Czar Przywoływanie Miłości

Ten romantyczny Czar idealnie współgra w wiosenną aurą, kiedy przyroda budzi się do życia i wszyscy myślą o miłości. Jeśli wciąż szukasz swojego ukochanego i chcesz choć trochę pomóc swojemu przyszłemu szczęściu, skorzystaj z Czaru Przywoływanie Miłości.

Potrzebujesz:
różowa świeczka,
wykałaczka,
pasek papieru,
wstążeczki: czerwona, biała i zielona,
gałązka trzmieliny, jabłoni lub wierzby.

Czas:
Idealną porą na miłosne czary jest piątkowy wieczór. Planetarną opiekunką piątku jest planeta Wenus, patronka zakochanych.

Wykonanie:
Usiądź wygodnie, zamknij oczy i wyobraź sobie wygląd oraz cechy wymarzonego partnera. Obdarz go magicznym imieniem i napisz je na świecy wykałaczką. (Jeśli żadne imię nie przychodzi ci do głowy, napisz „Mój ukochany”). Na pasku papieru napisz swoje imię. Spleć kolorowe wstążki w warkoczyk, cały czas myśląc o zbliżającej się miłości, a potem owiń papier splecionymi wstążkami.

Unieś warkoczyk ze wstążek, świecę i gałązkę ku górze, prosząc Wenus o pomoc w znalezieniu miłości. Następnie zapal świecę. Skup się na jej płomieniu i wyobraź sobie siebie u boku tego wspaniałego mężczyzny. Owiń warkoczyk ze wstążek wokół gałązki zgodnie z ruchem wskazówek zegara, jednocześnie patrząc jak na palącej się świecy znika wypisane imię. Kiedy imię zniknie, zgaś świecę mokrymi palcami lub specjalnym kapturkiem. Miękkim woskiem przymocuj oba końce warkoczyka do gałązki. Trzymaj gałązkę tak, abyś ją widziała ze swojego łóżka. Następnego dnia rozpleć wstążki, aby zaklęcie mogło zadziałać i sprowadzić twoją upragnioną miłość.

11 myśli nt. „Czar Przywoływanie Miłości

 1. ona Kaś

  nie wiem czy to tylko przypadek ,,ale sie sprawdziło. .
  co prawda milosc nie przetrwała próby czasu .a..ale zadziałało;)

 2. aga

  a czy znacie cos na przyciagniecie konkretnej osoby , na ktorej nam zalezy, czy ten tez podziala, jak wpisze jego imie??:)

 3. nowa CZ

  tak ja znam cos na przyciągniecie konkretnej osoby :::TEN CZAR SPRAWI ZE CHŁOPAK KTÓRY Z JAKIEGOŚ POWODU ZERWAŁ Z TOBĄ LUB BYŁ NIE WIERNY JEDNAK DO CIEBIE WRÓCI W DZIEŃ ŚW.WALENTEGO SPAL GARŚĆ LIŚCI LAUROWYCH WYPOWIADAJĄC PRZY TYM GŁOŚNO IMIĘ TEGO KTÓRY CIĘ OPUŚCIŁ
  POWODZENIA !!!!
  UWAŻAJ TO DZIAŁA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>