Horoskop tygodniowy 30.05-5.06.2011

Autorka: Miłosława Krogulska

W tym tygodniu czeka nas wiele niespodzianek i zmian nastroju. Księżyc zmierza do nowiu, który będzie w środę 1.06. W tym dniu będzie miało miejsce również częściowe zaćmienie Słońca. Podejmiemy ważne decyzje dotyczące naszej edukacji, znajomych i podróży. 2.06 w środę Merkury wkracza do znaku Bliźniąt, czekają nas dobre wiadomości, polepszenie w sprawach zawodowych i ochota na podróże. W sobotę 4.06 Jowisz wkracza do znaku Byka i przez kolejne miesiące będzie nakłaniał nas do zadbania o nasze pieniądze i cieszenia się życiem.

30 maja 2011, poniedziałek
Księżyc w znaku Byka
Czeka nas pracowity, ale udany dzień. Układaj ambitne plany, zastanów się jak szybko zarobić większe pieniądze. Przestrzegaj diety, o dzisiaj organizm potrzebuje więcej witamin i mikroelementów. Warto umówić się do kosmetyczki, zadbać o swoje zdrowie i wygodę. O godz. 19.44 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Marsem, ostrożnie za kierownica i unikajmy kłótni. Co się uda: oszczędności, odzyskiwanie długów i pożyczonych rzeczy. Unikajmy: wielkich porządków i dalekich podróży, bo trudno się będzie skoncentrować. Dieta: uważajmy, dziś pizza i chipsy tuczą podwójnie. Dom: możesz wykonywać wszystkie domowe prace. Zdrowie i ruch: kąpiel w olejkach lub wizyta na basenie ukoją nasze nerwy. Ogród i rośliny: domowym kwiatkom przyda się kąpiel, zroś liście wodą i odkurz je. Magia i czary: wizualizuj większe pieniądze lub wygraną na loterii. Biznes i pieniądze: szukaj oszczędności, tnij zbędne koszta, unikaj wydatków.
Aspekty planet: 4:47 Księżyc w trygonie z Plutonem, 19:44 Księżyc w koniunkcji z Marsem.

Wibracja dnia: Trzy
Wibracja Trójki sprzyja zabawie. Osobom nieśmiałym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości.

31 maja 2011, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Dzień będzie spokojny i udany. Jeśli nie spóźnimy się na ważne spotkania, to unikniemy przykrości i niebezpieczeństw. Księżyc w znaku Byka sprzyja sztuce, miłości, zabawie. W kuchni uważaj, dzisiaj pokusy okażą się silniejsze od zdrowego rozsądku. Zadbaj o skórę i urodę, wybierz się do fryzjera. O godz. 17.38 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Merkurym, co sprzyja podróżom i udanym zakupom. Co się uda: praca, miłość, zabawa i odpoczynek w pięknym miejscu.
Unikajmy: dyskusji z szefem, wypominania starych błędów. Dieta: dziś łatwo przytyć, dlatego zapominamy o ciastach z kremem. Dom: pomyśl jak go uczynić piękniejszym i wygodniejszym. Zdrowie i ruch: joga lub spacer to najlepsza dziś forma relaksu. Ogród i rośliny: planuj wygląd ogrodu, kupuj nowe doniczki. Magia i czary: dobry dzień na magię finansową. Biznes i pieniądze: planuj ambitne przedsięwzięcia, ale nie oceniaj pracowników.
Aspekty planet: 3:24 Księżyc w koniunkcji z Wenus, 17:38 Księżyc w koniunkcji z Merkurym.

Wibracja dnia: Cztery
Wibracja Czwórki pomoże ci uporać się z rachunkami. Zastanów się, jak lepiej gospodarować tym, co masz w portfelu.

1 czerwca 2011, środa
Księżyc w nowiu znaku Bliźniąt, częściowe zaćmienie Słońca
Dziś Księżyc o godz. 23.04 znajdzie się w nowiu, a więc układajmy plany na wakacje i zbliżające się lato. Dzień minie nam na spotkaniach, pogawędkach i dyskusjach. Nie będziemy mieli siły na ciężką pracę. Randki lub spotkania z przyjaciółmi miną w bardzo dobrej atmosferze. Warto wybierać się na zakupy, szukać wycieczek zagranicznych, organizować szkolenia i służbowe wyjazdy. Co się uda: zapomnij o kompleksach, nawiązuj nowe znajomości, szukaj nowych zainteresowań. Unikajmy: siedzenia w domu, dziś warto pobyć wśród ludzi. Dieta: wszystko, co słodkie wywoła przypływ apetytu. Dom: rób przemeblowanie, wyrzucaj stare graty, zmieniaj dodatki. Zdrowie i ruch: dobry dzień na jogę, rower lub jazdę na rolkach. Ogród i rośliny: daj im dzisiaj w spokoju rosnąć. Magia i czary: odnawiaj ważne postanowienia, zrób porządek w kartach i kamieniach. Biznes i pieniądze: zlecaj reklamy, szukaj nowych pracowników.
Aspekty planet: 3:44 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 9:35 Księżyc w sekstylu z Uranem, 11:17 Słońce w trygonie z Saturnem, 22:09 Księżyc w trygonie z Saturnem, 23:04 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem.

Wibracja dnia: Dwa
Wibracja Dwójki sprawi, że chętnie pomożemy komuś w kłopotach lub chociaż podtrzymamy na duchu strapionych. Problemy dotyczące sąsiadów mogą okazać się ważne, wysłuchajmy, co mają nam do powiedzenia.

2 czerwca 2011, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dzień sprzyja zajęciom, które wymagają spotykania się z innymi ludźmi. Będziemy otwarci na nowe znajomości i bardziej niż zwykle ciekawi informacji, jakimi mogą się z nami podzielić współpracownicy, a nawet sąsiedzi. Warto załatwiać różne sprawy na mieście, odwiedzać urzędy, załatwiać sprawy w administracji i na poczcie. Co się uda: relaks i odpoczynek, szybkie kończenie nużących nas spraw. Unikajmy: rachunków, zajęć wymagających precyzji i cierpliwości. Dieta: jedz sałatki, pamiętaj o owocach. Dom: możesz zaczynać remont lub przemeblowanie. Zdrowie i ruch: tańcz, spaceruj, ruszaj się z radością. Ogród i rośliny: zadbaj o trawnik, wygrab śmieci, przeganiaj krety. Magia i czary: ćwicz telepatię, stawiaj karty. Biznes i pieniądze: spotykaj się z kontrahentami, załatwiaj sprawy na mieście.
Aspekty planet: 22:04 Merkury wkracza do znaku Bliźniąt.

Wibracja dnia: Trzy
Trójka doda nam optymizmu. Bądź dzisiaj samodzielny i nie przejmuj się tym, co na twój temat sądzą i mówią inni ludzie.

3 czerwca 2011, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt i od godz.10.37 w znaku Raka
Dziś powstrzymaj swoją ciekawość i unikaj trudnych tematów do dyskusji. Ludzie mogą być nerwowi, bo o godz. 18.05 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Uranem, a o godz. 23.09 w opozycji z Plutonem. Wszyscy będą chronić swoją prywatność i zwracać większą uwagę na szczegóły i drobiazgi. Lepiej unikać dzisiaj wizyt w urzędach lub załatwiania trudnych spraw, bo wszyscy będą myśleć przede wszystkim o weekendowym odpoczynku. Co się uda: sport, odpoczynek, tańce i randki. Unikajmy: plotkarzy i dyskutowania na temat cudzych kłopotów. Dieta: organizm potrzebuje dzisiaj białka i dużo witamin. Dom: warto przewietrzyć, palić kadzidła, ustawiać remedia feng shui. Zdrowie i ruch: dziś spacerujemy i ćwiczymy tai-chi. Ogród i rośliny: zrób porządek z narzędziami. Magia i czary: przeganiaj wrogów i konkurencję. Biznes i praca: nie daj się wykorzystywać, planuj nowe przedsięwzięcia.
Aspekty planet: 9:07 Merkury w kwadraturze z Neptunem, 9:29 Neptun wchodzi w retrogradację, 10:09 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 12:20 Księżyc w trygonie z Neptunem, 18:05 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 23:09 Księżyc w opozycji z Plutonem.

Wibracja dnia: Cztery
Czwórka przypomni nam o różnych zaległych sprawach. Uporządkujmy otoczenie, zmieńmy stare nawyki.

4 czerwca 2011, sobota
Księżyc w znaku Raka
Dziś będziemy zajęci rodzinnymi i domowymi sprawami. Warto poświęcić więcej czasu innym. Niespodziewanie możemy wpaść na trop rozwiązania różnych zagadek, bo właśnie dzisiaj możliwe są niezwykłe zbiegi okoliczności. Dobry dzień na randki i decyzje dotyczące uczuć. Co się uda: drobne porządki, medytacja, pomaganie innym, namiętne randki. Unikajmy: rachunków i załatwiania spraw finansowych. Dieta: pij wodę mineralną, łykaj preparaty wzmacniające. Dom: za porządki trudno się będzie zabrać, uda się gotowanie i pieczenie. Zdrowie i ruch: idealny dzień na basem lub nordic walking, ale nie przeciążaj dzisiaj kolan. Ogród i rośliny: zadbaj o oczko wodne lub fontanny. Magia i czary: pal różową świecę, a przyciągniesz miłość. Biznes i pieniądze: wykorzystaj spokojny dzień, aby przejrzeć zaległą pocztę i ważne dokumenty.
Aspekty planet: 5:57 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 15:57 Jowisz wkracza do znaku Byka, 19:49 Księżyc w sekstylu z Marsem, 21:58 Merkury w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia: Pięć
Wibracja Piątki sprzyja osobom, które chcą szybko czegoś się nauczyć. Będziemy kreatywni i pomysłowi, uda się łatwo zapamiętywać trudne wiadomości.

5 czerwca 2011, niedziela
Księżyc w znaku Raka i od godz. 17.04 w znaku Lwa
Rano chętnie odpoczniemy w domowym zaciszu, a do domowych obowiązków trudno się nam będzie przekonać, bo o godz. 17.28 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Jowiszem. Dzień nie sprzyja podróżom, a nawet większym imprezom towarzyskim. Zajmij się dzisiaj swoim hobby, randkami, sztuką. Po południu nabierzemy sił na sport lub spacer. Co się uda: spotkania towarzyskie, podróże, randki. Unikajmy: przechwałek, podczas dyskusji nie daj się ponieść emocjom. Dieta: wybierzemy egzotyczne smaki, idealny dzień na grillowanie, jeśli pogoda pozwoli. Dom: chętnie z niego uciekniemy na spacer lub towarzyskie spotkania na mieście. Zdrowie i ruch: po południu Księżyc w znaku Lwa sprzyja nowej fryzurze i zmianie stylu. Ogród i rośliny: oglądaj katalogi, szukaj nowych inspiracji i nowych gatunków roślin. Magia i czary: noś złoto, a będziesz w dobrym humorze. Biznes i pieniądze: w sklepach i restauracjach dzisiaj mniejsze niż zwykle obroty.
Aspekty planet: 7:34 Księżyc w sekstylu z Wenus, 17:28 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem.

Wibracja dnia: Sześć
Wibracja Szóstki sprzyja trosce o dzieci i krewnych. Bądź cierpliwy, a zdobędziesz ich zaufanie.

Horoskop tygodniowy dla 12 znaków zodiaku:

Barany, Lwy i Strzelce nie będą narzekać na brak wrażeń. W miłości zwyżka formy i udane randki, w pracy o wiele lepsza atmosfera. Warto rozmawiać o pieniądzach!

Byki, Panny i Koziorożce spokojnie zabiorą się do pracy i osiągną sukces, na jakim im zależało. W miłości ostrożnie, zazdrość jest złym doradcą, trudne sprawy wyjaśniajcie w weekend.

Bliźnięta, Wagi i Wodniki rzucą się w wir spraw towarzyskich, będą serdeczne i gościnne. Uważajcie, aby wasze obowiązki nie zeszły z tego powodu na dalszy plan, bo będziecie mieli zaległości pod koniec tygodnia.

Raki, Skorpiony i Ryby na początku tygodnia będą romantyczne i wyrozumiałe, z kimś się pogodzą, kogoś do siebie przekonają. Merkury sprzyja wyjazdom, zacznie się wam nudzić w domu i poszukacie sobie różnych rozrywek.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>