Agresywna Naomi Campbell

Na początku kwietnia 2008 r. Naomi Campbell, jedna z najbardziej znanych top modelek na świecie, została tymczasowo aresztowana po incydencie na lotnisku Heathrow, kiedy opluła i próbowała pobić policjantów i obsługę lotniska. Za ten incydent ma dożywotni zakaz latania liniami British Airways. Nie był to jej pierwszy raz, słynna modelka ma na swoim koncie, oprócz sukcesów na wybiegu, przypadki pobicia swoich pracowników i koleżanek po fachu, a także demolowanie jachtów i innych pomieszczeń.

Czy w swoim horoskopie Naomi ma aspekty wskazujące na takie brutalne zachowania i jakie planety działają teraz na jej horoskop, że jej „złe zachowanie” się nasila?

Jako silne Bliźnięta Naomi często spotyka się z różnymi ludźmi, podróżuje i podejmuje nowe zawodowe wyzwania (pisze książki, firmuje swoim nazwiskiem perfumy, gra w filmach, reklamach i teledyskach, wciąż jest obecna w mediach). Teraz próbuje rozwinąć swoją karierę dziennikarską (jak na Bliźnięta przystało), latając po świecie i robiąc wywiady ze znanymi politykami i przywódcami państw. Aż trzy planety osobiste w znaku Bliźniąt sprawiają, że nie czuje ona potrzeby stabilizacji w życiu osobistym, a koniunkcja Wenus z Marsem przynosi jej coraz to nowe romanse i związki. Modelka urodziła się podczas pełni Księżyca w znaku Strzelca (tam znajduje się jej Księżyc), co sprawia, że jest osobą wyróżniającą się z tłumu, a także działającą z rozmachem, nie oglądającą się na innych. Zobacz wykres horoskopu Naomi Campbell i czytaj dalej artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>