Horoskop tygodniowy 31.10-6.11.2011

Autorki: Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska

Planety dadzą nam w tym tygodniu spokojnie odpocząć i zająć się swoimi sprawami. Listopadowy długi weekend zawsze wiąże się z wyjazdami i rodzinnymi spotkaniami. Wykorzystajmy ten czas, aby wreszcie trochę więcej czasu spędzić z bliskimi. Merkury i Wenus opuszczą znak Skorpiona i przejdą do znaku Strzelca, co oznacza przypływ pomysłów, więcej gotówki na hobby i inwestycje oraz możliwość poznania nowych ludzi. Weekend przeznaczymy na odpoczynek i rozrywkę.

Tydzień zacznie się sennie, leniwie, ale dla niektórych wzruszająco. Wenus i Merkury ustawią się w poniedziałek i wtorek w kwadraturze z Neptunem, co sprzyja kameralnym spotkaniom, randkom i delektowaniu się sztuką i towarzystwem bliskich osób. W poniedziałek Skorpiony i Byki będą liczyć na czyjąś pomoc i na pewno ją dostaną. We wtorek Merkury, który ustawi się w kwadraturze z Neptunem, będzie nam psuł szyki, opóźniał ważne sprawy i skłaniał do pomyłek. Panny i Bliźnięta powinny uważać przy podpisywaniu dokumentów i płatnościach.

W środę Wenus i Merkury wkroczą do znaku Strzelca, co przyspieszy wiele spraw i skłoni nas do większego ryzyka. Strzelce i Ryby mogą wygrać na loterii lub w konkursie.

W czwartek Merkury i Wenus w trygonie z Uranem sprawią, że zajmiemy się sprzętem elektronicznym, rowerami, samochodami i naprawą różnych urządzeń. Koziorożce i Raki znajdą pomocników do zrealizowania trudnych i czasochłonnych planów.

W piątek Księżyc w znaku Ryb sprawi, że będziemy niechętnie zajmować się obowiązkami i jak najwcześniej zaczniemy weekend. Wizyta w kinie, teatrze lub koncert poprawi humor Rybom i Lwom.

W sobotę wszystkie wcześnie ustalone plany mogą się zmienić w mgnieniu oka. Żyjmy chwilą i nie przejmujmy się, że jakieś spotkanie się przesunie lub nie dojdzie do skutku. Najbardziej towarzyskie będą Bliźnięta i Byki.

Niedzielę spędzimy odpoczywając i porządkując stare sprawy i papiery. Dopiero pod koniec dnia, kiedy wieczorem Księżyc wejdzie do w znaku Barana, zapragniemy wyjść na spacer, spotkać się ze znajomymi i aktywnie wykorzystać ostatnie chwile weekendu. Najbardziej pomysłowe w wymyślaniu atrakcji dla siebie, znajomych i rodziny będą Wagi i Wodniki.

31 października 2011, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Dzisiaj uda się nam nabrać więcej dystansu do irytujących spraw. Najlepiej zajmij się pracą, rachunkami, zaplanuj spotkania z ważnymi osobami, aby na początku tygodnia załatwić coś ważnego. Możesz robić podsumowania i porządki. Dobry dzień na oczyszczającą dietę lub nawet głodówkę, ale pij dużo wody. Co się uda: odpoczynek, pisanie listów i ważnych pism, planowanie podróży. Unikajmy: rano kłótliwych osób, a wieczorem plotek i rozmów o skandalach. Dieta: dziś łatwiej zrezygnujesz z cukru, zaczynaj oczyszczanie organizmu. Dom: dzisiaj możesz robić większe porządki. Zdrowie i ruch: nawilżaj, depiluj, zaczynaj zdrowszą dietę. Biznes i pieniądze: zrób rachunki i porządki w komputerze i telefonie. Ogród i rośliny: grab, porządkuj, przycinaj byliny. Magia i rytuały: uporządkuj swoje książki, karty lub kamienie.

Wibracja dnia: Dziewięć
Wibracja Dziewiątki sprawi, że będziemy szukać oszczędności i postanowimy odzyskać stare długi. Nie zaglądaj jednak innym do portfela, bo wywołasz awanturę.

1 listopada 2011, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca i od godz. 23.09 w znaku Wodnika
Możemy być dzisiaj nerwowi i za bardzo się spieszyć. Trudno się będzie skupić na jednej sprawie. To dobry dzień, aby zacząć dietę, rzucić palenie, zmienić życie na zdrowsze i lepsze. O godz. 9.16 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Saturnem. Uważaj, aby nie urazić osób wrażliwych, nie denerwuj się podczas stania w korku lub czekania na autobus. Co się uda: pomaganie innym, rodzinne spotkania i wizyty u przyjaciół. Unikajmy: dyskusji o polityce i pieniądzach, szczególnie ze starszymi osobami. Dieta: do każdej potrawy niezbędne są dzisiaj kolorowe sałatki. Dom: dziś zastanawiaj się, jak wygodniej urządzić mieszkanie. Zdrowie i ruch: możemy być senni i nieostrożni, uważaj w podróży. Biznes i pieniądze: klienci będą wyjątkowo marudni i niezdecydowani. Ogród i rośliny: grab, porządkuj, ochraniaj rośliny przed mrozem. Magia i rytuały: zapal świece w intencji zgody w rodzinie i opieki nad domownikami.

Wibracja dnia: Siedem
Wibracja Siódemki sprzyja rodzinnym sprawom. Będziemy jednak mieli trochę mniej cierpliwości do krewnych i dzieci. Mimo tego okazana dzisiaj pomoc bardzo się komuś przyda.

2 listopada  2011, środa
Księżyc w kwadrze w znaku Wodnika
Machnij ręką na kłopoty i po prostu zacznij wszystko od nowa. Dzień może przynieść rozstrzygnięcie wielu trudnych spraw i wyjaśnienie męczących nas problemów, bo o godz. 17.39 Księżyc znajdzie się w kwadrze.  Potem aura będzie spokojniejsza, warto poćwiczyć lub wybrać się na dłuższy jesienny spacer. Co się uda: ważne rozmowy, nauka, podróże i zakupy. Unikajmy: nudnych zajęć, ale też ryzykowania i krytykowania innych. Dieta: daniom z ostrymi przyprawami bardzo trudno będzie się oprzeć. Dom: zapal aromatyczne świece i kadzidło, przesyć dom pięknym zapachem. Zdrowie i ruch: dzisiaj ruszaj się, spaceruj i zażywaj więcej mikroelementów. Biznes i pieniądze: planuj reklamy swoich usług lub produktów. Ogród i rośliny: możesz kopać, porządkować, palić liście. Magia i rytuały: pal czerwone świece, myśl o tych, którzy odeszli, a mimo tego wciąż są przy tobie.

Wibracja dnia: Osiem
Ósemka sprzyja finansom i nauce. Pod jej wpływem możesz sięgnąć po ważne książki, a także porozmawiać z kimś, kto pomoże ci zrealizować ambitne pomysły.

3 listopada 2011, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Będziemy dzisiaj bardziej pracowici. Szybko nadrobimy różne zaległości zawodowe, wpadniemy na odkrywcze pomysły. Lepiej jednak nie prosić innych o pomoc, bo wszyscy będą skupieni na swoich sprawach. Zadbaj o zdrowie, zainteresuj się naturalną medycyną. Pij wodę mineralną, dbaj o skórę, a szybko zobaczysz pozytywne efekty. Co się uda: załatwianie sprawy urzędowych, korzystanie z pośrednictwa i porad. Unikajmy: pośpiechu, pierwszych randek, a w domu rozmów o pieniądzach. Dieta: przypomnimy sobie smaki z dzieciństwa, sięgniemy po ulubione słodycze. Dom: dzisiaj możesz wykonywać cięższe prace, sprzątać i prasować. Zdrowie i ruch: nie będziemy mieli ochoty na rywalizację, dobry dzień na kosmetyczkę. Biznes i pieniądze: wymyślaj nowe usługi, szukaj informacji w Internecie. Ogród i rośliny: ochraniaj je przed mrozem, uporządkuj doniczki. Magia i rytuały: umyj samochód w intencji bezpiecznej jazdy.

Wibracja dnia: Dziewięć
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć sprawy, które przestały być zyskowne. Nie żałuj tego, co minęło, bo nie uda się tego zatrzymać. Popatrz w optymizmem w przyszłość.

4 listopada 2011, piątek
Księżyc w znaku Wodnika i od godz. 8.19 w znaku Ryb
Rano załatwiaj ważne sprawy, a potem zajmij się rachunkami i porządkami. O godz. 13.03 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Merkurym, a to kusi do narzekania i marudzenia. Nie daj się dzisiaj wykorzystać ludziom, którzy udają nieporadnych. Dzień sprzyja medytacji, rozwojowi duchowemu, dobrej lekturze i nauce. Nie zaczynaj dzisiaj spraw, które wymagają ryzyka lub są męczące. Co się uda: medytacja, domowe porządki, drobne rachunki i porządki. Unikajmy: decydujących rozmów, bo dziś uczucia walczyć będą z logiką! Dieta: Licz kalorie! Poczujemy nieprzepartą ochotę na chińskie dania lub inne egzotyczne smaki. Dom: Zabierz się za przemeblowanie lub ciężkie prace, ale unikaj prania i pastowania. Zdrowie i ruch: warto wybrać się na basen lub zajęcia jogi. Biznes i pieniądze: bądź cierpliwy, dzisiaj klienci będą wszystko bardzo długo oglądać. Ogród i rośliny: podlewaj iglaki, jeśli nie ma mrozu. W domu nawilżaj rośliny doniczkowe. Magia i rytuały: dziś zadbaj o domowe zwierzęta, otocz je miłością i opieką.

Wibracja dnia: Jeden
Wibracja Jedynki najpierw pomoże w samodzielnej pracy, a potem przypomni nam o odpoczynku i rozrywce. Będziemy dzisiaj twórczy, kreatywni i bardzo pomysłowi.

5 listopada 2011, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Rano warto szybko uporać się z podstawowymi domowymi i rodzinnymi obowiązkami, bo na wielkie porządki nie znajdziemy dzisiaj siły. Od południa nabierzemy ochoty na towarzyskie spotkania, randki, dłuższe wizyty i spacery. Zajmij się odpoczynkiem i szukaj piękna. Dobry dzień na randki i spotkania z przyjaciółmi. Co się uda: rodzinne spotkania, randki, poważne rozmowy. Unikajmy: kłótni o pieniądze i stare błędy, pewnych słów nie da się łatwo cofnąć. Dieta: pierogi i naleśniki cieszyć się będą wielkim powodzeniem. Dom: kuchenne prace i porządki uda się zrobić bardzo szybko, ale unikaj wielkiego prania. Zdrowie i ruch: ostrożnie, dzisiaj łatwo o kontuzje i większe siniaki! Biznes i pieniądze: unikaj nagłych i ryzykownych decyzji, chciwość to zguba! Ogród i rośliny: podlej rośliny doniczkowe, zawijaj chochoły, grab liście. Magia i rytuały: dzisiaj pal świece w intencji zgody i bezpieczeństwa wszystkich domowników.

Wibracja dnia: Dwa
Wibracja Dwójki sprawi, że będziemy wyrozumiali i w dobrych humorach. Warto współpracować z innymi, pytać ludzi o zdanie. W sklepach Dwójka pomaga wynegocjować dobrą cenę.

6 listopada 2011, niedziela
Księżyc w znaku Ryb i od godz. 20.03 w znaku Barana
Najlepiej spędzić niedzielę w domowych pieleszach, wyspać się i odpocząć. Aura sprzyja rodzinnym sprawom, ale porządki mogą być męczące i stresujące. Będziemy nieufni i niezdecydowani. Odpocznij, obejrzyj ulubione filmy i nie daj się ogarnąć atakowi jesiennej chandry. O godz. 22.16 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Uranem, nie oglądaj denerwujących programów, bo trudno ci będzie zasnąć. Co się uda: układanie ambitnych planów, odpoczynek, spotkania z ciekawymi znajomymi. Unikajmy: pośpiechu i rywalizacji, dziś więcej osiągniesz uśmiechem. Dieta: chętnie sięgniemy po mięso i ostre przyprawy. Dom: nie staraj się być idealny, szkoda całej niedzieli na zakupy lub porządki. Zdrowie i ruch: to nie dobry dzień na wyścigi lub sporty zespołowe, możliwe kontuzje. Biznes i pieniądze: układaj plany na następny tydzień. Ogród i rośliny: jeśli nie ma mrozu, podlewaj i porządkuj. Magia i rytuały: uporządkuj portfel, abyś miał miejsce na nowe pieniądze.

Wibracja dnia: Trzy
Wibracja Trójki sprawi, że będziemy dziś myśleć tylko zabawie i odpoczynku. Łatwo  zapomnisz o kompleksach, bo Trójka to wibracja odwagi i optymizmu w miłości.

Pozycje planet i Świateł:

Słońce  7 º 12´ – 14 º 12´ -Skorpiona
Rodzinne spotkania wyciszą nas i pomogą podjąć słuszne decyzje. Skorpiony będą duszą towarzystwa.

Księżyc 4 º 14´ Koziorożca – 2 º 26´ Barana
Bez dobrego planu nasza praca pójdzie na marne. Koziorożce będą sobie najlepiej dawać radę w pracy.

Merkury 26 º 16´ Skorpiona – 5 º 39´ Strzelca
Nabierzemy ochoty na wyjazdy, wycieczki i spacery. Strzelce poprawią swoją kondycję i zaczną uprawiać nowy sport.

Wenus 27 º 03´ Skorpiona – 5 º 44´ Strzelca
Poprawi się stan naszych finansów. Przedsiębiorcze Barany spłacą długi i załatwią nowe dodatkowe zlecenia.

Mars 24 º 11´ – 27 º 52´ Lwa
Wytrwałość zaprowadzi nas w końcu do upragnionego celu. Szczególnie uparte w realizacji swoich celów będą Wodniki.

Jowisz 5 º 01´ – 4 º 05´ Byka w retrogradacji
Rodzinne święto sprzyja wyjaśnianiu nieporozumień między krewnymi. Wszystkich ostatecznie pogodzą Wagi.

Saturn 22 º 15´ – 23 º 05´ Wagi
Kontrolujmy wydatki, nie rzucajmy się na przeceny i okazje w sklepach. Rozsądne w wydawaniu będą Raki.

Uran 1 º 17´ – 1 º 05´ Barana w retrogradacji
Nie buntujmy się bez powodu i dostosujmy się do reguł i regulaminów. Byki będą pilnować porządku i poszanowania tradycji.

Neptun 28 º 09´ – 28 º 08´ Wodnika w retrogradacji
Będziemy chętnie pomagać potrzebującym i dawać pieniądze ubogim. Bardzo hojne i wrażliwe będą Ryby.

Pluton 5 º 23´ – 5 º 33´ Koziorożca
Oszczędzanie najlepszym sposobem do bogacenia się. Będą o tym pamiętać Panny, które budują swoją fortunę zbierając grosz do grosza.

Próżny kurs Księżyca:
1.11 od g. 22:01 do g. 23:09.
4.11 od g. 4:42 do g. 8:19.
5.11 od g. 9:06 do
6.11 do g. 20:03.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>