Horoskop tygodniowy 28.03-3.04.2011

Autorka: Miłosława Krogulska

W tym tygodniu postanowimy oderwać się od obowiązków i trudnych myśli. Od ryzykownych decyzji i ponurego szefa lepiej trzymać się z daleka, bo początek wiosny nie sprzyja ciężkiej pracy. Zapragniemy rozrywki, odpoczynku i zabawy. Jeśli zajmujesz się sztuką, poczujesz przypływ natchnienia. Idealny czas, aby pomyśleć o zdrowiu i wyglądzie, bo ubywający Księżyc sprzyja ćwiczeniom, łagodnym dietom i pozytywnym zmianom. W poniedziałek uważajmy, bo Słońce w relacjach z Plutonem może nas skłonić do podejmowania trudnych, ale koniecznych decyzji. Nie uciekajmy przed odpowiedzialnością. W środę Merkury zacznie się poruszać na niebie ruchem wstecznym, co znaczy, że przez najbliższe kilkanaście dni nasze plany mogą się zmienić. Nie jest to dobry czas na kupowanie sprzętu elektronicznego czy samochodu.

28 marca 2011, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca i od godz. 13.01 w znaku Wodnika

Od samego rana poczujemy przypływ sił, ale trudno się będzie skupić na gotowaniu czy domowych obowiązkach. Rodzina może mieć nam za złe, że o czymś zapomnieliśmy, ale nie dajmy sobą manipulować. Dziś mała awantura może się skończyć wielkim buntem i dyskusją do późnego wieczora. Zapragniemy wolności, niezależności i dobrej zabawy. Szybko uporamy się z pracą, a potem warto wybrać się na spacer lub w odwiedziny do znajomych.

29 marca 2011, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika

Dzień sprzyja ważnym ustaleniom, a po pracy odpoczynkowi w towarzystwie, czyli spotkaniom z bliskimi znajomymi lub przyjaciółmi. Za domowe obowiązki nadal trudno się będzie zabrać, dlatego nie zaczynaj dzisiaj remontu lub przemeblowania. Aura sprzyja nauce, a także odkrywaniu ciekawych zainteresowań. O godz. 17.41 Księżyc znajdzie się w sekstylu z Jowiszem, to sprzyja randkom i sztuce.

30 marca 2011, środa
Księżyc w znaku Wodnika

Dzisiaj wszyscy będą doradzać, pomagać i komentować wydarzenia z poprzednich dni. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, zawierać znajomości. Udadzą się podróże, zakupy, załatwiamy sprawy w urzędach. Warto się reklamować, pisać listy, odzywać się do znajomych i odnawiać różne kontakty. Późnym wieczorem słuchajmy intuicji, bo Księżyc zbliżający się do koniunkcji z Neptunem może obudzić w nas talenty do jasnowidzenia lub przepowiadania przyszłości.

31 marca 2011, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika i od godz. 0.39 w znaku Ryb

Dzisiaj zwolnimy tempa i zastanowimy się nad kierunkiem, w jakim zmierzają nasze sprawy. O godz. 10.30 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem. Wtedy proś innych o pośrednictwo i pomoc, a będziesz zadowolony. Przez resztę dnia zamiast się spieszyć i denerwować błahostkami, poszukaj inspiracji, mądrości i cierpliwości. Wieczór sprzyja medytacji, afirmacjom, nabieraniu dystansu do przelotnych kłopotów. Sny mogą być prorocze.

1 kwietnia 2011, piątek
Księżyc w znaku Ryb

Dzień będzie senny i spokojny, ale uważaj! Księżyc w znaku Ryb sprawi,  że na primaaprilisowe żarty bardzo łatwo się będzie nabrać. Zamiast rozpoczynać nowe zawodowe sprawy, będziemy czekać na weekendowe atrakcje. Dziś słuchaj intuicji i zasięgaj porady u osób z autorytetem. Udadzą się randki, staniemy się wrażliwi i romantyczni.

2 kwietnia 2011, sobota
Księżyc w znaku Ryb i od godz. 13.17 w znaku Barana

Dziś staniemy się ciekawscy i bardzo ruchliwi. O godz. 13.44 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Marsem, co doda nam sił na cały dzień. Rano zabierz się za ważne domowe sprawy. Zakładaj pocztę w internecie, pisz listy i telefonuj do swoich znajomych. Po południu staniemy się bardziej skryci i ostrożni. Warto zrobić rachunki, zaplanować wydatki na kwiecień, zrobić listę naszych dłużników.

3 kwietnia 2011, niedziela
Księżyc w nowiu znaku Barana

Od rana poczujemy chęć do rywalizacji z innymi, bo o godz. 8.52 Księżyc znajdzie się w nowiu w znaku Barana. Dziś można podjąć decyzje, które wymagają mnóstwa siły i zdecydowania. Jeśli sprzątasz, wyrzucaj stare meble, zmieniaj wystrój. Warto uprawiać sport, dbać o zdrowie i urodę. W miłości ostrożnie, coś można dziś powiedzieć za szybko.

Horoskop tygodniowy dla 12 znaków zodiaku:

Wraz z nastaniem astronomicznej wiosny wszystkie znaki ogniste: Barany, Lwy i Strzelce będą w wyśmienitych humorach. Szczególnie Barany będą miały wiele ważnych spraw do załatwienia w tym tygodniu, nie dadzą się wyprzedzić konkurencji i zaczną wprowadzać w życie poważne plany. Lwy będą romansować na całego, a Strzelce wyruszą w daleką podróż, choćby nawet palcem po mapie.

Znaki ziemskie: Byki, Panny i Koziorożce będą w tym tygodniu zajęte porządkami wiosennymi i sprawami zawodowymi. Byki zaczną porządkować balkon lub ogródek i zasadzać pierwsze rośliny. Panny rozpoczną wiosenną dietę i oczyszczanie, a Koziorożce będą bardzo ambitne zdobędą nowe stanowisko lub rozpoczną poważny projekt, który przyniesie im w dłuższej perspektywie prestiż i uznanie.

Znaki powietrzne, czyli Bliźnięta, Wagi i Wodniki, cieszyć się będą nową porą roku i z chęcią nawiążą nowe znajomości. Te znaki najłagodniej zniosą w tym tygodniu wpływy trudnych planet: Saturna i Jowisza. Bliźnięta poznają nowych sąsiadów, Wagi zrobią dobry uczynek i pomogą komuś, kto jest w trudnej sytuacji. Wodniki natomiast będą jak zwykle zbuntowane i trudno im będzie się podporządkować. Uważajcie Wodniki – uczniowie i studenci. W tym tygodniu lepiej robić to, co do was należy, bo konsekwencje nieobecności w szkole czy braku nauki będą bolesne!

Znaki wodne: Raki, Skorpiony i Ryby, będą układać finansowe plany. Mają szansę na poprawę swojej sytuacji finansowej lub na dobre inwestycje. Raki ubiją korzystny interes, Ryby za sprawą Wenus mogą więcej wydać niż zarobią, a Skorpiony znów znajdą się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie, aby zrealizować swoje marzenia – no, chociaż jedno.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>