Horoskop tygodniowy 9-15.05.2011

Autorka: Miłosława Krogulska

Przed nami udany tydzień. Księżyc zmierza do pełni, a więc będziemy nastawieni na rozwój i odkrywanie ciekawych zainteresowań. Tydzień sprzyja wprowadzaniu w życie nowych planów, zmianie starych przyzwyczajeń. Poczujemy przypływ optymizmu, radości i ochoty na randki, rozrywki, weekendowe podróże. Warto też zabrać się za sprawy finansowe, uporządkować swoje zobowiązania, zainwestować gotówkę. Przybywający Księżyc sprzyja zyskom! Do tego na niebie spotkają się w znaku Barana Merkury, Wenus i Jowisz! Ta wyjątkowa koniunkcja sprzyja kreatywnym aktywnościom, robieniu innymi prezentów i cieszeniu się życiem.

9 maja 2011, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka i od godz. 11.36 w znaku Lwa
Dzisiaj zapragniemy otoczyć się  luksusem. W sprawach finansowych możliwe korzystne wiadomości. Rano zajmij się biznesem, zakładaj konto w banku, kupuj telefon czy komputer. Po południu udadzą się randki, towarzyskie spotkania i wyjścia do kina lub teatru.

10 maja 2011, wtorek
Księżyc w kwadrze w znaku Lwa
Od rana będziemy bardzo ruchliwi i pomysłowi. Kwadra Księżyca sprzyja pozytywnym zmianom. Dzień przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje. Zacznij uprawiać sport, zabierz się za poprawę kondycji. Dziś można zmienić życie na wygodniejsze i lepsze.

11 maja 2011, środa
Księżyc w znaku Lwa i od godz. 16.00 w znaku Panny
Dzień będzie niespokojny, a nawet pełen dziwnych i niepotrzebnych dyskusji. Niektórzy będą zrzucać męczące zajęcia na innych. Dbaj o siebie i szanuj swoje nerwy. Po południu, gdy Księżyc wkroczy w znak Panny, łatwiej nam będzie za to uporać się z fizycznymi pracami, remontami, nabierzemy też ochoty na sport.

12 maja 2011, czwartek
Księżyc w znaku Panny
Dzisiaj uda się nam nabrać więcej dystansu do irytujących spraw. Najlepiej zajmij się pracą, rachunkami, zaplanuj spotkania z ważnymi osobami. Możesz robić podsumowania i porządki. Dobry dzień na oczyszczającą dietę lub nawet głodówkę, ale pij dużo wody.

13 maja 2011, piątek
Księżyc w znaku Panny i od godz. 17.58 w znaku Wagi
Dzisiaj nie angażuj się w trudne dyskusje, bo logika może dominować nad uczuciami i współczuciem. Dziś o swoje zdrowie, pij wodę mineralną, a oczyścisz organizm. Dzień sprzyja sztuce, rozwojowi duchowemu, medytacji. Warto wybrać się do lekarza lub kosmetyczki. W nocy ostrożnie za kierownicą, możliwe niespokojne sny, bo Księżyc o godz. 23.21 znajdzie się w opozycji z Uranem.

14 maja 2011, sobota
Księżyc w znaku Wagi
Dziś postanowimy odpocząć od męczących spraw. O godz. 12.07 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Saturnem. Uważaj, bo o czymś ważnym zapomnisz. Potem udadzą się wyjazdy i randki, dobry czas na zmianę schematów i nowe znajomości. W uczuciach ożywienie, dobry dzień na pierwsze randki i spotkania w większym gronie.

15 maja 2011, niedziela
Księżyc w znaku Wagi i od godz. 18.33 w znaku Skorpiona
Dzisiaj warto mieć oczy szeroko otwarte, bo czegoś ważnego można będzie się dowiedzieć. Po południu mogą nas pochłonąć zajęcia związane ze sztuką i dekoracją domu. O godz. 17.53 Księżyc znajdzie się w opozycji z Merkurym, a o godz. 18.02 w opozycji z Wenus. Słuchaj intuicji, nie bagatelizuj plotek i poufnych informacji. Za to randki, spotkania z przyjaciółmi będą udane.

Miłego tygodnia!

Jedna myśl nt. „Horoskop tygodniowy 9-15.05.2011

  1. Monisencja

    Coś jest w tej wtorkowej ruchliwości, bo od rana czuje jak mnie nosi. Ciekawe gdzież to mnie dziś zaniesie. ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>