Powrót Britney Spears

Księżniczka popu znów w świetnej formie! Wyładniała, zrzuciła zbędne kilogramy, a na jej twarzy znów zawitał uśmiech.

Spears_Britney
Britney Spears, zdjęcie z zasobów Wikimedia Commons

Britney jak na solarnego Strzelca przystało umie szybko podnieść się z każdej porażki czy kryzysu. Ostatnio oglądaliśmy jej rozwód, walkę o dzieci, kłótnie z rodzicami o majątek, a także próby wyjścia z nałogu. Wszystko to działo się za sprawą wyniszczającej kwadratury progresywnego Słońca do Marsa w jej horoskopie.

Horoskop Britney Spears
Brtitney Spears ur 1.12.1981, godz. 1.30 w McComb, Mississippi, USA

W tym roku planety dały Britney trochę spokoju, dobroczynny Jowisz sprzyja zwiększeniu sprzedaży jej płyt i większym wpływom, a w 2009 roku popularności i wróceni do łask publiczności. Jednak najbliższe dwa lata 2009-2010 to też czas całkowitej transformacji artystki. Pluton, planeta wielkich zmian, będzie działać na wszystkie osie w horoskopie Spears – zapragnie ona zmienić miejsce zamieszkania, zakochać się i założyć nową rodzinę. Będziemy więc świadkami kolejnych ekscesów i skandali w jej wykonaniu.

Notka ukazała się w nr 38/2008 tygodnika Gwiazdy Mówią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>