Horoskop tygodniowy 3-9.01.2011

Autorka: Miłosława Krogulska

Pierwsze dni Nowego Roku miną w spokojnej, pracowitej atmosferze. Będziemy układać nowe plany i zastanawiać się, na co przeznaczyć nasze siły i nasz czas. Aura sprzyja też dbaniu o zdrowie i urodę. Tegoroczne noworoczne postanowienia dotyczące diety czy uprawiania sportu, mają szansę przetrwać dłużej, niż w poprzednich latach.

3 stycznia 2010, poniedziałek
Księżyc w znaku Strzelca i od godz. 8.40 w znaku Koziorożca
Rano postaraj się nabrać dystansu do starych spraw i nie martw się z byle powodu, bo Księżyc będzie w próżnym kursie. Po 8.40 zajmij się pracą, rachunkami, zaplanuj spotkania z ważnymi osobami. Możesz robić podsumowania i porządki. Jutro czeka nas nów Księżyca, a więc jeszcze nie zaczynaj nowych spraw i nie zakładaj konta w banku. To idealny dzień na oczyszczającą dietę lub nawet głodówkę, ale pij dużo wody.

4 stycznia 2010, wtorek
Księżyc w nowiu w znaku Koziorożca
Dzisiaj nasze nastroje i zachcianki będą bardzo zmienne. O godz. 10.04 Księżyc znajdzie się w nowiu, warto wtedy zastanawiać się nad kierunkiem, w jakim zmierzają nasze sprawy. Dzięki temu uda ci się zapanować nad zawodowymi i technicznymi problemami. Ludzie będą dzisiaj kierować się logiką i pragnieniem, aby wszystko było opłacalne. O godz. 16.01 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Saturnem. W miłości ostrożnie, dziś można nagle wyswobodzić się z toksycznych związków.

5 stycznia 2010, środa
Księżyc w znaku Koziorożca i od godz. 17.09 w znaku Wodnika
Dzień minie nam w spokojnej, a nawet nieco oficjalnej atmosferze. O godz. 11.43
Księżyc znajdzie się w sekstylu z Jowiszem, co sprzyja omawianiu ważnych spraw. Pamiętaj o tytułach, nie żartuj z autorytetów i postaraj się nie spóźniać na spotkania, a wiele uda się załatwić. O godz. 13.16 Księżyc znajdzie się w sekstylu z Wenus, a potem do godz. 17.09 będzie w próżnym kursie. Najlepiej zajmij się dzisiaj urodą i zdrowiem. Skóra łatwo przyswaja dzisiaj maseczki i składniki odżywcze. Gorszy dzień na randki, zakupy, reklamę czy zaczynanie nowych spraw zawodowych.

6 stycznia 2010, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Dzień sprzyja przełomowym pomysłom, dlatego słuchaj swojej intuicji i odważ się zmienić stare schematy. Zdobywaj nowe informacje, zadawaj ważne pytania sobie i innym. Trudno będzie zabrać się za męczącą pracę i domowe obowiązki. Wybierz się na spacer, odpocznij i spokojnie zastanów się nad lepszym zorganizowaniem codziennych obowiązków.

7 stycznia 2010, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Dziś postanowimy odpocząć od głośnych ludzi i męczących spraw. Rano wypisz ważne zadania, jakie musisz wykonać, bo o czymś ważnym zapomnisz. Udadzą się wyjazdy i randki, dobry czas na układanie zupełnie nowych planów na 2011 rok. W uczuciach więcej spokoju, ale też nieśmiałości. Lepiej zostać w domu, niż na siłę planować randkę.

8 stycznia 2010, sobota
Księżyc w znaku Wodnika i od godz. 3. 58 w znaku Ryb
Dzisiaj nie angażuj się w trudne dyskusje, bo szczere uczucia walczyć będą z logiką i rozumem. Lepiej unikać masowych imprez, zatłoczonych autobusów i niebezpiecznych miejsc. Dbaj dziś o swoje zdrowie, pij wodę mineralną, a oczyścisz organizm. Dzień sprzyja sztuce, rozwojowi duchowemu, medytacji. Sny i przeczucia mogą być prorocze.

9 stycznia 2010, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Dzisiaj czeka nas senny dzień. Unikaj kłótni, ryzykownych decyzji i stawiania wszystkiego na jedną kartę. Księżyc w znaku Ryb skłania do odpoczynku i przejmowania się swoimi uczuciami. O czymś ważnym będzie można sobie dzisiaj przypomnieć. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na sny i przeczucia. Unikaj wielkich porządków, prania, mycia podłóg, bo mogą zostać smugi lub przypadkowo coś się dzisiaj zniszczy.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>