Słońce w znaku Panny 22.08-22.09.2008

Nowy astrologiczny miesiąc powitaliśmy w piątek, 22 sierpnia. Słońce wkroczyło w znak Panny. Rozpoczął się miesiąc sprzyjający porządkom, układaniu ambitnych planów i decyzjom na temat ważnych spraw finansowych.

Znakiem Panny w zodiaku włada Merkury, a przyporządkowany jest mu żywioł ziemi. Oznacza to, że w naszym postępowaniu będziemy pragmatyczni i nastawieni na odniesienie materialnego sukcesu. Znak Panny sprzyja ambitnym planom, za które będziemy chcieli otrzymać godziwe wynagrodzenie. Będzie to odpowiedni czas, aby porządkować trudne sprawy, oddzielać ważne obowiązki od takich, które nie przynoszą ani radości, ani korzyści.

Droga Słońca przez znak Panny sprzyja poważnemu podejściu do ważnych spraw i wszystkich obowiązków. Merkury będzie w ruchu prostym, a więc kto planuje poważniejsze zakupy (samochód, komputer czy inne urządzenia techniczne), powinien dokonać tego przed 24 września.

Miesiąc jednak nie zacznie się spokojnie. 23 sierpnia (sobota) Merkury i Wenus znajdą się w opozycji do Urana. Przyniesie to wielu osobom nagłe zmiany planów, chętnie uciekniemy od obowiązków, szukać będziemy okazji do zabawy i podróży. Kolejne dni okażą się spokojniejsze.

28 sierpnia (czwartek) Merkury znajdzie się w kwadraturze z Plutonem, pilnujmy swoich tajemnic i spraw finansowych, dzień ten nie sprzyja dalekim podróżom.

29 sierpnia (piątek) Merkury wkroczy w znak Wagi, a Wenus znajdzie się w kwadraturze z Plutonem. Dzień sprzyjać będzie podróżom, ciekawym znajomościom, ale lepiej uważać, bo emocje mogą przeważyć nad rozsądkiem. CZYTAJ WIĘCEJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>