Horoskop tygodniowy 21-27.03.2011

Autorka: Miłosława Krogulska

Wreszcie wiosna, pozytywna aura i nowe siły. W nocy z niedzieli na poniedziałek Słońce wkroczy do znaku Barana i zacznie się kalendarzowa wiosna. W tym tygodniu będziemy pogodni, energiczni i weseli. Księżyca ubywa, a więc nabierzemy chęci na zabawę i spotkania ze znajomymi. Postaraj się znaleźć czas dla zdrowia i urody. Uprawiaj sport, bo tydzień bardzo sprzyja odchudzaniu i poprawie kondycji. Dieta, jaką teraz rozpoczniesz, przyniesie ci szybkie i trwałe efekty. W poniedziałek na niebie spotkają się Słońce i Uran, co oznacza niespodzianki i nagłe, nieoczekiwane zmiany. Od wtorku do piątku załatwiajmy ważne sprawy. W weekend za sprawą Księżyca w znaku Koziorożca zapragniemy odpocząć w domu, niechętnie wybierzemy się na huczne imprezy.

21 marca 2011, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi i od godz. 20.18 w znaku Skorpiona

Od samego rana staniemy się towarzyscy i rozmowni. Łatwo będzie się rozproszyć, będziemy często zmieniać zdanie i pytać innych o opinię. Unikaj dzisiaj ryzykownych decyzji, bo coś przegapisz lub o czymś zapomnisz. Trudno się będzie skupić na jednej sprawie. Dobry dzień, aby zacząć dietę, rzucić palenie, zmienić życie na zdrowsze i lepsze.

22 marca 2011, wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona

Unikaj dzisiaj niemiłych osób i plotek, bo emocjonalne urazy mogą dzisiaj wyjść na jaw. W relacjach z ludźmi bądźmy ostrożni i nie krytykujmy innych. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na sny i przeczucia, bo mogą być prorocze. Unikaj wielkich porządków i dalekich podróży, bo trudno się będzie skoncentrować.

23 marca 2011, środa
Księżyc w znaku Skorpiona i od godz. 21.46 w znaku Strzelca

Dziś postanowimy trzymać się z daleka od męczących spraw. Chętnie za to zajmiemy się domem i coś dobrego ugotujemy,  dlatego kontroluj dzisiaj dietę. Słodycze, pizze i ciężkie sosy będą nas kusić na każdym kroku. Po południu odwiedź bank, zrób rachunki, uporządkuj torebkę i portfel.

24 marca 2011, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca

Zabierzmy się dzisiaj za ambitne zadania lub za uprawianie sportu, bo od rana będziemy pełni energii i chęci do rywalizacji z innymi. Dziś warto zabrać się za prace, które wymagają mnóstwo siły i zdecydowania. Jeśli sprzątasz, wyrzucaj stare meble, zmieniaj wystrój. W miłości ostrożnie, nie bagatelizuj problemów partnera.

25 marca 2011, piątek
Księżyc w znaku Strzelca

Dziś staniemy się ciekawscy i bardzo ruchliwi. Trudno jednak będzie skupić się na pracy. Zakładaj pocztę w internecie, pisz listy i telefonuj do swoich znajomych. Uważajmy dzisiaj na słowa, bo plotkarze i aferzyści mają dzisiaj swoje pięć minut. O godz. 16.09 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Marsem, uważaj na drodze i postaraj się nie spieszyć. Po południu warto wybierać się na zakupy lub do kina, a samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości.

26 marca 2011, sobota
Księżyc w kwadrze w znaku Strzelca i od godz. 2.58 w znaku Koziorożca

Ważne sprawy załatwiaj jak najwcześniej rano. Księżyc w znaku Koziorożca sprzyja  wiosennym porządkom i drobnym domowym naprawom. Popołudnie sprzyja odpoczynkowi, kameralnym spotkaniom z przyjaciółmi i znajomymi. Gorzej udadzą się zakupy, podróże. Trudniej będzie flirtować i zawierać nowe znajomości.

27 marca 2011, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca

Dzień nie sprzyja rodzinnym dyskusjom, randkom i rozmowom o uczuciach. Różne konflikty mogą dziś nagle wyjść na jaw, a wszyscy będą czuli na swoim punkcie i niezwykle obrażalscy. Lepiej odpocznij i dla własnego dobra zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Dzień sprzyja za to zabiegom kosmetycznym, dbaniu o zdrowie i urodę.

Horoskop tygodniowy dla 12 znaków zodiaku:

Znaki ogniste
Barany, Lwy i Strzelce będą w dobrych humorach, ale w pierwszej połowie
tygodnia ich plany mogą się trochę zmienić. Samo popisywanie się i
obiecywanie innym, że już za chwilę coś zrobicie, może nie wystarczyć.
Ułóżcie dobry plan aby o niczym nie zapomnieć. Od środy przypływ
optymizmu i radości, czeka was miła wiadomość lub pozytywna niespodzianka.

Znaki ziemskie
Byki, Panny i Koziorożce w pierwszej połowie tygodnia będą uczyć się,
pracować i cierpliwie znosić cudze zachcianki. Od czwartku podniosą
dumnie głowy i zabiorą się za własne sprawy i przyjemności. Sprzyja wam
powodzenie w miłości, a dzięki urokowi osobistemu coś się uda pozytywnie
załatwić.

Znaki powietrzne
Bliźnięta, Wagi i Wodniki poczują się trochę zagubione w morzu spraw i
obowiązków, ale intuicja pomoże im ominąć rafy. Trzymajcie się z daleka
od ludzi, których nie lubicie i plotek, które mogłyby was zdenerwować.
Wyjście do kina lub teatru bardzo poprawi wam humor i oderwie od
codziennych stresów.

Znaki wodne
Raki, Skorpiony i Ryby znajdą się w nowej sytuacji towarzyskiej, ktoś
coś zmieni lub postanowi i będzie trzeba się do tego odnieść. Dopiero pod koniec tygodnia wyjaśnią się cudze motywy i tajemnice. Weekend sprzyja wyjazdom, zakupom i towarzyskim spotkaniom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>