianiu sportu i poprawie kondycji. W pracy uporządkujmy zaległe sprawy, aby z nową energią wejść w Nowy Rok. Sylwester gorący, namiętny i udany, ale trzymaj nerwy na wodzy i wystrzegaj się zazdrości!

27 grudnia 2010, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny i od godz. 18.39 w znaku Wagi
Dzień sprzyja koncentracji na domowych sprawach i rozwiązywaniu różnych rodzinnych problemów, także finansowych. Nieco gorzej udadzą się randki i towarzyskie spotkania, bo Księżyc w znaku Panny nie sprzyja beztroskiej zabawie. O godz. 13.22 Księżyc znajdzie się w opozycji z buntowniczym Uranem i w próżnym kursie do godz. 18.39. Możemy nawet wybrać samotność i dobrą lekturę aby w spokoju odpocząć przy choince.

28 grudnia 2010, wtorek
Księżyc w znaku Wagi
Noc może być niespokojna, bo o godz. 5.20 Księżyc znajdzie się w kwadrze. Nasze sny mogą być niezwykłe. Dzień nie sprzyja męczącym pracom. Unikaj rachunków, łatwo będzie coś przeoczyć.  O godz. 21.43 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Marsem, a o godz. 22.42 w koniunkcji z Saturnem. To trudne aspekty – uważajmy na drodze, nie kłóćmy się o drobiazgi z bliskimi osobami.

29 grudnia 2010, środa
Księżyc w znaku Wagi i od godz. 21.51 w znaku Skorpiona
Dzień sprzyja odpoczynkowi i poszukiwaniu równowagi. Bądź bardziej wyrozumiały dla innych, bo dzisiaj ludzie są wrażliwi i niezwykle emocjonalni. Lepiej unikajmy zakupów, ryzyka, wizyt w urzędach. Na sport, domowe porządki, a nawet towarzyskie spotkania możemy nie mieć większej ochoty. Od godz. 16.05 do 21.51 Księżyc znajdzie się w próżnym kursie.

30 grudnia, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Dzisiaj nie ryzykujmy bez potrzeby. Księżyc w znaku Skorpiona nie sprzyja ryzykownym decyzjom, zakładaniu firm czy podpisywaniu ważnych umów.  Także randki i towarzyskie spotkania będą krótsze, bo aura nie sprzyja okazywaniu emocji. Aby zachować dobry humor, obejrzyj ulubiony film lub wybierz się na spacer i nie myśl o starych kłopotach.

31 grudnia, piątek, Sylwester
Księżyc w znaku Skorpiona
Dzisiaj Sylwester! Rano będziemy nerwowi i dlatego łatwo będzie nam we wszystkim dostrzegać błędy i niedociągnięcia. Unikaj prania, porządków, mycia samochodu. Dziś łatwo będzie o zguby, spóźnienia i różne dziwne pomyłki. O godz. 14.12 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Wenus, co poprawi wszystkim humor. O godz. 20.12 trygon Księżyca z Jowiszem zapowiada początek szampańskiej zabawy. Jednak wpływ Księżyca w znaku Skorpiona uczyni nas zazdrosnymi i obrażalskimi, nie flirtuj na balu, jeśli nie chcesz popsuć partnerowi humoru.

1 stycznia 2011, sobota, Nowy Rok
Księżyc w znaku Skorpiona i od godz. 2.22 w znaku Strzelca
Pierwszy dzień Nowego Roku będzie miał sympatyczną i optymistyczną aurę. Obudzimy się w dobrych humorach. Księżyc w znaku Strzelca sprzyja układaniu noworocznych marzeń i spełnianiu naszych życzeń. Po południu warto spotkać się z przyjaciółmi i dalej się bawić! Dzisiejsze imprezy będą bardzo udane i wesołe, dlatego nie siedź samotnie w domu, bo łatwo będzie zawrzeć nowe znajomości.

2 stycznia 2011, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Niedziela sprzyja ciekawym wydarzeniom towarzyskim i artystycznym. O godz. 15.03 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Merkurym. Warto się ruszyć z domu z wizytą lub do kina. Staniemy się dzisiaj bardziej niż zwykle weseli i odważni, co sprzyja nawiązywaniu ciekawych znajomości. Możesz dzisiaj znaleźć sobie niezwykłe zainteresowania lub zacząć planować zagraniczne podróże. Bardzo dobry dzień na randki.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>