Kto urodził się 29 lipca

Wszystkiego najlepszego dla dziś urodzonych Lwów!

Sławne osoby urodzone 29.07: hrabia Szampanii i król Jerozolimy Henryk II z Szampanii (1166), francuski myśliciel i polityk Alexis de Tocqueville (1805), włoski polityk faszystowski Benito Mussolini (1883), amerykański prezenter telewizyjny, dziennikarz Peter Jennings (1938), polski aktor Jerzy Bończak (1949), polski aktor filmowy Paweł Wilczak (1965).

Jan Starża – Dzierżbicki pisał o dziś urodzonych:

Kto urodził się dnia 29 lipca

Jest pewny siebie, władczy i wywiera duży wpływ na ludzi.

Charakter jego jest niepodległy i otwarty. Lubi oręż, przedsięwzięcia wojenne i otoczenie wspaniałe.

Pewny siebie, dumny, wyniosły, zamiłowany w wojskowości - entuzjazmuje się dla czynów bohaterskich, odważnych, dla walk orężnych, atletyki itp.

Nie ustępuje w sporach lecz okazuje silny opór i zaciekłość. Agresywny – nie cofa się przed wystąpieniami wrogiemi, pojedynkami i walką.

Zręcznie argumentuje, zawsze gotów do ataku – nie licząc się z niebezpieczeństwem i nie zwracając uwagi na konsekwencje.

Człowiek tak urodzony może wywierać wpływ dodatni na ludzkość, inspirując swe otoczenie udzielając mu swej siły moralnej.

Potrafi on bowiem połączyć w swych czynach w jedna harmonijną całość praktyczny materializm i mądrość filozoficzna wraz z uduchowieniem.

Dzięki temu może niezwykle umiejętnie urabiać opinię społeczną i kierować wystąpieniami publicznymi.

Gdy rozwinie się w rozmyślaniach samotnych i osiągnie dojrzałość duchową – może dojść do dużych wpływów na otoczenie, przejawiając wielką potęgę wewnętrzną. Inni ludzie zbierają się dookoła tak urodzonego człowieka – bowiem odgrywa on pośród nich rolę słońca otoczonego planetami.

Ma on najczęściej do spełnienia na świecie jakąś misję specjalną o charakterze niezwykłym. I gdy tylko jego sfera pochodzenia i otoczenie nie wywierają nań zbyt silnego wpływu hamującego – nie ominie go powodzenie jako przywódcy innych i zyska uznanie za swe zdolności umysłowe i siłę moralną – a może nawet i fizyczną.

Powiedzie ma się w służbie wojskowej, a także w każdej pracy wymagającej odwagi i siły.

Co mu grozi. Dzięki zbytniej pewności siebie może się narazić na przewroty losu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>