Horoskop miesięczny na Słońce w Lwie 23.07 – 23.08.2011

Nowy astrologiczny miesiąc powitaliśmy 23 lipca.

Słońce w znaku Lwa przebywa w swoim własnym znaku i z tej przyczyny jego wpływ jest szczególnie silny. Słońce w znaku Lwa uwypukli w ludziach cechy, które związane są z przywództwem, rywalizacją i pragnieniem dominacji nad innymi. Przed nami miesiąc szumnych obietnic, wielkich gestów i jeszcze większych wydatków. To doskonały czas dla ludzi pozbawionych kompleksów i mocno przekonanych do słuszności swoich racji. Przywódcy złożą nowe deklaracje, aktorzy zagrają lepiej, hazardziści postawią wszystko na jedną kartę. Szczególnie istotne staną się kwestie związane z finansowaniem partii, ugrupowań i ruchów politycznych.

Słońce w znaku Lwa bardzo sprzyja osobom, które pokazują się publicznie. Branże związane ze środkami masowego przekazu (raczej rozrywką niż programami informacyjnymi), fonografią, reklamą, sztuką staną się przedmiotem dyskusji. Kto liczy na udany debiut, ten wcale nie powinien się zrażać „sezonem ogórkowym”. PRZECZYTAJ PROGNOZĘ DLA TWOJEGO ZNAKU ZODIAKU.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>