Czar Awans Zawodowy

Wielu z nas przydarzyła się ta sama historia: pracowałeś jak mrówka, szef wykorzystywał twoje pomysły, a kiedy pojawiła się szansa na awans, zaproponowano ją komuś innemu.

Czar przydaje się, kiedy czujesz, że zasługujesz na awans lub lepsze stanowisko, a z różnych względów nie jesteś doceniany w pracy.

Potrzebujesz:
długi zielony sznurek,
czerwona świeca,
mały kawałek kory dębu,
liść laurowy,
żółta róża.

Czas:
Najlepszym dniem na wykonanie tego czaru jest czwartek. Planetarnym władcą czwartku jest planeta Jowisz, która sprzyja zaszczytom, powodzeniu i dobrym relacjom z ludźmi, którzy postawieni są wyżej od nas. Jowisz jest także opiekunem dębu, którego moc zawarta jest w dębowej korze.

Wykonanie:
Weź korę dębu i zawiąż wokół niej węzełek z jednego końca zielonego sznurka, jednocześnie wyobrażając sobie nowe, lepsze stanowisko. Z drugiego końca sznurka zawiąż węzły z liściem laurowym i różą. Tak przygotowany sznurek (z korą dębu, liściem laurowym i różą) zawiń wokół świecy. Tak przygotowaną świecę zapalamy codziennie wieczorem na kilkanaście minut (nie więcej niż 15 min). Nie zostawiaj świecy bez nadzoru i uważaj, aby węzły z korą, liściem i różą nie zapaliły się od płomienia. Kiedy świeczka się wypali, zdejmij z niej węzły z korą, liściem i zasuszoną różą i ukryj je w pracy w takim miejscu, gdzie nikt nie zajrzy. Kiedy uzyskasz to, czego chcesz, spal sznurki, a popiół zalej wodą i wyrzuć.

Nasza uwaga:
Czar Awans Zawodowy pomoże przyspieszyć bieg spraw, ale wszystkiego za ciebie nie załatwi. Dlatego podczas jego wykonywania warto przemyśleć swoją sytuację i zastanowić się, jak najlepiej przedstawić szefowi twoją prośbę.

Tekst został najpierw opublikowany w tygodniku “Gwiazdy Mówią” .

6 myśli nt. „Czar Awans Zawodowy

 1. Arletta

  Witam,
  czy jest jakiś czar na podwyżkę? Niekoniecznie chcę awansować, ale bardzo chiałabym dostać podwyżkę. Bardzo prosze o taki czar. Z góry dziękuję. Pozdrawiam. Arletta

 2. Aimee

  Wszystko bardzo fajnie ale czy można prosić o podpowiedzenie czaru na znalezienie/przyciagnięcie miłości? Wiosna idzie, pełnia w skorpionie również idzie i tylko mi w tej sferze życia nie idzie :)

 3. Iza Autor wpisu

  Witam,
  cos wrzuce dzis wieczorem, o milosci nigdy za malo :) A czar na powiekszenie zasobow pienieznych dla Arletty tez znalazlam, opisze go tez wieczorem

  Pozdrawiam serdecznie

 4. Jadwiga

  Mam prośbę mam wrogów w pracy .Już nie mam siły z nimi walczyć.
  Czy jest jakiś czar na odpędzenie wrogów proszę o pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>