Kurs astrologii – podstawy 5.10-9.11.2007 W-wa

W październiku zapraszamy na kurs astrologii dla początkujących. Będziemy spotykać się w piątki 18.00-21.00 w naszym biurze na Ochocie w Warszawie od 5.10 do 9.11 (pięć spotkań). Zapisy i info u mnie 0-600-218-488 lub u Milki 0-600-218-588. Zapraszamy!

Na kursie zapoznamy się z podstawowymi zasadami działania astrologii, poznamy i nauczymy się odczytywać relacje między poszczególnymi znakami zodiaku i zapoznamy się z symboliką planet oraz znaczeniem aspektów. Poznamy też elementy horoskopu indywidualnego i nauczymy się podstawowych zasad jego interpretacji. Każdy z uczestników pracuje w trakcie na swoim horoskopie urodzeniowym, dzięki czemu poznaje nie tylko podstawy astrologii, ale również swój horoskop.

Celem kursu jest zdobycie astrologicznych podstaw, które pozwolą uczniom samodzielnie kształcić sie dalej i uczestniczyć w warsztatach i kursach dla zaawansowanych (u nas i u innych nauczycieli astrologii).

Nie trzeba wcześniej czytać żadnych książek, na zajęciach będziemy uczyć się i zapamiętywać podstawowe elementy horoskopu i systemu, jakim jest Zodiak, aby później posługiwać się nimi swobodnie samodzielnie. Zapraszamy osoby zupełnie nie znające astrologii a zainteresowane tym systemem wiedzy, jak również osoby, które chciałyby powtórzyć czy odświeżyć swoje wiadomości.

Ilość miejsc na kursie – do 10 osób

Tematyka zajęć:
1. Wstęp do astrologii: krótka historia, obserwowanie nieba, skąd się bierze horoskop, przegląd podstawowych książek i programów astrologicznych. Planety i ich charakterystyka, aspekty planet.
2. Żywioły i jakości, znaki zodiaku i ich powiązania.
3. Planety a znaki zodiaku.
4. Domy horoskopu.
5. Podstawy interpretacji horoskopu: teoria i ćwiczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>