Horoskop Harrisona Forda

W maju 2008 r. Harrison Ford powrócił w wielkim triumfem na ekrany kin w kolejnym filmie z serii przygód o Indianie Jonesie „Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki”. 66 letni aktor trzyma się świetnie i po raz kolejny udowodnił, że ma wielki talent i charyzmę. Jego horoskop wskazuje, że jeszcze nie raz będziemy mogli oglądać jego sukcesy na szklanym ekranie.

Rak awanturnik

Harrison urodził się, kiedy Słońce przebywało w znaku Raka. Z natury jest więc skromny, małomówny i broni swojej prywatności przed wścibskimi dziennikarzami i fotoreporterami. W znaku Raka Harrison ma wiele innych planet: Księżyc, Merkurego i Jowisza oraz oś MC – ważny punkt kariery i prestiżu. Tradycja i rodzina są w życiu Harrisona najważniejsze. Stellium planet w znaku Raka wskazuje na jego bogatą rodzinną historię i jej wpływ na jego osobowość. Jego korzenie sięgają Europy: matka pochodzi z rodziny rosyjskich Żydów, a ojciec z rodziny irlandzkich katolików i niemieckich protestantów. Oboje rodzice Forda byli aktorami, ale nie uprawiali tego zawodu przez całe życie. (…)

Horoskop Harrisona Forda

Harrison Ford urodzony 13 lipca 1942 r., godz. 11:41, Chicago, USA

Skazany na sukces

Jowisz, planeta szczęścia i powodzenia, jest w horoskopie Forda w bardzo dobrej i silnej pozycji: w wywyższeniu w znaku Raka, w koniunkcji z MC, punktem sławy i kariery oraz w koniunkcji z Merkurym, planetą komunikacji i uczenia się. Dzięki temu Ford osiągnie sukces w każdej dziedzinie, którą się na poważnie zajmie. Zanim zyskał sławę jako aktor, był sławny i poszukiwany w całym Los Angeles z powodu swojej pracy cieśli, podobno jak nikt umiał upiększać wnętrza domów drewnianymi meblami i fasadami, a specjalizował się w odnawianiu i stylizowaniu łazienek. Wpływ Jowisza dał też aktorowi szczęście do pieniędzy. Kto zatrudnił Harrisona, mógł liczyć na duże zyski, o czym przekonał się George Lucas tworząc cykl „Gwiezdne Wojny” i filmy o Indiana Jones. Filmy, w których grał Ford , zarobiły łącznie 6 bilionów dolarów na całym świecie, co daje mu trzecie miejsce w rankingu najbardziej kasowych gwiazd, zaraz po Eddie Murphym i Tomie Hanksie.

Czytaj całą analizę horoskopu Harrisona Forda. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>