Horoskop tygodniowy 2-8.05.2011

Autorka: Miłosława Krogulska

Przed nami spokojny majowy weekend, bo 3 maja Księżyc znajdzie się w nowiu. Uda się nam odpocząć i chętnie zajmiemy się duchowymi sprawami, sztuką, rozwojem wewnętrznym. Czas sprzyja regeneracji sił i przebywaniu na świeżym powietrzu. Od 4.05 poczujemy, jak sił nam przybywa. Warto zabrać się za upiększanie domu, a także planować ważne sprawy finansowe.

2 maja 2011, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana i od godz. 7.59 w znaku Byka

Dziś postanowimy zmienić się na lepsze. Poczujemy radość z weekendu, świat wyda się nam piękniejszy. O godz. 9.18 Księżyc znajdzie się w sekstylu z Neptunem. Kto narzekał na chandrę, ten wreszcie zobaczy świat w lepszych barwach. Zamiast sprzątać i wszystkich poganiać, znajdź czas na zabawę i miłość.

3 maja 2011, wtorek
Księżyc w nowiu w znaku Byka

Dzień będzie spokojny i zamiast skupić się na porządkach, będziemy planować weekendowe atrakcje. O godz. 8.52 Księżyc znajdzie się w nowiu. Znajdź czas na odpoczynek, medytację i chwilę wyciszenia. Intuicja podpowie ci dzisiaj najlepsze rozwiązania. Udadzą się randki oraz towarzyskie spotkania, bo Księżyc w znaku Byka czyni ludzi wyrozumiałymi i romantycznymi.

4 maja 2011, środa
Księżyc w znaku Byka i od godz. 19.10 w znaku Bliźniąt

Dziś będziemy mieli ochotę poznawać ciekawych ludzi i odkrywać nowe zainteresowania. Będziemy rozmowni i ciekawscy. Zorganizuj dzisiaj wyjście na miasto lub rodzinne spotkanie. Unikaj tylko marudzących krewnych, a w pracy postaraj się nie spóźniać na ważne spotkania.

5 maja 2011, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt

Dzień sprzyja nowatorskim i przełomowym pomysłom, dlatego słuchaj, co ludzie mają do  powiedzenia. Zdobywaj informacje, zadawaj ważne pytania sobie i innym. Trudniej będzie zabrać się za rachunki lub sprawozdania.  O godz. 17.39 Księżyc znajdzie się w trygonie z Saturnem, co sprzyja dobrym pomysłom. Wybierz się na spacer, odpocznij, spotkaj się z przyjaciółmi.

6 maja 2011, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt

Dzisiaj wszyscy będą komentować i omawiać cudze sprawy. O godz. 7.51 Księżyc znajdzie się w sekstylu z Merkurym. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Warto się reklamować, pisać listy, szukać wiadomości w internecie, odzywać się do znajomych i odnawiać stare kontakty. O godz. 16.30 Księżyc znajdzie się w sekstylu z Jowiszem, dlatego udadzą się rozpoczęte wtedy podróże i zakupy.

7 maja 2011, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt i od godz. 4.33 w znaku Raka

Dzień sprzyja porządkom w rachunkach, załatwianiu rodzinnych spraw w banku. O godz. 18.11 Księżyc znajdzie się w opozycji do Plutona, dlatego po południu możemy zmienić plany i zamiast zakupami czy pracami w domu, wybrać się do znajomych lub krewnych. Aura sprzyja miłości i randkom. Zwróć uwagę na sny i przeczucia, bo mogą okazać się prorocze.

8 maja 2011, niedziela
Księżyc w znaku Raka

Niedziela sprzyja odpoczynkowi i dobrej zabawie. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu prac, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. O godz. 13.02 Księżyc znajdzie się w sekstylu ze Słońcem. Zajmij się sztuką, wyjdź do kina lub teatru, poświęć czas na swoje hobby. O godz. 19.53 Księżyc znajdzie się w kwadraturze do Wenus, a potem o godz. 20.11 w kwadraturze do Merkurego. Uważaj wtedy na plotki i weź pod uwagę, że ludzie mogą się spóźniać i wciąż zmieniać zdanie.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>