Horoskop tygodniowy 27.06-3.07.2011

Autorka: Miłosława Krogulska

Przed nami poważne sprawy do załatwienia – mimo początku wakacji Słońce w relacji z Plutonem (opozycja 28.06) i Saturnem (kwadratura 3.07) nie pozwoli nam jeszcze na odpoczynek. Oszczędzajmy jednak siły i nie róbmy tego, do czego zmuszają nas inni. Księżyc zmierza do nowiu w znaku Raka (1.07), a to sprzyja towarzyskim atrakcjom. Spotkania przy grillu lub odwiedziny u znajomych będą teraz dobrym pretekstem do odnowienia różnych ważnych i korzystnych znajomości, szczególnie od soboty 2.07, kiedy Merkury wkroczy do znaku Lwa.

27 czerwca 2011, poniedziałek
Księżyc w znaku Byka
Będziemy dzisiaj życzliwi i pracowici, dlatego szybko nadrobimy różne zaległości. Lepiej jednak nie prosić innych o pożyczkę lub pomoc. Dzień sprzyja rachunkom, a przede wszystkim zabiegom pielęgnacyjnym, wizytom u kosmetyczki. Pij wodę mineralną, dbaj dzisiaj i skórę, a szybko zobaczysz pozytywne efekty. Co się uda: rodzinne spotkania i wizyty u przyjaciół, gotowanie, robienie przetworów. Unikajmy: pomagania osobom, które na to nie zasługują, pożyczania pieniędzy. Dieta: organizm potrzebuje witamin i składników mineralnych, zadbaj o nie w diecie. Dom: szkoda czasu na porządki, ale jeśli musisz, to zabierz się za prasowanie. Zdrowie i ruch: doskonały dzień na ćwiczenia i ruch na powietrzu. Magia i czary: przytul się do drzewa, a poczujesz energię przyrody. Ogród i rośliny: ciesz się ich pięknem, dosadzaj nowe rośliny. Biznes i pieniądze: klienci mogą się targować, nie daj się sprowokować do dyskusji.
Aspekty planet: 12:27 Mars w sekstylu z Uranem, 18:25 Księżyc w sekstylu z Merkurym.

Wibracja dnia: Jeden
Jedynka to wibracja, która pomaga zaczynać nowe sprawy. Pod jej wpływem uda się zrobić w życiu trochę porządków i zrezygnować z niezdrowych przyzwyczajeń.

28 czerwca 2011, wtorek
Księżyc w znaku Byka i od godz. 9.57 w znaku Bliźniąt
Dziś będziemy w dobrych humorach, ale skupimy się raczej na ciekawych wiadomościach  niż zawodowych obowiązkach. Aura sprzyja szkoleniom i wyjazdom. Popołudnie to dobra pora na nawiązywanie nowych znajomości i rozpoczynanie wakacyjnych wyjazdów. Łatwo będzie nawiązać nowe znajomości. O godz. 20.23 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Marsem, a więc uważajmy na słowa, bo łatwo będzie kogoś urazić zbyt pośpiesznym osądem. Co się uda: dyskusje i narady, wyjścia do kina lub teatru, rodzinne imprezy. Unikajmy: dyskusji o finansach, bo emocje mogą zaćmić rozsądek. Dieta: zamiast gotować tradycyjny obiad, przygotuj mnóstwo sałatek. Dom: wietrz pokoje i pal kadzidła. Zdrowie i ruch: idealny dzień na rower, rolki lub dłuższy spacer. Magia i czary: dzisiaj aktywny jest żywioł powietrza, zapal niebieską świecę aby odkryć sekrety. Ogród i rośliny: wymieniaj się wiedzą i doświadczeniem z  innymi ogrodnikami. Biznes i pieniądze: zastanawiaj się nad strategią i lepszym podziałem pracy.
Aspekty planet: 7:18 Słońce w opozycji z Plutonem, 11:25 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 18:36 Księżyc w sekstylu z Uranem, 20:23 Księżyc w koniunkcji z Marsem.

Wibracja dnia: Dwa
Wibracja Dwójki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w miłości. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi.

29 czerwca 2011, środa
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dziś będziemy optymistyczni, ale skupimy się raczej na towarzyskich sprawach, niż ciężkiej pracy i nudnych obowiązkach. Jednak aura dnia nie sprzyja cierpliwości i dokładności, dlatego w pracy unikaj podejmowania się nowych zadań. Dzień sprzyja wyjazdom i zakupom. Udadzą się randki i zajęcia związane ze sztuką. Co się uda: porządki, poufne narady, załatwianie spraw na mieście, podróże, zakupy. Unikajmy: rachunków, wtrącania się w cudze sprawy, dyskusji o polityce. Dieta: uważaj, dzisiaj łatwo się uczulić, lepiej nie kosztuj nieznanych potraw. Dom: wyrzuć stare rachunki, zrób porządek w telefonie i torebce. Zdrowie i ruch: idealny dzień na oczyszczającą dietę lub nawet głodówkę. Magia i czary: zapal różową świecę w intencji zgody i miłości. Ogród i rośliny: przesadzaj, urządzaj, kupuj meble i ozdoby ogrodowe. Biznes i pieniądze: podpatruj konkurencję, szukaj możliwości do oszczędzania.
Aspekty planet: 6:17 Księżyc w trygonie z Saturnem.

Wibracja dnia: Trzy
Trójka to wibracja radości życia. Wybierz się na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi, dzisiaj możliwe są niezwykłe przygody.

30 czerwca 2011, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt i od godz. 18.14 w znaku Raka
Dzisiaj łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki i niesprawdzone informacje. Nasza wyobraźnia może zaprowadzić nas na manowce, lepiej unikać ryzykownych decyzji. O godz. 9.34 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Wenus. Warto wtedy odzywać się do znajomych i odnawiać stare kontakty. Wieczorem Księżyc znajdzie się w znaku Raka,  warto wtedy iść na randkę. Co się uda: nauka, poznawanie nowych miejsc i ludzi, zakupy, randki. Unikajmy: kłótni, dziś wszyscy chcą mieć ostatnie słowo. Dieta: zapragniemy ostrych przypraw, zatęsknimy za grillowaniem. Dom: możesz dziś zabrać się za przemeblowanie. Zdrowie i ruch: pij wodę mineralną, jedź surówki, bo bardzo korzystnie wpłyną na cerę. Magia i czary: słuchaj intuicji, a znajdziesz odpowiedź na ważne pytania. Ogród i rośliny: zadbaj o budę dla psa, zrób porządek z doniczkami. Biznes i pieniądze: unikaj ryzykownych decyzji, szukaj pomysłów na reklamy.
Aspekty planet: 9:34 Księżyc w koniunkcji z Wenus, 19:34 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: Cztery
Wibracja Czwórki sprzyja poważnym decyzjom, co dziś postanowisz, tego będziesz musiał się trzymać.

1 lipca 2011, piątek
Księżyc w nowiu w znaku Raka
Dzisiaj będziemy senni i niespokojni, a także nadwrażliwi na krytykę. O godz. 10.55 Księżyc znajdzie się w nowiu, a potem o godz. 13.39 znajdzie się w kwadraturze z Saturnem. Uważaj, możliwe sprzeczki spowodowane zazdrością i emocjami. Omijaj szefa i złośliwe osoby, nie wtrącaj się w cudze sekrety. Zajmij się swoim hobby, sportem, nie dokładaj sobie nowych obowiązków. Co się uda: twórczość artystyczna, randki, sport, nauka. Unikajmy: trudnych rozmów z ważnymi osobami, odzyskiwania pieniędzy. Dieta: dziś organizm nadrabia zaległości w przyswajaniu białka. Dom: wyrzuć z szafy to, w czym od dawna nie chodzisz. Zdrowie i ruch: wybierz się na rower, spaceruj po parku. Magia i czary: dzisiaj stawiaj karty, odwiedzaj wróżki. Ogród i rośliny: unikaj inwazyjnych prac i nawożenia. Biznes i pieniądze: dzień nie sprzyja ryzykownym decyzjom.
Aspekty planet: 2:29 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 3:12 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 5:22 Księżyc w opozycji z Plutonem, 13:39 Księżyc w kwadraturze z Saturnem.

Wibracja dnia: Trzy
Wibracja Trójki sprawi, że będziemy dzisiaj bardziej skoncentrowani na prywatnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, skoncentruj się na swoim hobby.

2 lipca 2011, sobota
Księżyc w znaku Raka i od godz. 23.44 w znaku Lwa
Ważne spotkania i rodzinne obowiązki zaplanuj na sam początek dnia, bo potem możesz mieć mnóstwo rewolucyjnych pomysłów. Wszyscy będą otwarci na nowe znajomości i łatwo się nauczymy czegoś nowego. Warto grillować, organizować ciekawe spotkania, zwiedzać nowe miejsca. Co się uda: odpoczynek, ważne przemyślenia, sztuka, podróże, nowe znajomości. Unikajmy: zabierania się za bardzo męczące prace fizyczne. Dieta: chętnie skosztujemy tradycyjnych potraw, bardzo kuszą słodycze! Dom: zadbaj o piękno, dekoruj, planuj remonty i przemeblowania. Zdrowie i ruch: wybierz się na jogę lub basen. Magia i czary: dzisiaj medytuj i rób czary związane z finansami. Ogród i rośliny: podlewaj trawnik, zadbaj o oczko wodne. Biznes i pieniądze: uważaj, dzisiaj klienci są zmienni i niezdecydowani.
Aspekty planet: 7:39 Merkury wkracza do znaku Lwa.

Wibracja dnia: Cztery
Wibracja Czwórki przypomni ci ważnych rodzinnych sprawach. Zrób to, co najważniejsze i nie zadręczaj się, że dom nie jest idealny.

3 lipca 2011, niedziela
Księżyc w znaku Lwa
Będziemy w dobrych humorach, otwarci i energiczni. Unikaj tylko rozkazywania innym, co mają robić, bo dzisiaj ludzie są wrażliwi na punkcie swoich stanowisk i tytułów. O godz. 8.56 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Jowiszem, co może popychać nas do składania obietnic  na wyrost. Dzień sprzyja podróżom, sztuce, randkom. Jeśli zajmujesz się sztuką, odczujesz wielki przypływ natchnienia. Co się uda: podróże, spotkania z krewnymi, niedzielne spacery i rozrywki. Unikajmy: żartów ze starszych krewnych, dziś trzeba się dobrze sprawować. Dieta: dzisiaj docenimy uroki tradycyjnej kuchni, dania powinny być pięknie podane. Dom: zapal kadzidło, a oczyścisz aurę. Zdrowie i ruch: warto wybrać się na spacer. Magia i czary: ćwicz telepatię, przesyłaj ludziom pozytywną energię. Ogród i rośliny: ciesz się ich pięknem, układaj bukiety, sadź kwiaty. Biznes i pieniądze: dzisiaj odpoczywaj, a nie myśl o pieniądzach.
Aspekty planet: 1:56 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 2:18 Słońce w kwadraturze z Saturnem, 7:38 Księżyc w trygonie z Uranem, 8:56 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 15:02 Księżyc w sekstylu z Marsem, 18:27 Księżyc w sekstylu z Saturnem.

Wibracja dnia: Pięć
Wibracja Piątki sprzyja kreatywnym pomysłom. Dlatego pozwól sobie na odrobinę fantazji, znajdź czas na sztukę i rozrywkę.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>