Horoskop tygodniowy 25-31.07.2011

Autorka: Miłosława Krogulska

Przed nami spokojny, sprzyjający wakacyjnemu relaksowi tydzień. Księżyca na niebie ubywa, bo zmierza do nowiu w znaku Lwa. Dlatego w tym tygodniu nie będziemy mieli ochoty na ryzykowne decyzje i męczące zajęcia. Chętnie zaplanujemy rodzinne spotkania, porozmawiamy o łączących nas uczuciach i wspomnieniach. Dobry czas na ezoterykę, oczyszczanie przestrzeni, miłosne czary. Merkury wkroczy do znaku Panny, a Wenus do znaku Lwa. Nabierzemy pewności siebie i w sprawach zawodowych, i partnerskich.

25 lipca 2011, poniedziałek
Księżyc w znaku Byka i od godz. 18.35 w znaku Bliźniąt
Dzień sprzyja wytrwałej pracy, rodzinnym sprawom i rozwiązywaniu problemów finansowych. Po pracy zajmij się tym, co ci sprawia radość i daje przyjemność. Chociaż aura nie sprzyja męczącym domowym porządkom, to gotowanie, grillowanie i pieczenie uda się dzisiaj wspaniale. Co się uda: odpoczynek, medytacja, podsumowania, ważne narady i dyskusje. Unikajmy: męczących prac fizycznych, dziś jesteśmy słabsi. Dieta: idealny dzień na skosztowanie nowych przysmaków, ale pij dużo wody. Dom: nie zabieraj się za wielkie porządki, bo trudno będzie je dokończyć. Zdrowie i ruch: warto poćwiczyć jogę lub tai-chi. Magia i czary: zrób porządki w magicznych książkach, a znajdziesz w nich ważną wiadomość. Ogród i rośliny: dzisiaj możesz nawozić rośliny, zadbaj o róże, pikuj rozsady. Biznes i pieniądze: dobry dzień, aby układać strategię działania na nadchodzące tygodnie.
Aspekty planet: 10:45 Księżyc w sekstylu z Wenus, 15:13 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 19:05 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 23:38 Księżyc w sekstylu ze Słońcem.

Wibracja dnia: Dziewięć
Wibracja Dziewiątki pomaga w porządkach i pozbywaniu się schematów myślowych. Czytaj książki i prasę, wyciągaj wnioski, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

26 lipca 2011, wtorek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dziś będziemy wyrozumiali i serdeczni dla innych, ale lepiej unikać ryzyka i składania obietnic na wyrost. Bardzo dobry dzień dla nauki, podróży, odkrywania ciekawych zainteresowań. Zrób coś dzisiaj dla ducha: wybierz się na jogę, spaceruj, dyskutuj i zastanawiaj się nad ważnymi sprawami. Co się uda: zakupy, podróże, zawieranie nowych znajomości i godzenie się z ludźmi. Unikajmy: przechwałek i wyolbrzymiania naszych możliwości, plotek. Dieta: dziś organizm potrzebuje białka, ale lepiej się przesadnie nie objadać. Dom: idealny dzień na wielkie zakupy lub ich planowanie, możesz znaleźć korzystną ofertę. Zdrowie i ruch: trudno będzie spokojnie usiedzieć w jednym miejscu. Magia i czary: ćwicz telepatię, przesyłaj ukochanym osobom pozytywną energię. Ogród i rośliny: wycinaj stare liście, spal chore rośliny, zbieraj i susz zioła. Biznes i pieniądze: doskonały dzień! Negocjuj ceny, wymyślaj reklamy, zdobywaj nowych klientów.
Aspekty planet: 3:14 Księżyc w sekstylu z Uranem, 17:37 Księżyc w trygonie z Saturnem.

Wibracja dnia: Jeden
Wibracja Jedynki doda nam optymizmu. Będziemy szukać nowych pomysłów, chętnie spotkamy się z ludźmi, którzy mają inspirujące pomysły.

27 lipca 2011, środa
Księżyc w znaku Bliźniąt
Zamiast brać na siebie nowe obowiązki, przypomnij sobie o przyjemnościach i marzeniach. Dziś ludzie będą rozmowni i towarzyscy. Warto zająć się sztuką, tańcem i rozrywką. Warto zadzwonić do starych znajomych lub krewnych, których od dawna nie widziałeś i odnowić z nimi kontakty. O godz. 18.56 uważaj na drodze, bo Księżyc znajdzie się w koniunkcji z nerwowym Marsem. Co się uda: szybkie decyzje, podróże, zakupy, odpoczynek i zabawa. Unikajmy: egoizmu, starajmy się spokojnie wysłuchać, co inni mają nam do powiedzenia. Dieta: im dziwniejsze potrawy i smaki, tym bardziej będą nam smakować. Dom: jeśli zaczniesz dziś przemeblowanie, wieczorem nie poznasz własnego domu. Zdrowie i ruch: ostrożnie, po południu łatwo będzie o kontuzje. Magia i czary: zawiąż czerwoną wstążkę przy walizkach, a nic nie zginie podczas podróży. Ogród i rośliny: piel rabatki, zbieraj zioła, przesadzaj iglaki. Biznes i pieniądze: szukaj zupełnie nowych pomysłów; myśl o tym, czego nikt jeszcze nie zrobił w twojej okolicy; zakładaj stronę internetową.
Aspekty planet: 18:56 Księżyc w koniunkcji z Marsem, 21:44 Słońce w trygonie z Uranem.

Wibracja dnia: Dwa
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi. Dzisiaj uda się ustalić plan działania tak, aby wszyscy na tym skorzystali. Także zakochani mogą podjąć ważne decyzje, a samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości.

28 lipca 2011, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt i od godz. 3.13 w znaku Raka
Ludzie będą otwarci na uczucia i dobrze nastawieni do innych. Jeśli masz kłopoty, to dzisiaj uda się je wyjaśnić i zaprowadzić zgodę. W domu zapal kadzidło, aby wygonić stare energie i oczyścić aurę. Warto medytować i odpoczywać, a także zadbać o wygodę i zdrowie. Co się uda: wizyta u kosmetyczki, dbanie o zdrowie i wygląd. Unikajmy: spraw urzędowych, bo wszyscy mogą być bardzo drobiazgowi. Dieta: pij wodę mineralną, jedź surówki, bo bardzo korzystnie wpłyną na cerę. Dom: możesz robić przetwory, ale unikaj wielkiego prania i mycia podłóg. Zdrowie i ruch: nie będziemy mieli ochoty na zbyt duży wysiłek. Magia i czary: proś anioły i przewodników duchowych o opiekę nad dziećmi. Ogród i rośliny: pamiętaj o podlewaniu, unikaj agresywnego nawożenia. Biznes i pieniądze: klienci będą raczej oglądać i dyskutować, niż kupować. Dobry czas na rachunki, porządki, raporty.
Aspekty planet: 2:36 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 3:35 Księżyc w trygonie z Neptunem, 11:16 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 13:09 Księżyc w opozycji z Plutonem, 17:00 Wenus wkracza do znaku Lwa, 18:51 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 20:00 Merkury wkracza do znaku Panny.

Wibracja dnia: Trzy
Wibracja Trójki przyniesie nam nowe pomysły. Warto poszukać sobie nowego hobby, wybrać się do kina lub teatru, chociaż na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości.

29 lipca 2011, piątek
Księżyc w znaku Raka
Dzisiaj będziemy romantyczni i niezdecydowani. Księżyc w znaku Raka nie sprzyja rozpoczynaniu nowych spraw lub dalekim podróżom. Zadbaj o zdrowie, medytuj, znajdź czas dla bliskich ci osób. Unikaj prania i mycia okien, a także wielkiego wysiłku fizycznego. Co się uda: rano ważne spotkania, a potem odpoczynek. Unikajmy: tłumu, bałaganu, zakupów w wielkich centrach handlowych. Dieta: oczyszczaj organizm, a szybko zobaczysz efekty. Dom: wyrzuć z szafek niepotrzebne rzeczy. Zdrowie i ruch: nie będziemy mieli ochoty na bicie rekordów. Magia i czary: oczyść z kurzu kamienie, które są twoimi talizmanami. Ogród i rośliny: obficie podlej trawnik, zadbaj o oczko wodne. Biznes i pieniądze: jeśli masz dzisiaj mniej klientów, nie martw się – to cisza przed kolejnym szałem zakupów.
Aspekty planet: 1:04 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 6:03 Merkury w opozycji z Neptunem.

Wibracja dnia: Cztery
Dziś warto uporządkować sprawy finansowe i zastanowić się, jakim budżetem dysponujemy na drugi miesiąc wakacji. Zrezygnujemy z niektórych ekstrawaganckich i zupełnie niepotrzebnych wydatków.

30 lipca 2011, sobota
Księżyc w znaku Raka i od godz. 8.17 w nowiu znaku Lwa
Rano poczujemy przypływ sił, ale z powodu nowiu Księżyca trudno się będzie skupić na rachunkach czy nużących obowiązkach. O godz. 12.04 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Wenus, co sprzyja dobrej zabawie. Zapragniemy odmiany, ogarnie nas buntowniczy nastrój, możemy zmienić poranne plany. Uwaga, dzień może przynieść wybuch sporów i kłótni, bo ludzie będą ze sobą rywalizować. Co się uda: towarzyskie spotkania, imprezy kulturalne, spacery, podróże, zabawa. Unikajmy: nadmiaru domowych obowiązków, chętnie od nich uciekniemy. Dieta: zapragniemy egzotycznych smaków, spróbuj zrobić sushi lub nową sałatkę. Dom: warto zapalić kadzidło i świece dla oczyszczenia aury. Zdrowie i ruch: chętnie wybierzemy się na spacer, siłownię, pogramy w różne gry. Magia i czary: załóż coś złotego, a będziesz miał powodzenie. Ogród i rośliny: dzisiaj ciesz się ich pięknem, układaj nowe kompozycje, wycinaj stare kwiaty i liście. Biznes i pieniądze: w handlu i rozrywkach ożywienie.
Aspekty planet: 12:04 Księżyc w koniunkcji z Wenus, 15:48 Księżyc w trygonie z Uranem, 20:41 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem, 23:23 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem.

Wibracja dnia: Pięć
Wibracja Piątki sprzyja zdobywaniu ciekawych wiadomości. Dzieci będą dziś bardzo ruchliwe i pomysłowe, zajmij je ciekawym hobby lub sportem.

31 lipca 2011, niedziela
Księżyc w znaku Lwa
Przed nami sympatyczna niedziela, a Księżyc w znaku Lwa sprzyja odpoczynkowi i dobrej zabawie. Nie oszczędzaj dzisiaj na tym, co sprawia ci przyjemność. Udadzą się imprezy, grillowanie, a także zajęcia związane ze sztuką i modą. Warto ruszyć się z domu i pobyć wśród przyjaciół. Co się uda: szybko zakończ niechciane sprawy, baw się i spotykaj z ludźmi, będzie wesoło. Unikajmy: kłótni o styl życia i polityczne przepychanki, rywalizacji z silniejszymi. Dieta: rano warto zjeść porządne śniadanie, a po południu dać żołądkowi odpocząć. Dom: chętnie zaprosimy gości i będziemy się chwalić tym, co mamy. Możesz wymyślać nowe dekoracje i aranżacje. Zdrowie i ruch: ostrożnie, dziś bardzo łatwo o stłuczenia i kontuzje. Magia i czary: zamieć podłogę i wyobraź sobie, jak wyganiasz z domu biedę i kłopoty. Ogród i rośliny: podlewaj, wymyślaj nowe aranżacje i klomby. Biznes i pieniądze: zachowaj spokój, bądź uprzejmy dla klientów, dziś każdy chce być bardzo ważny. W handlu większe obroty.
Aspekty planet: 5:10 Księżyc w sekstylu z Saturnem.

Wibracja dnia: Sześć
Szóstka to wibracja troski i miłości, jaką otaczamy innych. Przyniesie szczęście zakochanym i tym, którzy wybierają się dzisiaj na pierwszą randkę.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>