Czar Koło Fortuny

Każdy z nas ma od czasu do czasu gorsze finansowo lata, kiedy jeden wydatek goni kolejny, a upragniona podwyżka nie nadchodzi. Za pomocą tego prostego, ale bardzo szybko działającego czaru pozbędziesz się finansowego pecha i znajdziesz nowe źródła gotówki. Koło Fortuny pomoże ci zdobyć pieniądze na konkretny cel, a także odzyskać straty, jakie poniosłeś w przeszłości. I do ciebie los się uśmiechnie!

Potrzebujesz:
3-5 listków świeżej mięty,
szklankę gorącej, zagotowanej wody,
4 błyszczące monety (dwu lub pięciozłotówki),
czerwony woreczek lub portmonetka na monety,
łyżeczka do mieszania wody.

Czas:
Najlepszą porą na czary dotyczące pieniędzy jest czwartek, dzień Jowisza. Wybierz też tę część miesiąca, kiedy Księżyc zmierza od nowiu do pełni.

Wykonanie:
Porwij listki mięty na mniejsze kawałki i wrzuć do szklanki z gorącą wodą. Potem wrzuć do szklanki jedna po drugiej monety. Poczekaj pięć minut, aż woda przesiąknie zapachem i kolorem mięty. Myśl w tym czasie o tym, ile konkretnie pieniędzy potrzebujesz. Możesz zwizualizować sobie pieniądze leżące w twoim domu w określonym miejscu lub konkretne cyfry na twoim koncie bankowym. Bądź jednak realistą, myśl o sumie, jakiej naprawdę potrzebujesz, a nie jakiej w ogóle chcesz. Inaczej czar nie spełni się zbyt szybko. Potem zacznij mieszać wodę w szklance za pomocą łyżeczki w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, wciąż wyobrażając sobie tę konkretną sumę pieniędzy. Potem wypij miętową herbatę, jaką w ten sposób przyrządziłeś. Uważaj, aby nie połknąć listków czy monet. Wyjmij monety, osusz je i włóż do portmonetki lub woreczka. Schowaj portmonetkę w miejscu, które jednoznacznie związane jest z pieniędzmi w twoim domu, np. w szufladzie z kartami kredytowymi i czekami czy papierami dotyczącymi pracy i konta bankowego lub w pudełku, gdzie zbierasz drobne. Do portmonetki możesz też włożyć wysuszone liście mięty.

Magiczna rada:
Jeśli potrzebujesz naprawdę dużej sumy pieniędzy, uszlachetnij swój czar i użyj wyjątkowych i ekskluzywnych składników: srebrnych monet, srebrnej łyżeczki do mieszania, firmowej portmonetki. Kiedy tylko zdobędziesz sumę, o której myślałeś w trakcie wykonywania czaru, wyjmij monety i liście mięty z portfela. Liście spal, a monety włóż na szczęście do portfela, którego używasz na co dzień.

8 myśli nt. „Czar Koło Fortuny

 1. Arletta

  Dziękuję bardzo Pani Izo za ten czar Koło Fortuny. Teraz musze tylko poczekać do nowiu ;) i do dzieła ;). jeszcze raz bardzo dziękuję.

 2. Gruszka

  Niedawno spotkałam się z takim dziwnym… podaniem, czy legendą… W pewnym mieście pod Warszawą jest stary budynek, w którym znajduje się kilka żeliwnych kolumn z XIX wieku. Podobno trzeba potrzeć kolanem (nie wiem, czy ma znaczenie którym) jedną z nich – trzecią od wejścia, najlepiej o pełnej godzinie.
  Według tej osoby, która opowiadała tę historię skutek jest gwarantowany, pech w sprawach finansowych się odwraca i ludziom zaczyna się dobrze wieść. Nie wiem, czy to prawda, ale słyszałam ją od dwóch starszych mieszkańców, więc chyba by nie kłamali, zresztą… powoływali się na konkretne trzy nazwiska znanych współcześnie osób, które to zrobiły i którym się faktycznie dobrze wiedzie. Dwie z nich piastowały bardzo ważne funkcje w państwie i tak się składa, że obie mają rodziny w tym mieście. Trzecią osobą jest podobno ktoś, kto wygrał kumulację w totka w 2007, prawie 6 mln.

  W każdym razie poszłam tam i potarłam kolanem akurat równo o dwunastej i… chyba działa :)

 3. Luke

  Droga Gruszko
  Napisz proszę w jakim mieście pod Warszawą i jakim konkretnie budynku byłaś. Pozdrawiam serdecznie :))

 4. nelka

  Gruszka czy możesz podać w jakim mieście i gdzie są te kolumny ?
  Luke,czy masz już może adres gdzie znajdują się te kolumny?

 5. Luke

  Tak! To Żyrardów. Ta szczęśliwa kolumna jest dokładnie w sklepie firmowym Fabryki Wyrobów Lnianych – „Sklep Wokulskiego” na ul. Karola Dittricha 22. Wybiorę się tam… powodzenia :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>