Pluton oddaje dziś skarby

Dzisiaj rano na niebie Słońce znalazło się w opozycji do Plutona, co według doświadczeń astrologów wróży nerwowy dzień.
Pluton w znaku Koziorożca symbolizuje zasady, reguły i to, co trzeba zrobić. Słońce w znaku Raka symbolizuje naszą chęć ucieczki od jakichkolwiek zawodowych i służbowych zobowiązań. Dlatego mamy dzisiaj pełne prawo westchnąć, że „gdyby tylko tak nam się chciało, jak nam się nie chce” ;)

Pomimo marazmu i pozorów spokoju, konflikty czają się dzisiaj za każdym rogiem i mogą nagle wybuchnąć z powodu byle drobiazgu. Dlatego unikajmy komentowania cudzych wad, trzymajmy się z daleka od nieuprzejmych ludzi i podstępnych współpracowników – chyba, że chcemy nowej wojny! Nie radzę też zakładać konta w banku, kupować sprzętu agd czy podpisywać ważnych umów w pracy, bo będą wielkim wyzwaniem dla naszej cierpliwości.

Co warto zrobić? Porządki, bo w szufladach czy garderobie możemy znaleźć różne zgubione rzeczy i inne zapomniane skarby, których władcą jest właśnie Pluton. Dzisiaj Pluton może nam oddać coś, co kiedyś nam zabrał. Zastanówmy się, czego szukamy na różnych poziomach naszego życia, bo uda się wpaść na dobry trop. Powodzenia!

Jedna myśl nt. „Pluton oddaje dziś skarby

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>