Horoskop tygodniowy 28.02-6.03.2011

Autorka: Miłosława Krogulska

W tym tygodniu będziemy tęsknić za wiosną. Nów Księżyca sprawi, że możemy być spokojniejsi i bardziej romantyczni niż zwykle. Nabierzemy dystansu do trudnych spraw, postanowimy uciec przed nieprzyjemnymi ludźmi. Czas sprzyja odpoczynkowi, zajmowaniu się sztuką, a także ważnym rozmowom z osobami, które są dla nas bliskie. We wtorek Wenus wkroczy do znaku Wodnika, co sprzyja towarzyskim imprezom i nawiązywaniu nowych znajomości. W piątek czeka nas nów Księżyca, a więc będziemy romantyczni i niespokojni. Nasze sny i przeczucia mogą okazać się prorocze, świetna aura dla artystów.

28 lutego 2011, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Będziemy punktualni i pracowici. Warto zabrać się do pracy, bo szybko nadrobimy różne zaległości. Ostrożnie z uczuciami, bo w nastrojach i uczuciach będziemy zmienni i niespokojni. Pij wodę mineralną, dbaj o zdrowie, nawilżaj skórę. Warto zabrać się za depilację, odwiedzić kosmetyczkę. Zakupy mogą być jednak nieudane, a podróże męczące.

1 marca 2011, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca i od godz. 6.15 w znaku Wodnika
Będziemy szybko podejmować decyzje. Dzisiaj możesz wpaść na niezwykłe i bardzo kreatywne pomysły. Męczące obowiązki uda się wykonać zaskakująco łatwo, ale licz na siebie, bo ludzie mogą być skłonni do zmiany zdania. Dzień sprzyja podróżom, sztuce, randkom. Zajmiemy się rozrywką, chętnie wybierzemy do kina.

2 marca 2011, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Uporaj się zaległymi sprawami, a potem zaplanuj zawodowe posunięcia na następne tygodnie. Ludzie będą uprzejmi i cierpliwi, a różne męczące prace uda się szybko wykonać. O godz. 15.11 Księżyc znajdzie się w trygonie z Saturnem. To dobry dzień, aby szybko załatwiać sprawy finansowe i urzędowe, korzystać z pośrednictwa i porad. Łatwo nauczysz się obsługi komputera.

3 marca 2011, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika i od godz. 17.48 w znaku Ryb
Załatwiaj dzisiaj ważne sprawy zawodowe i finansowe, słuchaj swojej intuicji i staraj się osiągnąć swoje cele. Nie złość się na żartownisiów, bo dzisiaj różne sekrety mogą wyjść na jaw. O godz. 15.38 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Neptunem, co przyniesie nam natchnienie. Wieczór bardzo sprzyja randkom, będziemy namiętni i romantyczni. Sny i wizje, jakich doświadczymy w nocy, mogą być prorocze.

4 marca 2011, piątek
Księżyc w nowiu w znaku Ryb
Podczas nowiu Księżyca ludzie mogą być bardzo emocjonalni. Będą chronić swoją prywatność i zwracać większą uwagę na szczegóły i drobiazgi. O godz. 8.29 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Marsem. Postarajmy się nie spóźniać i panować nad nerwami. Lepiej unikać dzisiaj wizyt w urzędach lub załatwiania trudnych spraw czy wizyt u lekarza. Dzień sprzyja za to opiece nad rodziną, domowym porządkom, wizytom u krewnych. Po nowiu, od godz. 21.47, zwracajmy uwagę na sny i przeczucia.

5 marca 2011, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Rano możemy poczuć zmęczenie, a nawet zniechęcenie przed czekającymi nas dzisiaj obowiązkami. Dzień nie sprzyja uprawianiu męczącego sportu, dalekim podróżom, zakupom. O godz. 13.57 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Merkurym. Zajmij się domowymi sprawami, hobby, randkami, sztuką, a dzień będzie udany.

6 marca 2011, niedziela
Księżyc w znaku Ryb i od godz. 6.15 w znaku Barana
Weekend z Księżycem w znaku Barana sprzyja odpoczynkowi i uprawianiu sportu, a nie zakupom czy domowym porządkom. Dlatego nie planuj na dziś gotowania czy sprzątania spotkań, bo zabraknie ci na nie ochoty. Wyjdź na spacer, do kina lub teatru, zdobywaj nowych znajomych. Wieczorem gdy o godz. 20.50 Księżyc znajdzie się w kwadraturze do Plutona, unikajmy trudnych dyskusji i pośpiechu na drodze. Ubierz się odpowiednio do pogody.

Horoskop tygodniowy dla 12 znaków zodiaku

Barany, Lwy i Strzelce dopiero od środy nabiorą energii i optymizmu, bo wcześniej będą musiały uporać się z różnymi zawodowymi sprawami. Druga połowa tygodnia sprzyja spotkaniom ze znajomymi i randkom.

Byki, Panny i Koziorożce postanowią trochę odpocząć, schowają się przed szefem czy wymagającym nauczycielem. Tydzień sprzyja dbaniu o zdrowie i kondycję, Mars pomoże wam w podjęciu decyzji o zdrowym stylu życia.

Bliźnięta, Wagi i Wodniki czeka tydzień bez większych trosk. Od środy planeta Wenus zapewni wam powodzenie w miłości. Nabierzecie odwagi i wiary w siebie. Kto czuje się samotny, ten łatwiej zawrze ciekawe znajomości.

Raki, Skorpiony i Ryby skoncentrują się na sprawach kariery i będą miały mnóstwo dobrych pomysłów na zarabianie pieniędzy i biznes. Merkury sprzyja ważnym spotkaniom i znajomościom z wpływowymi osobami.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>