Horoskop tygodniowy 23-29.05.2011

Autorka: Miłosława Krogulska

W tym tygodniu warto zabrać się za cięższe obowiązki i trudniejsze sprawy. Księżyc maleje, a to sprzyja szybkiemu podejmowaniu decyzji. Jeśli musisz posprzątać, wyremontować mieszkanie lub musisz zrobić przegląd samochodu, to teraz uda ci się znaleźć na to czas i siły. W poniedziałek Wenus w koniunkcji z Marsem sprzyja randkom, miłym spotkaniom i zakupom. W środę 25.05 Słońce w sekstylu z Uranem sprawi, że wpadniemy na nowe pomysły i otrzymamy zaskakujące propozycje.

23 maja 2011, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
Dzisiaj warto zainteresować się, co dzieje się u znajomych lub współpracowników. Łatwo będzie przełamać bariery, wyjaśnić powody sporów i wreszcie pokonać różne uprzedzenia. Wspólne działania przyniosą nam sukcesy i zyski. Popołudnie sprzyja zabawie, twórczości artystycznej, a także podróżom i zakupom. Co się uda: szybkie kończenie trudnych spraw, zmiany ustaleń, negocjacje. Unikajmy: rozmów o uczuciach, wypominania starych błędów. Dieta: dzisiaj jemy w biegu, najlepiej potrawy gorące i ostre. Dom: wyrzuć stare rzeczy, pozbądź się rupieci i szukaj nowego stylu. Zdrowie i ruch: warto uprawiać sport, wybrać się na rower. Ogród i rośliny: zadbaj o trawnik, zrób porządek w komórce lub garażu. Magia i rytuały: ćwicz telepatię, przesyłaj innym pozytywną energię. Biznes i pieniądze: w sklepach większe obroty, w firmach więcej optymizmu.
Aspekty planet: 1:02 Księżyc w trygonie z Saturnem, 10:27 Wenus w koniunkcji z Marsem.

24 maja 2011, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika i od godz. 14.25 w znaku Ryb
Rano załatwiaj ważne sprawy w urzędach i na mieście, bo ludzie będą życzliwi i w dobrych humorach. Po pracy znajdź więcej czasu na swoje prywatne sprawy. Gdy Księżyc przebywa w znaku Ryb, wtedy na trudne sprawy można popatrzeć pod zupełnie innym kątem. O godz. 20.53 Księżyc znajdzie się w kwadrze. Słuchaj swojej intuicji, a także zwracaj uwagę na przeczucia, bo możliwe nagłe decyzje dotyczące uczuć. Co się uda: zakupy, ważne rozmowy, szybkie decyzje i rozstrzygnięcia. Unikajmy: pośpiechu i stania w kolejkach, ocenia innych ludzi. Dieta: organizm potrzebuje dziś więcej białka, a także wody mineralnej. Dom: po południu unikaj prania i mycia podłóg. Zdrowie i ruch: ostrożnie, dzisiaj nie rywalizuj z innymi, bo łatwo o kontuzję. Ogród i rośliny: nie przestawiaj i nie przesadzaj, daj roślinom odpocząć. Magia i rytuały: weź kąpiel w soli aby oczyścić aurę. Biznes i pieniądze: dobry dzień na nawiązywanie współpracy, rozmowy i negocjacje.
Aspekty planet: 9:42 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 16:12 Księżyc w koniunkcji z Neptunem, 20:53 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

25 maja 2011, środa
Księżyc w znaku Ryb
Dzisiaj słuchaj swojej intuicji i zwracaj większą uwagę na to, co czujesz. Różne przeczucia mogą okazać się prawdziwe, ale unikaj angażowania się w ryzykowne sprawy. W pracy możemy dzisiaj znaleźć błąd lub rozszyfrować intrygę, ale lepiej zaczekać z ogłaszaniem tego całemu światu. Kontroluj dietę, bo o godz. 13.32 Księżyc znajdzie się w sekstylu z Wenus i kusić nas będą makarony, pierogi i tuczące gęste sosy. Co się uda: porządki, opieka nad bliskimi, randki i zajęcia związane ze sztuką. Unikajmy: ryzykownych decyzji, pośpiechu, pożyczania pieniędzy. Dieta: dziś trzymaj się z daleka od ciast i słodyczy. Dom: dobry dzień na dekorowanie, kupowanie firan i materiałów. Magia i rytuały: umyj kamienie szlachetne pod bieżącą wodą. Ogród i rośliny: pamiętaj o podlaniu roślin doniczkowych. Zdrowie i ruch: idealny dzień na jogę, basen, tai chi. Biznes i pieniądze: planuj wydatki, szukaj oszczędności.
Aspekty planet: 4:21 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 8:48 Słońce w sekstylu z Uranem, 11:23 Księżyc w sekstylu z Marsem, 13:32 Księżyc w sekstylu z Wenus, 20:16 Księżyc w sekstylu z Merkurym.

26 maja 2011, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Unikaj ryzyka i kłótni, trzymaj nerwy na wodzy. Dzisiaj możliwe są spóźnienia i pomyłki. Będzie to za to bardzo dobry dzień dla czarów i rytuałów, które mają na zapewnić powodzenie. Wybierz się na jogę, spaceruj, medytuj i zastanawiaj się nad ważnymi sprawami. W domu unikaj prania i pastowania, bo zostaną zacieki i smugi. Co się uda: układanie planów finansowych, spotkania z rodzicami, randki. Unikajmy: krytykowania innych, dalekich podróży. Dieta: polskie, tradycyjne dania okażą się dzisiaj najsmaczniejsze. Dom: chętnie w nim odpoczniemy, unikajmy prania i mycia samochodu. Zdrowie i ruch: jeśli ćwiczyć, to rano, bo po południu nie będziemy mieli ochoty na wielkie wyczyny i rywalizację z innymi. Ogród i rośliny: pamiętaj o podlewaniu. Magia i rytuały: potrząsaj monetami i pieniądzmi w portfelu, a zaczną się mnożyć. Biznes i pieniądze: dobry dzień dla biznesu, zajmij się reklamą, marketingiem, szukaniem nowych produktów.
Aspekty planet: Brak dużych aspektów planet.

27 maja 2011, piątek
Księżyc w znaku Ryb i od godz. 2.37 w znaku Barana
Koniec tygodnia może być niespokojny, bo wszyscy będą więcej niż zwykle wymagać od innych. Księżyc w znaku Barana potrafi rozniecić kłótnie. O godz. 10.20 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Uranem. Różne konflikty mogą wyjść na jaw, dlatego uważaj i nie wtrącaj się w cudze sprawy. Udadzą się za to cięższe prace fizyczne, porządki, a także nabierzemy ochoty na sportowe zmagania. Co się uda: odważne decyzje, wyjazdy, wprowadzanie w życie nowych pomysłów. Unikajmy: kłótni, dzisiaj będziemy kierować się egoistycznymi pobudkami, a słowa łatwo wymkną się spod kontroli. Dieta: rozstawimy grilla, sięgniemy po mięso, ostre przyprawy, egzotyczne sosy. Dom: możesz porządkować i zabierać się za cięższe prace. Zdrowie i ruch: dobry dzień na wyścigi lub sport zespołowy. Rośliny i ogród: wyrzuć te, które przekwitły lub przestały być ozdobą. Magia i rytuały: zapal kadzidło w intencji przywołania powodzenia. Biznes i pieniądze: dobry dzień, aby szukać pomysłów na nowe usługi.
Aspekty planet: 10:20 Księżyc w koniunkcji z Uranem, 14:33 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 16:42 Księżyc w kwadraturze z Plutonem.

28 maja 2011, sobota
Księżyc w znaku Barana
Dziś postarajmy się więcej ruszać i aktywnie odpoczywać. Będziemy łatwo zawierać nowe znajomości, uczyć się, odkrywać nowe zainteresowania. Warto wybierać się na spacery i wizyty, organizować towarzyskie spotkania. W domu zabierz się za odkurzanie, pranie i dekorowanie. Co się uda: wizyty w kinie, teatrze, rodzinne obiady, spacery i zabawa. Unikajmy: dyskusji z sąsiadami, możliwe poważne spory o drobiazgi. Dieta: zrób  popisowe danie lub zamów coś, o czym zawsze marzyłeś. Dom: zamiast prać i sprzątać, wybierz się do kogoś z wizytą. Zdrowie i ruch: spaceruj, wyjdź na rower, zagraj z dziećmi z piłkę. Ogród i rośliny: przejrzyj pisma o ogrodach, a znajdziesz mnóstwo dobrych pomysłów. Magia i rytuały: dzisiaj powtarzaj afirmacje dotyczące zdrowia i kondycji. Biznes i pieniądze: układaj nowe plany, zdobywaj informacje przez Internet.
Aspekty planet: 00:11 Księżyc w opozycji z Saturnem.

29 maja 2011, niedziela
Księżyc w znaku Barana i od godz. 15.03 w znaku Byka

Przez większość dnia będziemy niecierpliwi i bardzo niezależni. Księżyc w znaku Byka sprzyja rozwiązywaniu problemów finansowych. O godz. 12.29 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem, co sprzyja przyjemnościom. Zajmij się odpoczynkiem i sztuką. Dzień nie sprzyja męczącym porządkom, ale za to gotowanie i pieczenie uda się dzisiaj wspaniale. Co się uda: rano porządki, po południu randki, przyjęcia, wystawy i podróże. Unikajmy: krytykowania innych, dziś ludzie będą chcieli zapomnieć o kłopotach. Dieta: pamiętaj o mikroelementach, organizm bardzo potrzebuje wsparcia. Dom: zasięgaj porady u krewnych, bo możecie wpaść na bardzo dobre pomysły. Zdrowie i ruch: najlepszy ruch na dzisiaj to taniec. Ogród i rośliny: zadbaj o kwiaty w doniczkach, uporządkuj akwarium. Magia i rytuały: po południu wizualizuj, jak przyciągasz do siebie szczęście i pieniądze. Biznes i pieniądze: dziś ważny jest prestiż: więcej wydamy na luksus, wygodę, smakołyki.
Aspekty planet: 12:29 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 16:53 Księżyc w sekstylu z Neptunem.

Horoskop tygodniowy dla 12 znaków zodiaku:

Barany, Lwy i Strzelce
Dobre wiadomości od przyjaciół lub z urzędu poprawią wam humor. Będziecie otwarci na nowe znajomości i nowe pomysły. Szczęście w miłości też sprzyja, szczególnie Strzelcom.

Bliźnięta, Wagi i Wodniki
Będziecie życzliwi i dla wszystkich wyrozumiali. Opinie ludzi będą dla was wyjątkowo ważne, ale postarajcie się zbytnio nie przejmować każdym zasłyszanym słowem. W tym tygodniu trzeba robić swoje!

Byki, Panny i Koziorożce
Czeka was udany tydzień. Warto zabrać się za ważne rodzinne sprawy, a nawet zrobić więcej niż zostało zaplanowane. Nie zwlekajcie z zakupami lub generalnymi porządkami, wszystko się uda załatwić.

Raki, Skorpiony i Ryby
Czeka was mnóstwo spraw do załatwienia. Zrealizujecie swoje cele dzięki wytrwałości i stanowczości. Nie poddawajcie się, nawet jeśli ktoś będzie przeciwko wam spiskował. Od piątku szczęście w miłości.

Miłego tygodnia!

Jedna myśl nt. „Horoskop tygodniowy 23-29.05.2011

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>