Horoskop tygodniowy 26.09-2.10.2011

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Przed nami emocjonujący tydzień. Na niebie wiele się będzie działo, a w naszym życiu wszystko przyspieszy. Nasze decyzje i sprawy zaczną być bardziej zależne od innych ludzi. Słońce i Merkury tworzą dynamiczne aspekty z Uranem i Plutonem, a to oznacza, że musimy być czujni i nie dać się nikomu zaskoczyć. Przygotujmy się na niespodzianki i zmiany wcześniej ustalonych planów w poniedziałek, bo Słońce ustawi się w opozycji do Urana. Najbardziej zdecydowane i opanowane będą Panny, do nich też należą największe sukcesy tego dnia.  Wtorek sprzyja Bliźniętom, Wagom i Wodnikom, bo nów w znaku Wagi sprawi, że będą potrzebne, ważne i niezastąpione. Merkury w opozycji do Urana ostrzega przed szybką jazdą i kupowaniem sprzętów elektronicznych.

W środę Słońce i Merkury ustawią się w kwadraturze z Plutonem, co doda nam sił i determinacji w działaniu, ale uaktywni również naszych przeciwników. Nie stracą głowy Byki, Panny i Koziorożce, bo w środę najwięcej zyskają ci, którzy nie kierują się emocjami, ale intelektem i zdrowym rozsądkiem.
W czwartek na sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym mogą liczyć Raki, Skorpiony i Ryby. Merkury w sekstylu z Marsem ułatwi nam podejmowanie trudnych decyzji oraz sprzyja sportowym aktywnościom.
W piątek nie nastawiajmy się na romantyczne spotkania czy wzruszenia, bo Wenus ustawi w koniunkcji z Saturnem. Tylko Koziorożce odnajdą się w formalnej i nieco sztywnej atmosferze tego dnia.
W weekend najlepiej będą sobie radzić Barany, Lwy i Strzelce. W sobotę Księżyc w sekstylu ze Słońcem i Merkurym zapewni nam miły relaks po pracowitym i emocjonującym tygodniu. W niedzielę Bliźnięta spotkają kogoś, kto ich czymś zaciekawi i może odmieni ich życie.

 

26 września 2011, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny
Nie zapomnij dzisiaj o ważnych sprawach, terminach i rachunkach. Ludzie będą dzisiaj kierować się logiką i własnymi korzyściami, nie będą zwracać uwagi na cudze potrzeby. Znajdź czas na obowiązki, nie odkładaj niczego na później. Możliwe kontrole i sprawdziany. W miłości ostrożnie, dziś można nagle wyswobodzić się z toksycznych związków. Co się uda: porządki, poufne narady, planowanie zadań na jesień. Unikajmy: narzekania, dzisiaj zły nastrój jest zaraźliwy. Dieta: uważaj, dzisiaj łatwo się uczulić. Dom: wyrzuć stare rachunki, zrób porządek w telefonie i torebce. Zdrowie i ruch: idealny dzień na oczyszczającą dietę lub nawet głodówkę. Ogród i rośliny: zrób porządek w narzędziach, owijaj rośliny na zimę. Magia i rytuały: posyp próg solą, a nie przekroczą go wrogowie. Biznes i pieniądze: zrób porządek w listach, komputerze i telefonie.

Wibracja dnia: Trzy
Wibracja Trójki sprzyja randkom i szalonym, kreatywnym pomysłom. Dlatego pozwól sobie na odrobinę fantazji, znajdź czas na odpoczynek i zabawę.

27 września 2011, wtorek
Księżyc w nowiu w znaku Panny i od godz. 6.52 w nowiu w znaku Wagi
Załatwiaj dzisiaj ważne sprawy, ale we wszystkim słuchaj swojej intuicji. Dziś o godz. 13.10 czeka nas nów Księżyca, a więc przez przypadek różne sekrety lub ukrywane wcześniej intencje mogą wyjść na jaw. Sny i wizje, jakich doświadczymy, mogą być prorocze. W domu unikaj prania i pastowania, dziś możesz być roztargniony. Co się uda: zrezygnuj z tego, co ci szkodzi; podejmuj nowe postanowienia. Unikajmy: kłótni, dziś wszyscy chcą mieć ostatnie słowo. Dieta: nie jedź dzisiaj słodyczy, nie pij alkoholu, bo podczas nowiu bardzo szkodzą. Dom: możesz dziś zabrać się za przemeblowanie, planować większe zmiany. Zdrowie i ruch: pij wodę mineralną, oczyszczaj organizm i medytuj. Ogród i rośliny: nie przesadzaj i nie przestawiaj roślin doniczkowych. Magia i rytuały: uporządkuj swoje karty i talizmany, przemyj kamienie pod bieżącą wodą. Biznes i pieniądze: tnij koszty i szukaj oszczędności.

Wibracja dnia: Cztery
Czwórka przypomni ci prywatnych sprawach, porządkach w kalendarzu i zaległych książkach do przeczytania. Koniecznie znajdź czas tylko dla siebie, Czwórka sprzyja ważnym przemyśleniom.

28 września 2011, środa
Księżyc w znaku Wagi
Dzień minie nam w spokojnej, a nawet nieco sennej atmosferze. Na wszelki wypadek nie żartuj z szefa i postaraj się nie spóźniać na spotkania, dziś lepiej być uprzejmym i zgodnym. O godz. 8.34 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Wenus, a o godz. 11.38 w koniunkcji z Saturnem, co nie sprzyja męczącej pracy. Najlepiej zajmij się dzisiaj urodą i odpoczynkiem. Dobry dzień na randki, zakupy, reklamę czy zaczynanie nowych spraw zawodowych. Co się uda: odpoczynek, dbanie o zdrowie i urodę. Unikajmy: zakupów, dzisiaj będziemy przesadnie rozrzutni i niecierpliwi. Dieta: zacznij kurację witaminową lub dietę bogatą w błonnik i mikroelementy. Dom: pij soki, oczyszczaj organizm, rób peeling i depilację. Zdrowie i ruch: wybierz się na basen lub sesję jogi. Ogród i rośliny: grab liście, w domu ustawiaj nowe kompozycje z doniczek. Magia i rytuały: noś ozdoby z różowego kwarcu, a przyciągniesz miłość. Biznes i pieniądze: zastanów się, na czym możesz zaoszczędzić lub co możesz o wiele lepiej wykorzystać.

Wibracja dnia: Pięć
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy dzisiaj pomysłowi i bardziej skoncentrowani na swoich sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, nie słuchaj maruderów, a postawisz na swoim!

29 września 2011, czwartek
Księżyc w znaku Wagi i od godz. 6.06 w znaku Skorpiona
Unikaj dzisiaj podejmowania ryzykownych decyzji, bo ludzie będą nerwowi i nieuprzejmi Księżyc w znaku Skorpiona skłania do niepotrzebnej rywalizacji i szukania wrogów tam, gdzie ich nie ma. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na sny i przeczucia. O godz. 16.13 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Marsem, co przynosi kłótnie. Unikaj wielkich porządków, prania, mycia podłóg, bo mogą zostać smugi lub coś się zaleje. Co się uda: praca, medytacja, odkrywanie tajemnic. Unikajmy: dyskusji o polityce, emocje mogą zaćmić rozsądek.  Dieta: zamiast gotować tradycyjny obiad, przygotuj mnóstwo sałatek. Dom: wietrz pokoje i pal kadzidła. Uroda: dbaj o cerę i włosy, kładź maseczki. Zdrowie i ruch: wybierz się na basen lub sesję jogi, unikaj rywalizacji. Ogród i rośliny: wykopuj byliny, osłaniaj rośliny. Biznes i pieniądze: układaj długofalowe plany, zastanawiaj się nad strategią i podziałem pracy.

Wibracja dnia: Sześć
Wibracja Szóstki pomaga uporządkować rodzinne sprawy, sprzyja zawieraniu zgody. Będziemy serdeczni, wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u naszych dalszych krewnych.

30 września 2011, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Lepiej unikać sporów, bo nie doprowadzą do rozstrzygnięcia, a tylko podzielą ludzi. Nie przekonuj innych do swojego zdania, bo ludzi trudno będzie nakłonić do współpracy.  Warto uprawiać sport, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzień nie sprzyja randkom i towarzyskim spotkaniom. Co się uda: narady, zawodowe spotkania, zakupy i podróże. Unikajmy: zabierania się za bardzo męczące prace fizyczne. Dieta: chętnie skosztujemy nieznanych potraw. Dom: zadbaj o piękno, dekoruj, planuj remonty i przemeblowania. Zdrowie i ruch: dziś bobrze będzie ćwiczyć w grupie, wybierz się na aerobik lub siłownię. Ogród i rośliny: podlewaj iglaki i rośliny w doniczkach. Magia i rytuały: weź kąpiel w olejkach, a nabierzesz więcej energii. Biznes i pieniądze: licz pieniądze, przeprowadzaj kontrole, odwiedź księgową.

Wibracja dnia: Siedem
Wibracja Siódemki sprzyja nauce, dlatego dzisiaj rozwiązuj trudne zadania, pisz wypracowania lub pomagaj dzieciom w lekcjach.

1 października 2011, sobota
Księżyc w znaku Skorpiona i od godz. 6.43 w znaku Strzelca
Dzień sprzyja uprawianiu sportu. Zainteresujemy się także tym, co słychać u znajomych. Udadzą się randki i zajęcia, które związane są ze sztuką i hobby. We wszystkim będziemy szybcy i zdecydowani, bardziej pewni siebie i weseli, bo o godz. 19.30 Księżyc znajdzie się w trygonie z Marsem. W kuchni testuj nowe smaki, nieznane przyprawy i egzotyczne przepisy. Co się uda: twórczość artystyczna, randki, sport. Unikajmy: sąsiedzkich kłótni, trudnych rozmów z bliskimi osobami. Dieta: dziś organizm nadrabia zaległości w przyswajaniu białka. Dom: wyrzuć z szafy to, w cym od dawna nie chodzisz. Zdrowie i ruch: ćwiczenia pomogą nam zachować dobry humor. Ogród i rośliny: okrywaj je na zimę, podkładaj ściółkę. Magia i rytuały: noś agaty i jaspisy, a korzystnie wpłyniesz na aurę. Biznes i pieniądze: dobrych inspiracji szukaj w internecie.

Wibracja dnia: Sześć
Poświęć czas na rodzinne sprawy, zapytaj krewnych o ich potrzeby. Wibracja Szóstki sprzyja długim rozmowom i znajdowaniu wyjścia z kłopotów.

2 października 2011, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Staniemy się dzisiaj weseli i odważni, co sprzyja nauce i nawiązywaniu ciekawych znajomości. Dzień sprzyja ciekawym wydarzeniom towarzyskim i artystycznym. Warto się ruszyć z domu, bo możesz dzisiaj znaleźć sobie niezwykłe zainteresowania lub pozbyć się kompleksów. Bardzo dobry dzień na naukę. Co się uda: podróże, szybkie decyzje, nauka, spotkania na mieście. Unikajmy: pouczania innych, dziś możliwe są nieporozumienia i kłótnie. Dieta: docenimy uroki tradycyjnej kuchni, nabierzemy ochoty na słodycze. Dom: dzisiaj zrób sobie wolne od męczących porządków czy prasowania. Zdrowie i ruch: warto wybrać się na basen lub do sauny. Ogród i rośliny: grab liście, pal ognisko. Magia i rytuały: zapal świece i kadzidła, niech ogień doda ci siły. Biznes i pieniądze: klienci mogą wybrzydzać, bądź wyrozumiały.

Wibracja dnia: Siedem
Siódemka to wibracja nauki i refleksji. Pod jej wpływem uda się zrobić w życiu trochę porządków, a także zrezygnować z niezdrowych przyzwyczajeń.

Słońce 2 º 34´ – 9 º 25´ Wagi
Praca w grupie przyniesie większe efekty.

Księżyc 11 º 49´ Panny – 25 º 18´ Strzelca
Nauka będzie nam szybko wchodzić do głowy.

Merkury 0 º 13´ – 12 º 39´ Wagi
Podpisujmy umowy i negocjujmy ceny.

Wenus 13 º 31´ – 22 º 14´ Wagi
Pomóż tym, którzy sami nie dają sobie z czymś rady.

Mars 4 º 12´ – 8 º 22´ Lwa
Walczmy o swoje, jest szansa na szybkie zwycięstwo.

Jowisz 9 º 11´ – 8 º 32´ Byka w retrogradacji
Nie bądźmy rozrzutni, zróbmy plan wydatków.

Saturn 18 º 01´ – 18 º 51´ Wagi
Poważnie podejdźmy do zawodowych zobowiązań.

Uran 2 º 34´ – 2 º 17´ Barana w retrogradacji
Ruch na powietrzu wzmocni nasz organizm.

Neptun 28 º 39´ – 28 º 31 ´Wodnika w retrogradacji
Poznasz ciekawych i inspirujących przyjaciół.

Pluton 4 º 54´ – 4 º 57´ Koziorożca
Rozmawiaj o podwyżce lub awansie.

Próżny kurs Księżyca:
26.09 od g. 00:00 do 27.09 do g. 6:52.
29.09 od g. 3:52 do g. 6:06.
1.10 od g. 4:19 do g. 6:43.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>