Horoskop tygodniowy 1-7.08.2011

Autorka: Miłosława Krogulska

W tym tygodniu Księżyc zmierza do pełni, a więc poczujemy przypływ pozytywnej energii. Będziemy bardzo szybko i samodzielnie podejmować decyzje, bez oglądania się na maruderów i krytyków. To idealny czas, aby wyjechać na wakacje, zdobywać górskie szczyty i zwiedzać niezwykłe zabytki. Kto zabierze się za uprawianie sportu, temu Księżyc będzie wyjątkowo w tym tygodniu sprzyjał. W poniedziałek 1.08 Wenus w trygonie z Uranem i Słońce w kwadraturze z Jowiszem, co sprawi, że warto zaryzykować w sprawach finansowych i zawodowych. W środę 3.08 Merkury wejdzie w retrogradację, a Mars przejdzie do znaku Raka. Przez najbliższe trzy tygodnie wystrzegajmy się podpisywania ważnych umów, kupowania samochodów i sprzętu elektronicznego. W piątek Neptun wkracza ruchem wstecznym do znaku Wodnika (gdzie pozostanie do lutego 2012 r.) a Wenus ustawi się w kwadraturze z Jowiszem. Przyjaciele i znajomi na pewno nie zapomną o nas, weekendowe wyprzedaże znów będą nas kusić, a imprezy będą bardzo udane.

1 sierpnia 2011, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa i od godz. 10.43 w znaku Panny
Dzisiaj nasze nastroje będą zmienne, możemy stać się bardzo nerwowi. Zastanów się, co naprawdę jest warte uwagi i pracy, a z czego można zrezygnować. Po południu uda się zrobić zakupy i domowe porządki, bo o godz. 12.29 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Merkurym. Warto też zadbać o zdrowie i urodę, odwiedzić lekarza i zacząć zdrowiej żyć. Co się uda: medytacja, domowe porządki, rachunki i podsumowania. Unikajmy: miłosnych kłótni z partnerem, dziś uczucia walczyć będą z logiką! Dieta: poczujemy nieprzepartą ochotę na chińskie dania lub inne egzotyczne smaki. Dom: zabierz się za przemeblowanie lub ciężkie prace. Zdrowie i ruch: warto wybrać się na basen lub zajęcia jogi. Magia i rytuały: dziś zadbaj o domowe zwierzęta, otocz je miłością i opieką. Ogród i rośliny: po południu możesz przesadzać iglaki. Biznes i pieniądze: bądź cierpliwy, dzisiaj klienci będą oglądać, a nie kupować.
Aspekty planet: 6:10 Wenus w trygonie z Uranem, 8:21 Księżyc w sekstylu z Marsem, 10:52 Księżyc w opozycji z Neptunem, 12:29 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 16:43 Słońce w kwadraturze z Jowiszem, 19:36 Księżyc w trygonie z Plutonem.

Wibracja dnia: Cztery
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy punktualni i dobrze zorganizowani. W sklepach Czwórka pomaga wytargować dobrą cenę.

2 sierpnia 2011, wtorek
Księżyc w znaku Panny
Dzisiaj ludzie będą nerwowi i krytyczni. Wszyscy będą chadzali swoimi drogami, trudno będzie nakłonić innych do współpracy, bo każdy będzie chciał być lepszy od innych.  Możesz też zabrać się za ciężkie domowe prace, mycie okien, przesuwanie mebli. Warto też zadbać o zdrowie. Co się uda: pomaganie innym, rodzinne spotkania i wizyty u przyjaciół. Unikajmy: dyskusji o polityce i pieniądzach, szczególnie ze starszymi osobami. Dieta: do każdej potrawy niezbędne są dzisiaj kolorowe sałatki. Dom: dziś zastanawiaj się, jak wygodniej urządzić mieszkanie, zabierz się za cięższe prace. Zdrowie i ruch: wieczorem możemy być zmęczeni, uważaj za kierownica. Magia i rytuały: weź kąpiel w olejkach, dziś powiodą się rytuały dodające atrakcyjności. Ogród i rośliny: możesz przesadzać i nawozić. Biznes i pieniądze: w sklepach klienci będą wyjątkowo marudni i niezdecydowani.
Aspekty planet: 1:39 Księżyc w trygonie z Jowiszem.

Wibracja dnia: Pięć
Wibracja Piątki sprzyja wakacyjnej zabawie. Będziemy dzisiaj twórczy, kreatywni i bardzo pomysłowi.

3 sierpnia 2011, środa
Księżyc w znaku Panny i od godz. 12.05 w znaku Wagi
Licz dzisiaj tylko na siebie, bo rano wszyscy będą się spieszyć i krytykować innych. O godz. 12.07 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Marsem. Lepiej unikać sporów, bo nie doprowadzą do rozstrzygnięcia, a tylko podzielą ludzi. Po południu będzie można znaleźć dobre rozwiązania. Wieczorem udadzą się randki i wyjścia do kina lub teatru. Co się uda: ambitne plany, dyskusje, prezentacje, szkolenia i zakupy. Unikajmy: nudnych zajęć, rachunków i spraw wymagających skupienia i samotności. Dieta: daniom z ostrymi przyprawami bardzo trudno będzie się oprzeć. Dom: zapal aromatyczne świece i kadzidło, przesyć dom pięknym zapachem. Zdrowie i ruch: dzisiaj ruszaj się, tańcz, spaceruj, odkrywaj nowe dziedziny sportu. Magia i rytuały: pal czerwone świece, wizualizuj miłość i radość. Ogród i rośliny: obetnij uschnięte kwiaty. Biznes i pieniądze: dzisiaj planuj reklamy swoich usług lub produktów.
Aspekty planet: 5:51 Merkury wchodzi w retrogradację, 11:23 Mars wkracza do znaku Raka, 12:07 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 12:55 Mars w trygonie z Neptunem, 19:13 Księżyc w opozycji z Uranem, 20:54 Księżyc w kwadraturze z Plutonem.

Wibracja dnia: Sześć
Szóstka sprzyja rodzinnym sprawom. Będziemy mieli więcej cierpliwości do krewnych, dzieci, a nawet sąsiadów, dlatego nie myśl tylko o sobie.

4 sierpnia 2011, czwartek
Księżyc w znaku Wagi
Dziś warto współpracować z innymi. Rano możemy być senni, bo o godz. 8.54 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Saturnem. Wszyscy będą sobie życzliwi, chętnie podzielą się swoimi sposobami na radzenie sobie z trudnościami. Po południu rozmawiaj z szefem lub krewnymi na poważniejsze tematy. Łatwo zdobędziemy potrzebne informacje lub uzgodnimy wspólne stanowisko i podzielimy się obowiązkami. Co się uda: załatwianie spraw urzędowych, korzystanie z pośrednictwa i porad. Unikajmy: pośpiechu, rozmów o polityce i plotek. Dieta: przypomnimy sobie smaki z dzieciństwa, zapragniemy słodyczy. Dom: możesz robić wielkie pranie, a także mycie samochodu. Zdrowie i ruch: nie będziemy mieli ochoty na wysiłek i rywalizację. Magia i rytuały: zaczaruj samochód w intencji bezpiecznej jazdy. Ogród i rośliny: przycinaj żywopłot, koś trawnik. Biznes i pieniądze: wymyślaj nowe usługi, najlepiej skierowane do kobiet i dzieci.
Aspekty planet: 00:58 Księżyc w sekstylu z Wenus, 7:06 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 8:54 Księżyc w koniunkcji z Saturnem.

Wibracja dnia: Siedem
Siódemka sprzyja refleksji. Dziś możesz sięgnąć po ważne książki, a także porozmawiać z kimś, kto jest dla ciebie autorytetem.

5 sierpnia 2011, piątek
Księżyc w znaku Wagi i od godz. 13.58 w znaku Skorpiona
Zapowiada się nerwowy dzień, bo ludzie będą walczyć o swoje zyski i korzyści. Postaraj się nie spóźniać i panuj nad nerwami, a wszystko się uda. Lepiej unikać dzisiaj wizyt w urzędach lub dalekich podróży. Popołudnie sprzyja domowym sprawom, dbaniu o urodę, zajmowaniu się sprawami związanymi ze zdrowiem. O godz. 16.28 Księżyc znajdzie się w trygonie z Marsem i doda nam optymizmu w układaniu weekendowych planów. Co się uda: odpoczynek, pisanie listów i ważnych pism. Unikajmy: rano kłótliwych osób, a wieczorem plotek i rozmów o skandalach. Dieta: dziś łatwiej zrezygnujesz z cukru. Dom: dzisiaj możesz robić większe porządki, ale unikaj mycia podłóg, bo zostaną smugi. Zdrowie i ruch: dbaj dzisiaj o skórę i włosy, wybierz się do kosmetyczki. Nawilżaj, depiluj, zaczynaj zdrowszą dietę. Magia i rytuały: rozpal świece w intencji powodzenia twoich życiowych planów. Ogród i rośliny: po południu porządnie podlej wszystkie rośliny. Biznes i pieniądze: zrób rachunki i porządki w komputerze i telefonie.
Aspekty planet: 1:20 Merkury w sekstylu z Marsem, 5:12 Neptun wkracza ruchem wstecznym do znaku Wodnika, 6:35 Wenus w kwadraturze z Jowiszem, 12:48 Słońce w sekstylu z Saturnem, 13:57 Księżyc w trygonie z Neptunem, 15:34 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 16:28 Księżyc w trygonie z Marsem, 22:56 Księżyc w sekstylu z Plutonem.

Wibracja dnia: Osiem
Wibracja Ósemki sprawi, że będziemy liczyć pieniądze i szukać okazji do zarobku. Dobry dzień dla czarów i rytuałów, które mają na zapewnić powodzenie finansowe.

6 sierpnia 2011, sobota
Księżyc w kwadrze w znaku Skorpiona
Dziś ludzie będą chronić swoją prywatność i zwracać większą uwagę na szczegóły i drobiazgi. Lepiej unikać dzisiaj trudnych rozmów, bo wszyscy będą myśleć przede wszystkim o sobie. Konflikty mogą mieć przykre skutki, nie angażuj się w to, co cię bezpośrednio nie dotyczy. Co się uda: rodzinne spotkania, randki, sen i odpoczynek. Unikajmy: kłótni o pieniądze i stare błędy, dziś słowa mogą się nam wymknąć spod kontroli. Dieta: pierogi i naleśniki cieszyć się będą wielkim powodzeniem. Dom: kuchenne prace uda się zrobić bardzo szybko, ale unikaj prania. Zdrowie i ruch: ostrożnie, dzisiaj łatwo o kontuzje i większe siniaki! Magia i rytuały: dzisiaj pal świece w intencji zgody i bezpieczeństwa wszystkich domowników. Ogród i rośliny: możesz nawozić i rozsadzać. Biznes i pieniądze: unikaj nagłych i ryzykownych decyzji, chciwość to zguba!
Aspekty planet: 5:53 Księżyc w opozycji z Jowiszem, 7:58 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 13:09 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

Wibracja dnia: Dziewięć
Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć sprawy i znajomości, które przestały cię interesować. Nie żałuj tego, co minęło. Popatrz w optymizmem w przyszłość.

7 sierpnia 2011, niedziela
Księżyc w znaku Skorpiona i od godz. 17.22 w znaku Strzelca
Dzień sprzyja prywatnym sprawom i zajęciom, które wymagają precyzji i skupienia. Będziemy bardziej niż zwykle ciekawi informacji, którymi mogą się z nami podzielić znajomi, a nawet sąsiedzi, bo o godz. 17.15 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Marsem. Uważaj na słowa i trzymaj się z daleka od plotkarzy, bo dzisiaj wszyscy chcą się czegoś o innych dowiedzieć. Co się uda: układanie ambitnych planów, wprowadzanie w życie nowych pomysłów. Unikajmy: pośpiechu i rywalizacji, dziś łatwo będzie o ostre i przykre słowa. Dieta: chętnie sięgniemy po mięso i ostre przyprawy. Dom: nie staraj się być idealny, szkoda całej niedzieli na zakupy lub porządki. Zdrowie i ruch: to nie dobry dzień na wyścigi lub sporty zespołowe, możliwe kontuzje. Magia i rytuały: uporządkuj portfel, abyś miał miejsce na nowe pieniądze. Ogród i rośliny: rano podlewaj, wieczorem możesz kosić trawę. Biznes i pieniądze: układaj plany na następny miesiąc.
Aspekty planet: 17:15 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 17:55 Księżyc w kwadraturze z Merkurym.

Wibracja dnia: Jeden
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy dziś myśleć o nowych możliwościach. Łatwo  zapomnisz o kompleksach, bo Jedynka to wibracja odwagi w zaczynaniu nowych spraw.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>