21.03.2012 Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne: warsztat „Polub swój horoskop” – Światowy Dzień Astrologii

21.03.2012 r., środa godz. 17:30-19:30
Warsztat „Polub swój horoskop” prowadzi Izabela Podlaska-Konkel

Zapraszamy na warsztat zorganizowany przez Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne z okazji Międzynarodowego Dnia Astrologii. Podczas warsztatu będziemy poznawać swój horoskop urodzeniowy w nietypowy sposób – od rysowania po odgrywanie ról. Zapraszamy osoby początkujące i zaawansowane. Prosimy o przyniesienie ze sobą kartek, kredek, flamastrów itp. W TEN WYJĄTKOWY DZIEŃ WSTĘP WOLNY dla członków PSA i osób niezrzeszonych.

Miejsce: Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 2 przy ul. Szczęśliwickiej 56, 02-353 w Warszawie, sala wykładowa na IV piętrze. UWAGA! Osoby, które chcą nagrać wykład, muszą przed rozpoczęciem spotkania zapytać o zgodę wykładowcę oraz organizatora spotkania.

Izabela Podlaska-Konkel jest astrologiem i tarocistką. Specjalizuje się w astrologii partnerskiej, biznesowej i elekcyjnej. Prowadzi z Miłosławą Krogulską Warszawską Szkołę Astrologii oraz strony Astroportal.pl i Czary.pl. Jest redaktorem naczelnym kwartalnika Astrologia Profesjonalna i współwydawcą kwartalnika Tarocista oraz przedstawicielem Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego. Należy do międzynarodowych organizacji astrologicznych: AAGB, ISAR, NCGR. Mieszka w Warszawie.

Informacje i zapisy: Izabela Podlaska 0-600-218-488, Miłosława Krogulska 0-600-218-588, e-mail: info@polskaastrologia.pl

Organizator: Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>