16.11.2011 Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne: wykład „Jowisz – twój najlepszy przyjaciel” Miłosławy Krogulskiej

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne zaprasza na wykład dla początkujących i zaawansowanych:

16.11.2011 r. g. 17:30-19:30
wykład „Jowisz – twój najlepszy przyjaciel” Miłosławy Krogulskiej
Miejsce: Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 2 przy ul. Szczęśliwickiej 56, 02-353 w Warszawie, sala wykładowa na IV piętrze. Koszt: 5 zł dla członków PSA, 15 zł dla osób niezrzeszonych.

Jowisz to planeta szczęścia, powodzenia i życiowego farta. Miłosława Krogulska pokaże, jak działa Jowisz w horoskopie urodzeniowym i jak zmienia się jego działanie w zależności od tego, w jakim znaku i w jakim domu jest położony oraz jakie aspekty tworzy z innymi planetami. Zapraszamy do dzielenia się własnymi horoskopami i przykładami.

Miłosława Krogulska jest astrologiem, dziennikarką oraz nauczycielem astrologii i tarota. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego i brytyjskiego The Astrology Association of Great Britain. Razem z Izabelą Podlaską prowadzi strony Astroportal.pl oraz Czary.pl, a także jest współwydawcą kwartalników: Astrologia Profesjonalna oraz Tarocista. Mieszka w Warszawie.

Organizator: Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne, info: Izabela Podlaska 0-600-218-488/588 www.polskaastrologia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>