Horoskop tygodniowy 16-22.05.2011

Autorka: Miłosława Krogulska

W poniedziałek Wenus i Merkury wkraczają do znaku Byka i ustawią się w sekstylu z Neptunem, co sprzyja kreatywności, świetnym pomysłom, randkom i sztuce. We wtorek 17 maja, czeka nas pełnia Księżyca w znaku Skorpiona w kwadraturze z planetą Neptun. Zastanówmy się, jakie marzenia możemy spełnić i co możemy poprawić w naszym codziennym życiu. Pełnia w znaku Skorpiona uwalnia skrywane emocje i pomaga zapomnieć o kompleksach. Pozostała część tygodnia upłynie nam w dobrej aurze i będzie sprzyjać rozrywce i miłości. W sobotę Słońce wkracza do znaku Bliźniąt.

16 maja 2011, poniedziałek
Księżyc w znaku Skorpiona
Unikaj dzisiaj podejmowania ryzykownych decyzji oraz stawiania wszystkiego na jedną kartę. Księżyc w znaku Skorpiona skłania do niepotrzebnej rywalizacji i słuchania plotek, które mogą nie być wcale prawdą. Słuchaj swojego serca i własnej intuicji, zwracaj uwagę na sny i przeczucia. Unikaj wielkich porządków, prania, mycia podłóg, bo mogą zostać smugi lub coś się zaleje.
Aspekty planet: 00:09 Księżyc w opozycji z Marsem, 00:13 Wenus wkracza do znaku Byka, 1:19 Merkury wkracza do znaku Byka, 6:08 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 11:26 Merkury w koniunkcji z Wenus, 16:18 Merkury w sekstylu z Neptunem, 16:53 Wenus w sekstylu z Neptunem.

Wibracja dnia: Siedem
Siódemka to wibracja intelektualnych poszukiwań. Znajdź dzisiaj czas na sprawy ducha, odprawiaj oczyszczające rytuały, szukaj wyjaśnienia zagadek i tajemnic.

17 maja 2011, wtorek
Księżyc w pełni w znaku Skorpiona i od godz. 19.24 w znaku Strzelca
Dzisiaj będziemy niespokojni i postanowimy bronić swoich własnych interesów. To dobry dzień na spełnianie marzeń, bo o godz. 13.10 Księżyc znajdzie się w pełni. Uważajmy jednak w interesach, bo ludzie mogą się spóźniać, zmieniać zdanie, przekręcać słowa. Lepiej unikać ryzykownych decyzji, a zająć się duchowymi sprawami. Pełnia Księżyca nie sprzyja podejmowaniu ryzykownych decyzji, ostrożnie za kierownicą.
Aspekty planet: 13:10 Księżyc w opozycji ze Słońcem, 20:48 Księżyc w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja dnia: Osiem
Ósemka to wibracja zdobywania większej gotówki. Dlatego dzisiaj szukaj pomysłów na inwestycje, oszczędności i lokaty.

18 maja 2011, środa
Księżyc w znaku Strzelca
Dzisiaj trudno nam będzie spokojnie usiedzieć za biurkiem. Poszukamy towarzystwa i ciekawych osób do dyskusji. Będziemy zgodnie współpracować z innymi, razem łatwiej będzie wpaść na dobre pomysły. Dlatego wybierz się na miasto, spotykaj się z różnymi ważnymi osobami. O godz. 13.42 Księżyc znajdzie się w sekstylu z Saturnem. To dobry moment, aby załatwiać sprawy urzędowe, korzystać z pośrednictwa i porad.
Aspekty planet: 1:09 Księżyc w trygonie z Uranem, 13:42 Księżyc w sekstylu z Saturnem.

Wibracja dnia: Dziewięć
Dziewiątka to wibracja oświecenia i mądrości. Sprzyja nauce i pozostawianiu za sobą niepotrzebnych kompleksów i wątpliwości.

19 maja 2011, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca i od godz. 22.17 w znaku Koziorożca
Od rana będziemy myśleć o ambitnych sprawach i wielkich wyzwaniach. Dziś masz szansę bardzo szybko uporać się z obowiązkami, ale zamiast się wszystkim chwalić, zabierz się do pracy. O godz. 16.18 Księżyc znajdzie się w trygonie z Jowiszem. Na zakupach możemy wydać więcej niż zwykle. Chętnie wybierzemy się w podróż lub chociaż na daleki spacer.
Aspekty planet: 16:18 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 23:48 Księżyc w sekstylu z Neptunem.

Wibracja dnia: Jeden
Jedynka sprzyja ambitnym i odważnym. Dzisiaj podejmuj odważne decyzje, rezygnuj z tego, co nie przynosi ci ani pożytku, ani radości.

20 maja 2011, piątek
Księżyc w znaku Koziorożca
Nie zapomnij dzisiaj o ważnych sprawach. Ludzie będą dzisiaj kierować się logiką i będą przestrzegać regulaminów. O godz. 10.47 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Plutonem. Znajdź czas na planowanie ważnych spraw, rachunki i obowiązki. O godz. 17.34 trudniejsze chwile, bo Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Saturnem. W miłości ostrożnie, dziś można nagle wyswobodzić się z toksycznych związków.
Aspekty planet: 4:31 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 7:27 Księżyc w trygonie z Wenus, 9:06 Księżyc w trygonie z Merkurym, 10:13 Księżyc w trygonie z Marsem, 10:47 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 17:34 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 20:20 Mars w trygonie z Plutonem, 23:54 Merkury w trygonie z Plutonem.

Wibracja dnia: Dwa
Dwójka to wibracja zgodnej współpracy. Dziś warto zakończyć konflikty, w spokojny sposób wyjaśnić różne rodzinne lub towarzyskie nieporozumienia.

21 maja 2011, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Dzisiaj lepiej zachować dystans do nowych wiadomości i dziwnych znajomości. Każdy będzie dbać o swój własny interes, dlatego uważaj podczas rozmów na temat pieniędzy. Warto zadbać dzisiaj o skórę, włosy i zdrowie. Nawilżaj skórę, zaczynaj ćwiczenia i przechodź na zdrowszą dietę. O godz. 23.05 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Jowiszem, możliwe dziwne sny i przeczucia.
Aspekty planet: 3:21 Merkury w koniunkcji z Marsem, 11:22 Słońce wkracza do znaku Bliźniąt, 20:03 Wenus w trygonie z Plutonem, 23:05 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem.

Wibracja dnia: Trzy
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom. Szukaj okazji do zabłyśnięcia, nie bądź zbyt skromny, daj się wszystkim poznać z lepszej niż zwykle strony.

22 maja 2011, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca i od godz. 4.33 w znaku Wodnika
Dzień sprzyja sprawom, które wymagają spotykania się i uzgadniania szczegółów z innymi ludźmi. Rano możemy jednak być senni i niezdecydowani, bo o godz. 9.33 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Neptunem. Potem czeka nas przypływ ambicji. Warto odwiedzać krewnych, podejmować wspólnie potrzebne decyzje. O godz. 20.47 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Marsem. Uważaj wtedy na słowa, bo możliwe są spory na tematy związane z polityką, historią, pieniędzmi.
Aspekty planet: 5:56 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 9:33 Słońce w kwadraturze z Neptunem, 11:23 Księżyc w sekstylu z Uranem, 20:13 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 20:47 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 23:54 Księżyc w kwadraturze z Merkurym.

Wibracja dnia: Cztery
Czwórka sprzyja codziennym przyjemnościom, a także odnawianiu dawnych znajomości i przyjaźni.

Horoskop tygodniowy dla 12 znaków zodiaku:

Barany, Lwy i Strzelce będą miały mnóstwo nowych pomysłów, które postanowią od razu wcielić w życie. Znajdziecie pomocników, zdobędziecie uznanie. Warto być cierpliwym, sukces jest w waszym zasięgu.

Byki, Panny i Koziorożce nie pozwolą nikomu wejść sobie w drogę, będą zdecydowane i pewne swoich racji. Wenus zapewni wam powodzenie w miłości. Możliwy także przypływ gotówki.

Bliźnięta, Wagi i Wodniki będą planować towarzyskie atrakcje i nie będą miały głowy do nudnych obowiązków. Tydzień sprzyja uprawianiu sportu, nowym znajomościom. Będziecie uśmiechnięci i dodacie komuś odwagi.

Raki, Skorpiony i Ryby postanowią odłożyć wszystko na bok, pomyśleć o nadchodzących wakacjach, wyjechać na weekend i znaleźć wreszcie trochę czasu dla siebie. Wenus pomoże wam w sprawach finansowych, a Neptun przyniesie artystyczne natchnienie.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>