Prawdziwy horoskop ślubu Toma Cruise’a i Katie Holmes

Autorka: Izabela Podlaska-Konkel

Aktorskie małżeństwa rzadko trwają długo. Jednak kiedy 28 czerwca 2012 roku Katie Holmes złożyła pozew rozwodowy, nawet bliscy znajomi pary byli zaskoczeni. Uchodząca za zgodną para nie dawała powodów do plotek, że coś między nimi dzieje się źle. Mimo że od początku ich związku w prasie plotkarskiej snuto domysły na temat autentyczności ich uczuć, para doczekała się szybko córki, a w 2006 roku wzięła ślub w bajkowym piętnastowiecznym zamku Odescalchi we Włoszech. Była to jedna z najdroższych i najbardziej wystawnych ceremonii w historii showbiznesu.

Horoskop scjentologicznej ceremonii ślubnek Toma Cruise'a i Katie Holmes

Scjentologiczna ceremonia ślubna Katie Holmes i Toma Cruise’a
18.11.2006 g. 18:00 CET (-1:00), Bracciano, Włochy
klasyfikacja: A, źródło: USAToday.com dostęp na 1.07.2012, archiwum autorki

Kiedy spojrzałam w horoskop tego wydarzenia, bardzo się zdziwiłam, bo powinny na niego działać znaczące tranzyty planet. Rozwodowi najczęściej towarzyszy tranzyt Saturna do osi, świateł lub planet osobistych w horoskopie ślubu. A tu tylko słaba separacyjna dwustopniowa kwadratura Marsa do Plutona oraz separacyjne trzystopniowe kwadratury, jakie tworzą Neptun i Jowisz do Wenus. To za mało, żeby wskazywało na tak oficjalny i radykalny krok jednego z małżonków. Horoskop jest ciekawy, bo idealnie opisuje atmosferę, jaka towarzyszyła temu wydarzeniu.

Katie Holmes i Tom Cruise

Tom Cruise i Katie Holmes, 9 maja 2009, źródło: wikipedia.org

W dniu ceremonii aż pięć obiektów znalazło się w znaku tajemniczego Skorpiona: trzy planety (Merkury, Mars i Jowisz) oraz oba światła horoskopu (Słońce i Księżyc). Wydarzenie wzbudziło wiele emocji, bo ślub miał być poprowadzony przez urzędnika Kościoła Scjentologów. Słońce w koniunkcji z Jowiszem wskazuje na religijną ceremonię, a kwadratura Saturna do tych dwóch obiektów pokazuje, że prawdziwość i legalność ślubu była podważana, a sam obrządek scjentologiczny był kontrowersyjny i uznawany przez opinię publiczną na całym świecie za niebezpieczne działanie sekty. Tyle planet w Skorpionie odzwierciedla, że był to jeden z najlepiej strzeżonych ślubów. Do pilnowania gości i młodej pary przed ekipami telewizyjnymi, tysiącami fanów, intruzami i paparazzi zostało wynajętych wielu ochroniarzy, pomagała też włoska policja (Merkury i Księżyc w koniunkcji z Marsem). Wenus w optymistycznym znaku Strzelca zapowiadała świetne wesele oraz pozytywne nastawienie młodej pary do wstąpienia w związek małżeński oraz szczerość uczuć i zamiarów. Takie posadowienie Wenus zapowiada też, że oboje dzięki związkowi wiele skorzystają i wspólnie dorobią się sporego majątku, co potwierdza dodatkowo koniunkcja Słońca z Jowiszem. Księżyc w Skorpionie niezbyt dobrze wróży domowemu spokojowi pary. Jednak nie jest spalony, ani nawet w promieniach Słońca, nie tworzy jeszcze ścisłego nowiu.

Tranzyty na pozew rozwodowy na horoskop scjentologivznej ceremonii ślubnej Toma Cruise'a i Katie Holmes

Tranzyty na złożenie pozwu rozwodowego 28.06.2012 na horoskop scjentologicznej ceremonii ślubnej
Katie Holmes i Toma Cruise’a 18.11.2006

Zaczęłam szukać informacji na temat okoliczności ślubu i okazało się, że ceremonia we włoskim miasteczku Bracciano nie była zakończona legalizacją związku! Państwo Młodzi złożyli przysięgę przed przedstawicielem Kościoła Scjentologów, do którego oboje należeli. Jednak burmistrz Bracciano Patrizia Riccioni jednoznacznie wypowiedziała się na łamach USA Today, że była to ceremonia scjentologiczna nie uznawana przez władze włoskie, nowożeńcy nie dostali aktu ślubu w miejscowym urzędzie. Według włoskiego prawa ta ceremonia jest nieważna. Rzecznik prasowy Toma Cruise’a Arnold Robinson w wypowiedzi dla Associated Press potwierdził, że para przedsięwzięła odpowiednie kroki aby zalegalizować swój związek i wzięła ślub cywilny w Los Angeles dzień przed włoską ceremonią. Para wyleciała do Włoch 17.11.2006 po południu, mogli więc wziąć ślub rano, w południe lub wczesnym popołudniem, bo dotarli do Włoch wieczorem. Nie ma wątpliwości, że za moment ślubu trzeba przyjąć cywilną ceremonię, która odbyła się w Los Angeles 17.11.2006, ponieważ to moment legalizacji związku jest podstawą do postawienia horoskopu ślubu.

Horoskop ślubu Toma Cruise'a i Kate Holmes ( cywilna ceremonia) 17.11.2006

Horoskop ślubu Toma Cruise’a i Kate Holmes ( cywilna ceremonia)
17.11.2006, godzina 12:00, Los Angeles, Kalifornia, USA
klasyfikacja: X, źródło: www.people.com dostęp na 1.07.2012, archiwum autorki
godzina w przybliżeniu, rektyfikowana na podstawie informacji prasowych, domy od 0 st Barana

Postawiłam horoskop na dwunastą w południe i bingo! Księżyc w dniu, kiedy wzięli ślub cywilny w Los Angeles, był na początku trzeciego dekanatu Wagi (między 19. i 23. stopniem), gdzie w momencie złożenia przez Katie papierów rozwodowych znajdował się tranzytujący Saturn! Horoskop prawdziwego ślubu znacznie różni się od horoskopu scjentologicznej ceremonii. Księżyc w znaku Wagi wskazuje na partnerski podział obowiązków i opieki nad córką, a także dużą swobodę zawodową i towarzyską, jaką małżonkowie będą starali się zachować.

CZYTAJ DALEJ NA WWW.IZEBELAPODLASKA.PL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>