Kurs Tarota 6.10-10.11.2007 W-wa

Zapraszamy na kurs wróżenia z kart Tarota dla osób, które chcą rozpocząć swoją życiową przygodę z tarotem i dla tych, które chcą uporządkować swoją wiedzę, uzupełnić braki czy zweryfikować doświadczenia. Na zajęciach uczyć się będziemy za pomocą talii Ridera-Waite’a. Każdy dostanie talię do ćwiczeń na zajęciach. Będzie ją też można kupić na zajęciach. Grupa do 10 osób. Zajęcia odbywają się w naszym biurze na Ochocie w Warszawie, w soboty od 16.00 do 19.00 (z wyjątkiem pierwszej soboty listopada). Koszt kursu 500 zł. Zapisy i info: Iza Podlaska 0-600-218-488, Milka Krogulska 0-600-218-588.

Na kursie kładziemy nacisk na szybkie wejście w kontakt z kartami i nauczenie się stawiania kart. Już na pierwszych zajęciach są proste ćwiczenia wróżebne. Po naszym kursie każdy posługuje się sprawnie kartami i sam interpretuje rozkłady.

Tematyka zajęć:

Zajęcia 1
Zapoznanie się z kartami, różne talie – którą wybrać; pochodzenie Tarota; różne metody wróżenia, ogólna symbolika kart Tarota; przesądy i zwyczaje wróżenia z Tarota, jak stawiać pytania Tarotowi. Przegląd talii, książek i podręczników o Tarocie dostępnych w Polsce.

Zajęcia 2
Arkana Wielkie – omówienie symboliki kart, ich znaczenia we wróżeniu, powiązań między kartami.

Zajęcia 3
Arkana Małe cz. I – symbolika cyfr; znaczenie wróżebne kart; karty odwrócone w interpretacji.

Zajęcia 4
Arkana Małe cz. II – żywioły, zwierzęta, postaci ludzkie w tarocie i ich znaczenie we wróżeniu.

Zajęcia 5
Podstawowe rozkłady kart – od czego zacząć wróżyć; sąsiedztwo kart w interpretacji; rozpoznawanie czasu. Ćwiczenie różnych rozkładów kart, sprawdzone przykłady na miłość, związek, pracę, zdrowie.

Serdecznie zapraszamy

Iza Podlaska tel. 0-600-218-488
Mii Krogulska tel. 0-600-218-588

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>