Horoskop tygodniowy 11-17.04.2011

Autorka: Miłosława Krogulska

W tym tygodniu będziemy radości i spontaniczni. Księżyc otworzy nasze serca. Łatwiej będzie mówić o uczuciach i emocjach, chętnie wybierzemy się w odwiedziny lub nawiążemy nowe znajomości. W pracy zapowiada się więcej dyskusji, a mniej konkretnych dokonań, bo ludzie będą często zmieniać zdanie. W poniedziałek 11.04 Mars w kwadraturze z Plutonem da nam siły do pokonania przeszkód i zabrania się za ambitne sprawy. We wtorek 12.04 Merkury w koniunkcji z Jowiszem zainspiruje nas do podróży lub nowych pomysłów.

11 kwietnia 2011, poniedziałek
Księżyc w kwadrze znaku Raka

Będziemy wyrozumiali i serdeczni, a także bardzo hojni dla innych. Nie oszczędzaj dzisiaj na tym, co sprawia ci przyjemność. O godz. 14.06 Księżyc znajdzie się w kwadrze, co sprzyja wpadaniu na dobre pomysły jak wyjść z różnych kłopotów. Wieczorem staniemy się nostalgiczni. Różne wiadomości i wydarzenia przypomną nam o dawnych czasach. Odezwij się do krewnych, którzy są daleko, bo dzień sprzyja odnawianiu kontaktów.

12 kwietnia 2011, wtorek
Księżyc w znaku Raka i od godz. 5.38 w znaku Lwa

O godz. 10.49 Księżyc znajdzie się w trygonie z Uranem. Czas płynąć będzie bardzo szybko, dlatego uważajmy, bo łatwo będzie o spóźnienia i związane z tym zamieszanie. Księżyc w znaku Lwa sprzyja popisywaniu się i chwaleniu. Wszyscy będą sobie życzliwi, chętnie podzielą się swoimi sposobami na radzenie sobie z trudnościami. Po południu warto zająć się sztuką, odpoczynkiem, odpocząć od stresujących obowiązków.

13 kwietnia 2011, środa
Księżyc w znaku Lwa

Będziemy w dobrych humorach, ale trudno się będzie skupić na rachunkach czy nużących obowiązkach. O godz. 10.49 Księżyc znajdzie się w trygonie z Merkurym. Zapragniemy odmiany, ogarnie nas beztroski nastrój, możemy nagle zacząć się spieszyć. Uwaga, dzień może przynieść trochę kłótni, bo ludzie będą ze sobą rywalizować. Unikajmy chwalenia się, popisywania, składania obietnic. O godz. 12.51 Księżyc znajdzie się w trygonie z Jowiszem, wtedy załatwiaj trudne sprawy.

14 kwietnia 2011, czwartek
Księżyc w znaku Lwa i od godz. 8.41 w znaku Panny

Dzisiaj będziemy niezdecydowani, bo o godz. 9.08 Księżyc znajdzie się w opozycji z Neptunem. Unikaj wtedy trudnych decyzji i ważnych spraw urzędowych. Od południa lepsza aura. Zadbaj dzisiaj o zdrowie, medytuj, znajdź czas dla bliskich ci osób. Wieczorem będziemy myśleć o swoich korzyściach, co skłania do porzucania nudnych projektów i do zmiany niewygodnych przyzwyczajeń.

15 kwietnia 2011, piątek
Księżyc w znaku Panny

Będziemy dzisiaj bardziej zdyscyplinowani i pracowici. Szybko nadrobimy różne zaległości zawodowe, odwiedzimy urzędy. Lepiej jednak nie prosić innych o pomoc, bo wszyscy będą bardzo oficjalni. Dzień sprzyja odnajdywaniu błędów, nadrabianiu zaległości. Pij wodę mineralną, dbaj dzisiaj i skórę, a szybko zobaczysz pozytywne efekty.

16 kwietnia 2011, sobota
Księżyc w znaku Panny i od godz. 9.00 w znaku Wagi

Sobota sprzyja zgodnej współpracy z domowni8kami i krewnymi oraz rozwiązywaniu różnych problemów, także miłosnych. Gorzej udadzą się rachunki, porządki, a za męczące zajęcia bardzo trudno będzie się zabrać, bo o godz. 12.09 Księżyc znajdzie się w opozycji z Uranem. Znajdź czas, aby zająć się zdrowiem i urodą, idealny dzień na wizytę maseczkę i fryzjera. W nocy unikaj dalekich podróży.

17 kwietnia 2011, niedziela
Księżyc w znaku Wagi

Niedziela nie sprzyja męczącym pracom. Unikaj dzisiaj rachunków, łatwo będzie coś przeoczyć.  Jeśli jednak chcesz przemeblować pokoje lub zmienić aranżację domu, dziś wpadniesz na dobre pomysły. O godz. 15.06 Księżyc znajdzie się w opozycji z Jowiszem. Aura sprzyja sztuce, i dbaniu o wygląd. Udadzą się randki, towarzyskie spotkania miną w wesołej atmosferze.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>